1

Temat: Rano czy wieczorem:/

Mam taki problem chce zacząć brac kolejna kreatynę ale jak większość odzywek trzeba to prac rano i przed lub po treningu i sie pojawia problem ponieważ chodze na godzinę popoludnioe do szkoly:/:/: Wstaje rano o 8: zjem coś ide na siłkę skończę siłkę zjem coś zrobie zarcie do szkoly i wychodze, potem wracam do domu o (najwczesniej jak sie uda to 18 ale bardzo zadno) 19, 2 i 21 (ostatnio po prawie zawsze 20, 21) czyli w ogulnym rozrachunku jest niemożliwością ćwiczyć po szkole.

Dlatego muszialbym brac kreatynę przed treningiem i ptem jak wrócę ze szkoly.Czy takie rozwiazanie jest dobre na moje warunki czy lepiej czasami sie zmusić i do puzna siedzieć w piwnicy na silce??

2

Odp: Rano czy wieczorem:/

wstajesz rano, od razu łykasz kreatyne, zapijasz sokiem, robisz jedzenie, jesz, idziesz na trening, trenujesz, kończysz trening, bierzesz kreatyne, zapijasz sokiem, idziesz do domu

w dzien nie treningowy, rano jedna porcja {a druga jeżeli będziesz brał dwie w nie tren bierzesz do szkoly juz ci o tym kiedyś pisałem }

3

Odp: Rano czy wieczorem:/

Nie przypominam sobie ale dzieki (fajny avatar )

4

Odp: Rano czy wieczorem:/

adriateksfvaa wstajesz rano, od razu łykasz kreatyne, zapijasz sokiem, robisz jedzenie, jesz, idziesz na trening, trenujesz, kończysz trening, bierzesz kreatyne, zapijasz sokiem, idziesz do domu

przed i po treningu to nie za maly odstęp miedzy dawkami?

5

Odp: Rano czy wieczorem:/

roy, są rozne szkoly brania kreatyny,

rano przed treningiem
rano po treningu
przed treningiem po treningu

tak sie składa ze trening ma rano, wiec bedzie ok

burgi jaka masz ta krete, bo ostanio mówiłeś ze po cellpumpie nic ci nie przyszlo, sam teraz kończę cellpumpa i jestem bardzo zadowolony

6

Odp: Rano czy wieczorem:/

znowu Mono:p (micro)
po tym Cellu poszło by mi ale sam dalem ciała przez pierwsze 2 tyg. ćwiczyłem dobrze i regularnie ale potem jak juz kupiłem sobie nowe moto to juz wogule sie posrało (taka mam słabość do motorow) caly dzien w garażu siedziałem i wogule bardzo zadko byłem na silce...wiec gloooownie to moja wina:

7

Odp: Rano czy wieczorem:/

to sie musisz teraz postarać z dieta i treningami, bo zapodajesz coś dużo słabszego od CP

8

Odp: Rano czy wieczorem:/

no dobra ale wydaje mi sie ze i tak organizm nie przyswoi w tak krótkim czasie takiej dawki i uważam ze to bez sensu brac w ciągu 2,3 godzin 10gr,zreszta sam tak brałem kiedyś ale lepiej mi weszło jak mialem dłuższy odstep,ja brałem tak:jak szedłem rano na trenig to brałem 5g po treningu i potem po 8godzinach nastepna dawke,jak szedłem po południu na trening to rano naczczo i po treningu,poprostu wyprobowalem rozne sposoby i najlepsze efekty mialem wtedy kiedy odstęp miedzy dawkami wynosił min.
8h

9

Odp: Rano czy wieczorem:/

to zalezy od oragnizmu, zresztą nieraz produenci sami zalecają brac przed i po treningu

ja sie wcale nie upieram czy ma byc tak czy tak, po prostu naajlepiej samemu wyczuc jak dziala najlepiej, powiem Ci ze sam lubie zrobić ktortkie ladowanie kreatyny przez pierwsze 4 dni, kiedyś twierdzono ze jest konieczne teraz wrecz przeciwnie, a ja robiłem i tak i tak i doszedłem do wniosku ze lepiej jest jak robie to male ladowanko - wiec to jest kwestia otwarta, bo za pol roku możemy sie dowiecziec coś zupełnie innego

10

Odp: Rano czy wieczorem:/

no i właśnie o to chodzi ,najpierw trzeba wyprobowac wszystkie mozliwe sposoby i wtedy wybrać ten najlepszy,tak samo jak z cwiczeniami

11

Odp: Rano czy wieczorem:/

ja biorę przed i po ; jakoś mi nie lezy rano i po treningu ;

12

Odp: Rano czy wieczorem:/

W sumie tak na mnie zajlepiej chyba działała rano na czczo i przed treningiem ok 17.