Temat: Przedramie. Maly problem

Witam. Zawsze chciałem miec dosyc duze przedramię ponieważ podoba mi sie to. Lecz mam taki maly problem bo widocznie uroslo mi ono w odcinku pierwszych 10-11 cm, a tam gdzie powinno byc najwiekrze czyli u mnie po 11 cm nie chce rosnac i prawie mam rowne przedramię bo poczatek mi tak urusl :cry: Wiec prosił bym o pomoc i podanie jakiś cwiczec aby ono uroslo w tym miejscu dalszym bo z pierwszego odcikna jestem zadowlony lecz z dalszego odcikna juz nie :cry:
Prosze o pomoc

2

Odp: Przedramie. Maly problem

Zginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem 4serie
Zginanie nadgarstków ze sztanga trzymana nachwytem 3serie

mozna tez kombinować ze zamiast sztangi trzymać hantle

3

Odp: Przedramie. Maly problem

Ok Dzieki ale właśnie tak robie i tak dziwnie mi rosnie chodź mój kolega który ze mna chodzi na silownie ma właśnie doklanie odwrotne efekty...
Dzieki za ODP Pozdro

4

Odp: Przedramie. Maly problem

słuchaj jest swietne cwiczenie kawalek kija drewninego wbijasz w niego gwoździa i do tego gwoździa podłączasz sznurek a na dol sznurka pare krążków i ćwiczę wyglada tak:
izawijsz na tym kiju do gory i na dol te krążki
jak nie wiesz o czym mowie to podbij na gg 1269462

5

Odp: Przedramie. Maly problem

kawalek kija drewninego wbijasz w niego gwoździa i do tego gwoździa podłączasz sznurek a na dol sznurka pare krążków i ćwiczę wyglada tak:
izawijsz na tym kiju do gory i na dol te krążki

słyszałem o tym. chciałem tak ćwiczyć ale, podchwyt i nadchwyt sztanga raczej mi wystarczy (narazie).

6

Odp: Przedramie. Maly problem

ja powiem tobie tak starczyć starcza ale sproboj warto sam najlepiej ocenisz dla mnie jest to super

7

Odp: Przedramie. Maly problem

Ja nigdy nie mialem problemu z przedramieniem, nie dawno było tak ze było od bicepsa mniejsze tylko o 1 cm :? Ja wykonuje tylko 2 cwiczenia

siedząc opieram łokieć o kolano (wzdluz nogi) i podciągam nadherstek trzymając w reku hantel.Wazne jest prawidłowe napinanie przedramienia (od poczatku do konca)

mój kumpel mi pokazał mi to cwiczenie i nie nazekam.A mianowicie przykotowuje sie jak do jechania na bicka ze sztanga tylko sztangę trzymam nachwytem i nieco wezej i jadę tak jak na bica.W tedy nadgarstki są skierowane w dol i troche mogą byc obciążone ale jeszcze nie mialem z nimi problemu.

8

Odp: Przedramie. Maly problem

zacznij ćwiczyć drazek szerokim chwytem... upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu powiększysz plecy i przedramiona tam gdzie chcesz ... ja lubie te cwiczenie ale nie mogę go robić bo z czasem przedramiona mi sie za duze robia... zacznij tez robić bicepsy prostym gryfem tez wtedy mocno pracują przedramiona i dołącz cwiczenia na przedramiona

9

Odp: Przedramie. Maly problem

OK Wielkie dzieki za wszytkie odpowiedzi Postaram coś wybrać coś to najbardziej mi bedzie odpowiadać i przynoscic najwiekrze etekty

Ale mam jeszcze jedno pytanie ile razy w tygodniu powinienem wykonywać cwiczenia na przedramie??

10

Odp: Przedramie. Maly problem

1 raz bo przetrenujesz je... i tak dużo pracują przy praktycznie wsyztskich cwiczeniach

11

Odp: Przedramie. Maly problem

xXxAmadoxXx w avatarze to ty?

12

Odp: Przedramie. Maly problem

tylko 1 raz w tygodnu na pewno i chyba 2 cwiczenia zupełnie stykną , gorna granica

13

Odp: Przedramie. Maly problem

Wielkie dzieki za odpowiedzi:-)

safowesoibPL-- Niee to nie ja na tym avatarze

14

Odp: Przedramie. Maly problem

Uginanie ramion ze sztanga trzymana nadchwytem naprzemian z podchwytem 3*12

15

Odp: Przedramie. Maly problem

Hej mam jeszcze jedno pytanie maly problem.
Chodze do miejskiej siłowni gdzie chodzi dużo ludzi i z tego co widze jedni robią przedramię sztanga i wala ile powtórzeń sie da a inni okreslona ilosc.
Ja chce przybrać na masie w przedramieniu wiec powinienem wykonywać konkretna liczba powtórzeń czy robić na maxa ile moge.
np.
4 serie podchwytem i 3 nadchwytem na ilosci powtórzeń na maxa czy jak ?? Prosze o odp

16

Odp: Przedramie. Maly problem

po 3 serie 2 cwiczenia do momentu pieczenia i jeszcze dluzej... czyli na maxa

17

Odp: Przedramie. Maly problem

OKA big_smile Spoko big_smile Bede sie starać tak robić

18

Odp: Przedramie. Maly problem

A zeby wyrobić jeszcze lepsza rzeźbę to ile tych powtórzeń ?? ?? ?? ?? ?? Zawsze robiłem na maxa przedramiona i wyglądają fajnie ale...lato czas pożegnać tłuszczyk sami rozumiecie

PS. na każdym treningu przedramion robie najpierw 4 serie nachwytem (priorytet) następnie 3-4 serii podchwytem i oczywiście wszystko w jak najwiekszej liczbie powtorzen. Do tego na koniec wszystkich serii robie 2 seryjki taka sprezynka do sciskania. Na max i swietnie separuje włókna mięśniowe znajdujace sie po zewnętrznej stronie przedramienia.

19

Odp: Przedramie. Maly problem

zacznij robić aeroby bo cwiczeniami przedramion nie odchudzisz