1

Temat: Rozstept

ćwiczę na siłowni kilka miesiecu dosyc szybko nabrałem masy i mam problem z rozstepami czy znacie jakieś dobre maście które mogą zmniejszyć ich widoczność i zapobiegniecie powstawaniu nowych jeśli tak to napiszcie

2

Odp: Rozstept

było nie brac koksow

3

Odp: Rozstept

idź do dzialu Po treningu-rozmowy (...) tam odszukaj temat: Rozstepy autorstwa Rihehkar_a.Znajdziesz tam sporo przydatnych informacji,szczegolnie post candy25.

4

Odp: Rozstept

było nie brac koksow
nie wypowiadaj sie w tematach, o których nie masz pojecia

5

Odp: Rozstept

IHassanI, a co myslisz ze ludzie którzy nie brali towarku nie maja z tym problemow??
:-Dhaaaaaaaaa

6

Odp: Rozstept

Zgadza sie Rihehkar_!Ja nie bralem,a mam rozstepy na prawym tricepsie! neutral

7

Odp: Rozstept

Wez mi nic nie gadaj... :
Na sama mys mam padaczke.
słuchajcie to!!!!
jakieś 3 miechy temu zaczolem 3 albo 4 cykl mono i efekty byly dość mizerne ok 1 cm na bicku i ok 4 o 6 kg na klate.I nic potem zaczolem co dziennie robić pompki i nagle po tym tyg. pompek (tj. tydz. po zakanczeniu kuracji) wyskoczył mi obleśny rozstęp pod prawym kaptorem tuz obok naramiennego i mam go do teraz jest wielki i obleśny : Najgorsze jest to ze wyskoczył PO KURACJI i to ze kuracja byla dość mało efektowna.
A IHassanI jest w duuzym bledzie.

8

Odp: Rozstept

Ja mam 16 lat a lape mam tak strasznie popruta ze sie w glowie nie miesci.lele.Okropne.Zaznaczam ze jeszcze w zyciu krety nie bralem..hihi

9

Odp: Rozstept

widać na avatarze big_smile