1

Temat: trening na sile-wasze opinie

ćwiczę 3 razy w tygodniu treningiem na sile(wczesniej pytałem o rade w sprawie treningu i oczywiście mi pomogliscie).Mozecie mi tak mniej wiecej powiedzieć ile mogę sie spodziewać wzrostu na wycisk na klatę po 6 tygodniach treningu na sile.Wiem ze nieda sie tak powiedzieć ale tak z wlasnego doswiadczenia ile wam poszło po 6 tygodniach na sile bez zadnych supli i odzywek bo ja nic niebiore.Moze ktoś robił trening na sile i wie ile mu poszło na wycisku przez 6 tygodni //:-D :-D Acha ćwiczę tym treningiem juz tydzien.

2

Odp: trening na sile-wasze opinie

mi kiedyś poszło 7kgale tego nie da sie wyliczyć raz Ci pójdzie pare kilo raz paręnaście a raz prawie nic, to zalezy od Twoich genow, diety i ogólnie tego jak sie będziesz przykładał i wielu innych czynnikow

3

Odp: trening na sile-wasze opinie

dużo zalezy tez od treningu(uklad cwiczen) czasem mala zamiana moze spowodować wielkie sukcesy, do tego dochodzi tez z jakim zaparciem będziesz cwiczyl, technika i wiele innych

4

Odp: trening na sile-wasze opinie

ja pamiętam jak zacząłem chodzić na nowa siłkę to byly tam takie dwa talerze po 20kg i dawałem rade podnieść je gora kilka razy dziś zaczynam od nich serie 12, 10, 8, 6 z dokładaniem /

5

Odp: trening na sile-wasze opinie

na poczatku sila idzie dobrze nawet przy treningu na masę ale potem juz zaczyna sie ze trzeba mocno ćwiczyć o każdy kilogram zresztą tak samo jest z masa

6

Odp: trening na sile-wasze opinie

nom, najwieksze przyrosty sily mialem przez pierwsze 2 miesiące cwiczenia a teraz juz prawie pol roku mija i nie idzie to za dobrze

7

Odp: trening na sile-wasze opinie

Ja wam napisze pod koniec treningu jak mi poszło i czy wogule mi coś poszlo.Mam nadzieje ze pujdzie z 9 kilo zeby podnieść 90kg

8

Odp: trening na sile-wasze opinie

Mialem napisać czy coś poszło po treningu ale juz czuje ze mam wiecej sily.wycisku jeszcze nierobilem bo zrobie sobie po całym okresie treningu ale 6 powtuzen robie teraz 71 kilo a przed treningiem robiłem 6 powtuzen 66kg wiec chyba sily nabierammmam nadzieje ze bedzie tak dalej szlod do przodu