1

Temat: miedzy 1 a drugim cyklem krety

skończyłem pierwszy cykl krety, przybrałem 3 kg i waze teraz 68kg i co zrobić by utrzymać ta wage do następnego cyklu lub zwiększyć wage, tylk w tym rzecz ze chodzi mi o tania odzywke bo ni emam dużo kasy.
co proponujecie? jakieś weglowodany? czy co? za miesiąc rozpocznę kolejny cykl z kreatyna

2

Odp: miedzy 1 a drugim cyklem krety

chyba za dwa miesiące - miesiąc to za krotko na przerwe pomiędzy cyklami

3

Odp: miedzy 1 a drugim cyklem krety

prawdopodobnie jednak rozpocznę brac krete z poczatkiem Stycznie, wiec co doradzacie brac przez ten czas???

4

Odp: miedzy 1 a drugim cyklem krety

jak masz dobra dietę to nie pownienies spaść dużo - pod warunkiem ze brałeś krete z bialeczkiem - bo inaczje to sie napakowałeś woda
Dobra dieta i bialko to podstawa.

5

Odp: miedzy 1 a drugim cyklem krety

kup Ostrowie big_smile:D

6

Odp: miedzy 1 a drugim cyklem krety

no właśnie miecha to za krutko zeby rozpocząć kolejny cykl, wszystko opiera sie o pieniądze wchodząc w ten rodzaj sportu musisz miecswiadomosc kosztow jakie musisz koniecznie ponieść by do czegoś dojsc.
jeżeli nie masz kasy na odzywki typu gainer to pozostazje ci tylko (i wylacznie) dieta, ale nawet na to musisz wydac dość spory zasob finansowy by utrzymać to co wywalczyłeś a nawet chcąc przybrać wiecej.

7

Odp: miedzy 1 a drugim cyklem krety

na szczęście są firmy oferujące tańsze odzywki (co nie znaczy gorsze). Tyle tylko ze troszke jednak tych $$$ trzeba miec nawet na te tanie.
Moze lepiej jest zbierać sobie na kupke i trenować na diecie a zacząć cykle jak juz bedzie usbierana taka ilość ze starczy na conajmniej 2-3 cykle.

8

Odp: miedzy 1 a drugim cyklem krety

Ja sobie zawsze stosuje glutaminke, ale nie brałem ja miedzy pierwszym a drugim cyklem ale 3-4 4-5 :

9

Odp: miedzy 1 a drugim cyklem krety

i jak po tej glutamince miedzy cyklami , dało coś jeszcze wzroslo? napisz jakie efekty