Temat: z czym oliwa z oliwek ?

Mam pytankoczy oliwe z oliwek do czegoś konkretnego dodajecie czy co z niz robicie, bo ja dodaje ja do twarogu ale nie ciekawie to smakuje.
Co zrobić zeby brac te 10g oliwy ale zeby to jakoś smakowało ?

2

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

dodam jeszcze ze w tej diecie jest np.
w jednym posiłku 125g twarogu, 150grazowca, 10g oliwy z oliwek, banan.
do czego dopasować ta oliwe ?

3

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

ja przykładowo wrzucam do miksera serek wiejski, maslanke truskawkowa, troche oliwy, ze szklankę mleka, troche kakao i cukru i szczyptę soli i banana oraz kasze manna lub platki owsiane.
a takrze jedno lub dwa jajka.
mam z tego około 1 litra koktajlu smakuje nawet niezle a napchasz sie takim czymś bardzo

4

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

tutaj w tym posiłku to na łyżkę do buzi połknąć i odrazu zagryźć czymś

5

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

Ja waliłem kujawski 3 łyżki po zjedzeniu jajecznicy z 6 jajek i dawałem rade big_smile

6

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

to troche za dużo tych tluszczy:D to juz lepiej smażyć na tej oliwie jajecznice,

7

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

np do sałatek warzywnych...a jeśli nie cierpisz jej smaku to najlepiej jak juz pisał Ezff do buchy i czymś przepic/zagryzc...

8

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

jakoś daje rade smak nie jest najlepszy ale czego sie nie robi ...

9

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

heh ja juz raz ta oliwe zwróciłem i dalem sobie z tym spokoj

10

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

podstawa to oliwa bez intensywnego smaku .ja osobiście używam tylko " goccia doro " . każdemu co do tej pory poleciłem był zadowolony

11

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

Akurat wprowadzenie oliwy do posiłków nie jest trudne. Jeśli dobrze ją rozmieszasz w serku to nie poczujesz. Dodatkowo możesz usmażyć na niej jajecznicę. Do posiłku, w którym na przykład jest makaron także możesz dodać. Oprócz tego robiąc sobie sałatkę możesz na jej bazie z ziołami zrobić super sos. Wystarczy tylko odpowiednio przyprawić i będzie Ci smakowało. Od kiedy jestem na diecie to często jem sałatki na śniadania i kolacje. Biorę www.trizer.pl i ćwiczę. Taka sałatka starcza mi bez problemu i nie muszę po niej podjadać. Lepiej zjeść waśnie sałatkę z sosem na bazie oliwy niż z ciężkim sosem z majonezu i keczupu.

12

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

Akurat wprowadzenie oliwy do posiłków nie jest trudne. Jeśli dobrze ją rozmieszasz w serku to nie poczujesz. Dodatkowo możesz usmażyć na niej jajecznicę. Do posiłku, w którym na przykład jest makaron także możesz dodać. Oprócz tego robiąc sobie sałatkę możesz na jej bazie z ziołami zrobić super sos. Wystarczy tylko odpowiednio przyprawić i będzie Ci smakowało. Od kiedy jestem na diecie to często jem sałatki na śniadania i kolacje. Biorę www.trizer.pl i ćwiczę. Taka sałatka starcza mi bez problemu i nie muszę po niej podjadać. Lepiej zjeść waśnie sałatkę z sosem na bazie oliwy niż z ciężkim sosem z majonezu i keczupu.

13

Odp: z czym oliwa z oliwek ?

Myślę, że najlepiej przemycać oliwę w sałatkach. Najlepiej stosować te EXTRA VIRGIN, czyli po pierwszym tłoczeniu. Zalecane jest stosowanie jej na surowo. Powinna być dodawana przed podaniem potrawy na stół, a nie wcześniej. Jest bogata w jednonienasycone i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, zwłaszcza omega-9. Oprócz tego zawiera takie witaminy jak A, E, D, K. A Ty anna89 jak bierzesz Trizer to możesz stosować mimo to oliwę?