1

Temat: Cykl Kreatynowy????

Mam pytanie jak myslicie jaki jest najlepszy cykl kreatynowy z faza nasycenia czy bez??? Jakie dawki dzienne kreatyny proponujecie?? ile waszym zdaniem powinien trwaa jeden cykl?? i jaka kreatyna jest najlepszaż? Prosze o wasze opinie , może ktoś kiedyś stosował kreatynę to pewie bedzie wiedział najlepiej.
Podrawiam

2

Odp: Cykl Kreatynowy????

A wiec tak ZertoHoke:

zdecydowanie z faza nasycenia

w fazie podtrzymującej czyli normalnie 1 g Kreatyny

z tego co sie orietuje (bo słyszałem też że do 7 tyg.) to nie dlużej niż 6 tyg. i tego sie trzymam

hmmm, FIRMA... odwieczny dylemat... ja stosowałem Olimpu i byłem zadowolony w __uj z efektow, rownierz dobra jest firma Trec (tej firmy kreatynę brał kuzyn i też chwali)

JE¦LI CHODZI O FIRMY TO ZAWSZE TRZYMAM SIE TYCH NAJLEPSZYCH CZYLI ZACZYNAJ!C OD:
-Hi Tec
-Olimp
I to wszystko, ewentualnie:
-Trec
-Meg Aboll

POZDRAWIAM i życzę przyrostów w sile i beztłuszczowej masie miesni : :!: :!: :!: :!:

3

Odp: Cykl Kreatynowy????

kumpel stosował kreatynę z vitalmaxxu mikrorozdrobniona i poleca każdemu bo mial fajne efekty big_smile ja tez nią bede prubowal

4

Odp: Cykl Kreatynowy????

IBartasI nie zgodzę sie z toba.
1-jesli nie jesteś już po 5-8 cyklach to nie rob fazy nasycenia
2-dawka 2x5 g dziennie
3-cykle 6 tygodniowe
4-najlepsza jest kreta estrowa na przykład firmy SNI. Ale cholernie droga około 15 zeta, w skelpie www.suple.us

a z takich kretek na normalne kieszenie to Olimp creapure i Vitalmax.

5

Odp: Cykl Kreatynowy????

IBartasI nie zgodzę sie z toba.
1-jesli nie jesteś już po 5-8 cyklach to nie rob fazy nasycenia

Mysla3em żee fazę nasycenia stosuje sie ZAWSZE.Nawet jeśli ktoś miał d3uga przerwe miedzy cyklami, tj. 3 miesiace??

6

Odp: Cykl Kreatynowy????

wspomnieliście o krecie Vitalmaxu.
Zakupiłem ta kreatynę 1200g, i tu moje pytanie.
Jak proponujecie rozłozyc cykle i dawkowanie, moze ktoś kto ja stosował pomoże? I pytanie drugie, bo mam zamiar stosowaa krete z glukoza, nie stać mnie na lepszy transport i tu rodzą sie watpliwosai, a mianowicie: czy moglibyście mi opisać dokładnie jak stosuje sie ta kreatynę z glukoza.
Wiecie co sie wrzuca w jakiej kolejności jeśli to ma znaczenie w jakich dawkach poleciacie itp.
Z gory dzieki

7

Odp: Cykl Kreatynowy????

IBartasI przestań wprowadzać w b3ad u?ytkownikow na forum, szczególnie tych nowych, jak nie wiesz to sie nie udzielaj.

Polecam artykuł o fazie nasycania dostępny tutaj:

modload&name News&file article&sid 228&mode thread&order 0&thold 0&thold Tam jest wszystko opisane co i jak z faza nasycania ....

8

Odp: Cykl Kreatynowy????

Jaka kredkę byscie proponowali? napiszcie swoje wyniki po nich.....
CREATINE MONOHYDRATE 1 OLIMPU - 2 tabl
zastanawiam sie nad ta, w sumei nie ejst droga...

9

Odp: Cykl Kreatynowy????

zrob Nitrobolon + Reactor Pro 3

10

Odp: Cykl Kreatynowy????

Robi3es to??
tego reaktora starczy Ań 12,13 dni...; A tego Nitrobolon na około 3 dni
kupić 2 puszki Reactoraż?

11

Odp: Cykl Kreatynowy????

sam teraz kupiłem monohydrate 1 olimpu- 200kps

polecam ja z jakimś gainerem 8)

12

Odp: Cykl Kreatynowy????

Kredka OLIMP Kreatyna Powder 1000g + 300g GRATIS ! (26 porcji)-88zl POLECAM!! sam kupiłem wypasna jest!!

13

Odp: Cykl Kreatynowy????

Dzisiaj kupiłem olimp creatine monohydrate mega caps 1250, 3 kapso3ek.
Jak to brac? bo na pude3ku pisze tylko że po treningu 4kaps w dni nietreningowe; Po przebudzeniu z rana 4 i przed treningiem 4?? w dni treningowe;

14

Odp: Cykl Kreatynowy????

Te? kupuje sobie ta kreatyne.
Z tego co sie tu dowiedziałem to najlepiej brać w dni treningowe 4 kaps 5 g rano na czczo i 4 kaps po treningu lub też przed w zależności od tego jak bedzie ci lepiej wchodziło.
W dni nie treningowe nierz 4 kaps rano.
Do tego dobrze sobie kupić glukozę sam wczoraj kup3em 2 g za 2,8 zł w spo?ywczym i coś antykatabolicznego np tauryne, ktora również jest tania.
No i przydało by sie jeszcze jakieś białeczko.

15

Odp: Cykl Kreatynowy????

Do tego mam dextrozy z jakieś 300g, później dokupię glukoze.....
Tak wiec z rana rozpuścić dextroze w szklance wody, wypic to i poxniej 3ykac te kapso3ki czy odwrotne??ma to jakieś znaczenie?
A po treningu to do 3 minut 3ykac tak?? krete...

16

Odp: Cykl Kreatynowy????

Z tymi kapsami jest tak, że zanim pow3oka żelatynowa rozpuści ci sie w ?o3adku kilka minut minie.
A wiec ja bym najpierw 3ykna3 kapsy, zaczeka3 z 5 minut i chlapna3 sete glukozy Albo, zawartość kapsułek wsypuj do szklanki z glukoza, mieszaj i pij 3acznie.

17

Odp: Cykl Kreatynowy????

Najlepiej bierz kreatynę bezpośrednio po treningu.
A jak masz już dextroze to spox glukoza ci już nie potrzebna, chyba że ci sie wczesniej deztrosa skończy

18

Odp: Cykl Kreatynowy????

Stephen1977 pisząc sete glukozy masz na mysli 100g?? Je?leli tak to sorki ale taka dawka cukrow prostych to zabójstwo dla organizmu w postaci takiego tluszczu w tak krótkim czasie ze lepij nie mówić glukozę pije sie po to aby zwiększyć poziom insuliny ktora jest traksporterem i ma wpływ na poziom ATP nadmiar cukrow prostych a co za tym idzie insuliny spowoduje znuzenie i zmecznie

19

Odp: Cykl Kreatynowy????

micha379, znam dokładnie ten proces. Chodzi3o mi o przysłowiowe chlapniecie sety (dlatego u?y3em cudzysłowu). Bynajmniej nie dosłowne!! Jeżeli ktos, tak to zrozumiał, to bron Boże!!! 30-4 gr glukozy z kreta powinno doprowadzia do po?adanego wyrzutu insuliny.

<Tomus> glukoza i dekstroza, to jeden i ten sam zwiazek

20

Odp: Cykl Kreatynowy????

<Tomus> glukoza i dekstroza, to jeden i ten sam zwiazek Wink

Wiem i dlatego napisałem, że nie musisz już kupywaa glukozy

21

Odp: Cykl Kreatynowy????

Co mogłbym dokupić to tej kredki olimp creatine monohydrate mega caps 1250, 3 kapso3ek...... hcodzi mi o jakiś gaier, nie wiem może 3d protein??
Chodzi mi o czysta masę miesniowa, niechcem żeby zala3o mnie tłuszczem : Mam około 100zł

22

Odp: Cykl Kreatynowy????

Ja bym ci jednak polecił jakieś aminkwasy np BCAA 24 na jakieś 65 zł.
Bo za 1 zł to raczej nie kupisz białka które by ci starczy3o na caly cykl, a BCAA starczy, sam liczy3em, bo też bede brał z kreatyna.
Jak chcesz kupywaa 3d Protein to min 2750g, tylko, że Tylkę koszytuje 14 zł, chyba że masz wysoko bialkowa dietę i możesz brać mniejsze porcje.

23

Odp: Cykl Kreatynowy????

Zastanawiam sie nad Olimp 4 3kg, co ty na to??
kosztuje ko3o 100-110zł

24

Odp: Cykl Kreatynowy????

Tam1ka: 2 kg ovopolu (czyste bialko jajeczne) 7 zł + kakao dla smaku (ok.
1 zł) i masz 2 kg najlepszego białka.

25

Odp: Cykl Kreatynowy????

Tam1ka: 2 kg ovopolu (czyste bialko jajeczne) 7 zł + kakao dla smaku (ok. 1 zł) i masz 2 kg najlepszego białka.

Gdzie mozna dostec ovopol.. normalnie w sklepach z odzywkami czy gdzieś indzij trzeba szukac???