1

Temat: gryf??????

Bardzo prosze o odpowiedz!!Zamierzam kupić chłopakowi gryf lamany, tylko nie wiem czy kupić gryf mocno lamany czy lekko lamany.On ma narazie ławeczkę i ten gryf prosty.Prosze napisać który jest lepszy, bardziej uniwersalny bo ja sie na tym nie znam.
Dziekuje IMelvinI@o2.pl

2

Odp: gryf??????

Oba rodzaje są dobre.Najczesciej na siłkach są te lekko lamane.Ten drugi jest o tyle dobry,ze mozna stosować rozne uchwyty.Cwiczylem jednym i drugim,j ak dla mnie nie ma roznicy.
To sie pewnie ucieszy...

3

Odp: gryf??????

A ja sie ciesze tak szybka odpowiedzia.Dzieki

4

Odp: gryf??????

pamiętaj tylko o odpowiedniej średnicy

pozazdrościć takiej kobitki

5

Odp: gryf??????

pare lat temu kupiłem gryf ale niestety nagwintowany na koncach.
Teraz sie mecze podczas każdej zmiany obciazenia bo musze wszystko odkręcać Najgorszy zakup w moim zyciu.... :

6

Odp: gryf??????

Ja tez nie mam lamanego, ucieszył bym sie z takiego prezetu, ja nawet z obciazenia bym sie ucieszył bo nie mam duzo, 14kg mam z 2butelek 5l i 2butelek 2l

7

Odp: gryf??????

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.Juz kupilam!!-ten mocno lamany.Wytrwalosci w pakowaniu zycze!

8

Odp: gryf??????

powiem tak hyba jest tak ze mniej lamany lepeij sprawdza sie podczas cw na bica a mocno lamany na trica pozdro ale reki se uciąć nie dam bo jeszcze nad nią pracuje pozdro

9

Odp: gryf??????

ja mam pytanie takie : potrzebuje kupić gryf lamany nie wiem cxzy mocno czy lekko ale raczej ten mocno szukałem po sklepach i raczej nigdzie nie znalazłem jedyny sklep to Maks nie orientuje sie w cenie i czy wiecie ile on moze kosztować ??? zebym nieprzeplacil

10

Odp: gryf??????

u mnie w miescie sprawa sie przedstawia tak ze mocno lamany gryf kosztuje 13 zl a lekko 12 zl .. zaś na allegro z przesylka lekko lamany gryf o długości 12 cm kosztuje 85 zl wiec ogromna roznica - koleś ma hurtowe ceny .. Ja bym wolal lekko lamany bo mocno to bardziej do cwiczenia tricepsów a lekko do bickow .. Sub kilka lat temu tez tak ćwiczyłem jak ty ale moze z 2 tygodnie hehe byłem hmmm w 4-5 klasie - to był masakryczny ciężar big_smile

11

Odp: gryf??????

ja kupiłem lekko lamany za 86 z przesylka z allegro - właśnie wczoraj przyszedł - nie polecam kupować gwintowanego na końcach bo tak jak kolega zauwazyle jest później masakra ze zmiana obciazen. Ja mam na zwykle zaciski.
Gwintowane polecam hantle - bardziej pewne w uzyciu, a końcówki nie są dlugie dlatego zmiana ciężaru nie nastrecza takich trudnosci jak w przypadku sztang.
Pozdrawiam

12

Odp: gryf??????

w czym jest problem wystarczy odkręcić i zdjąć .. ma gwintowana sztangę i właśnie na niej robie rekordy bo dzieki gumkom przy zaciskach ciężar nie lata nie obija o sztangę wszystko jest sztywno i az sie milo podnosi, przy zdjemowaniu ciężarków ze sztangi jest tylko troszke chalasu , kwestia przyzwyczajenia

13

Odp: gryf??????

zwykle zaciski tez dobrze trzymają big_smile właśnie dzisiaj robiłem bicepsik lamana i odrazu rekord a bic tak mam dobity ze nie mogę lapa ruszyć big_smile łamań sztanga na bica podstawa

14

Odp: gryf??????

lepszy bedzie lekko lamany!!!
fajna taka lala jak ty <ok>

15

Odp: gryf??????

chłopaki nie cisnieniujcie sie laska jush zakupiła sprzęt chyba nie potrzebuje jush rad

16

Odp: gryf??????

pogadać zawsze mozna..:D ja tez używam lekko lamany jest niezle

17

Odp: gryf??????

Dovey92 mam pytanie 4-5 klasa podstawowki?? jak tak to nie najeżdżaj na mnie ze chce poćwiczyć bo jestem w 2 gimnazjum troszke puzniej

18

Odp: gryf??????

człowieku uspokój sie - co ten toj post wniósł do tematu i wogole o co ci chodzi ???

19

Odp: gryf??????

chodzi o to, ze pytałem w której klasie zaczol bo pisze ze w 4 - 5 a mi mówi ze 2 gimnazjum to zawczesnie

20

Odp: gryf??????

xXxKamaxXx człowieku ty masz jakieś problemy z osobowością wszędzie widzisz problemy tylko nie u siebie...atakujesz slowami niczym jais wojownik i po co Ci to?? wrogów se narobisz. to forum jest wolne każdy mówi co mu sie podoba, nie musisz nikogo słuchać jak nie chcesz, ale obowiązują tu pewne zasady. odsyłam do postu regulamin forum PNphpBB2&file viewtopic&t 1883 1883

lepiej sie zaprzyjaźnić niz sie wyzywac i wyklucac, tak nigdzie nie zajdziesz

21

Odp: gryf??????

Zgadzam sie z grzech1984
Potem będziesz potrzebował pomocy i nikt ci niepomoze

22

Odp: gryf??????

muuu po pierwsze to zaczynam cie bardzo mocno nie lubić , porpostu mnie denerwujesz swoimi komentarzami , tak jak grzech1984 pisze wszędzie masz problem starasz sie byc w centrum i myslisz ze niema nikogo po za tobą . napisałem ze zaczolem w 4-5 klasie podstawówki . ćwiczyłem tak 2 tygodnie nawet nie mialem dostępu do takich stron jak ty bo to było kilka lat temu ..Zaczolem wtedy cwwiczyc z głupoty . skąd ja mialem wiedzieć ikolega ćwiczył to ja tez ćwiczyłem . dopiero mi wojek powiedział zebym nie ćwiczył bo sobie szkód narobię . i zaczolem ćwiczyć dopiero rok temu wiec sie odemnie odpieeeee * dol . a tak na marginesie to ja w 4-5 klasie podstawówki mwazylem wiecej i byłem wyższy niz ty teraz w drugiej gimnazjum . staram sie szanować wszystkich użytkowników ale ty mnie wybitnie dobijasz swoim zachowaniem wiec prosze przestań sie tak zachowywać , bo nie zamierzam sie z tobą kłócić w każdym temacie ..

23

Odp: gryf??????

mogę dostać namiary na aukcje tego goscia z tym lekko lamanym gryfem ??

24

Odp: gryf??????

luknij na allegro znajdziesz napewno mnie sie nie chce szukać

25

Odp: gryf??????

poszło na PW