Temat: Oddawanie krwi a trening

Mam pytanie do was kto oddawał krew? Mozna na drugi dzien po tym cwiczyc??? Nie pytajcie o powody dla których chce oddać to bedzie mój pierwszy raz.
Duze oslabienie w sile na treningu po tym jest?Kto coś wie niech pisze /

2

Odp: Oddawanie krwi a trening

Mysle ze na drugi dzien mozna ale najlepiej poradź sie tam gdzie będziesz oddawał //:-D :-D napewno ci odpowiedzą na to pytanie, po wysiłku chyba ci to zsinieje ) tak mial kolega i twarde mu sie zrobiło jakiś zakrzep czy coś takiego //:-D :-D nie wiem jak to jewste z tym na 100%

3

Odp: Oddawanie krwi a trening

Ja bym radził nie ćwiczyć przez kilka dni

4

Odp: Oddawanie krwi a trening

Zobaczysz sam ale raczej bedzie słabo //:-D :-D /

5

Odp: Oddawanie krwi a trening

Tylko że w dzien po oddaniu krwi bym zaczynał "15" w hst więc to bardzo lekki trening ze śmiesznym ciężarem, prawie cały pierwszy tydzień. Jak myślicie da rade czy będzie mi ciężko?

6

Odp: Oddawanie krwi a trening

Zrob sobie kilka dni przerwy.
Nie ma chyba sensu jeszcze dodatkowo osłabiać organizmu.
Daj mu czas na regeneracje.
W końcu silownia to nie zakupy.

7

Odp: Oddawanie krwi a trening

A bo tak głupio przypadlo.
Teraz mam przerweprzed hst ale nie pasuje mi isc oddac.
a isc musze z pewnych wzgledow domyślam sie ze przydało by sie zrobić przerwe po tym ale ni w chuj ni w oko pasuje.
Moze mnie nie zabija te "15" zobaczę jak bede sie czul dzien po pobraniu

8

Odp: Oddawanie krwi a trening

Pewnie idzie dla tych czekolad co dają //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif kiedyś sie zastanawiałem dlaczego daje te czekolady dla zachety czy jak hhe ale juz sie dowiedziałem Matehsh zapytaj tam gdzie cie beda wysysać i bedizesz wiedział

9

Odp: Oddawanie krwi a trening

smialo na drugi dzien możesz isc.

10

Odp: Oddawanie krwi a trening

Lekki trening ale mimo wszystko wysilek, zobaczysz jak sie będziesz czul w I dniu, taki lekko nie dorobiony no i slaby:> nie ma sensu,a tylko przerwa

11

Odp: Oddawanie krwi a trening

ja tylko raz oddawałem krew prawie zemdlałem przy tymwieczorem poszedłem na kuznie i znów mialem halo ;-)

12

Odp: Oddawanie krwi a trening

wariaci.. idziecie na rzeznie wykorzystując organizm do cna na niedoborze krwi? .... to tak jak jeździć autem na pol oleju w misce

13

Odp: Oddawanie krwi a trening

Ja odawalem krew i na drugi dzien możesz ćwiczyć bez problemu juz po 3 godzinach zwraca ci sie to co odąłeś tylko chociasz nie ćwicz w ten sam dzien ja raz ćwiczyłem i zemdlałem na siłce i tylko strachu narobiłem kolegom.

14

Odp: Oddawanie krwi a trening

Jak tobie sie krew po 3 godzinach odtwarza to powinieneś smialo codziennie oddawać krew i przysłużyć sie ludzkosci.

15

Odp: Oddawanie krwi a trening

No to zes chyba przegiął z tymi 3 godzinami.3 dni to bym sie predzej zgodzil:>

16

Odp: Oddawanie krwi a trening

Przez 3 godziny to ci sie co najwyzej ejakulat odtworzy //laugh.gif lol laugh.gif pytajn1k- coraz bardziej mnie rozbawiasz //laugh.gif lol laugh.gif pisz duzo, mozna sie pośmiać //laugh.gif lol laugh.gif /