1

Temat: Pmocy!

Siemka.Zaczalem nie dawno ćwiczyć ale jestem przy tuszy i koniecznie musze zgubić brzuch!!!!Prosze doradcie mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Odp: Pmocy!

6W + aeroby + trening na rzeźbę

p.s. po hu.. dales tyle wykrzykników :doubt:

3

Odp: Pmocy!

color black i oczywiście dieta!!w dziale diety i odzywianie w tematach podwieszonych znajdziesz przykładowe diety na spalenie tluszczu!

4

Odp: Pmocy!

6W i dieta

5

Odp: Pmocy!

6 weidera sam go robie bo tez mam ten problem jak jakiś uzotkownik napisał przetrenowles miesnien piwny.

6

Odp: Pmocy!

no tak ale co to jest 6w??

7

Odp: Pmocy!

odajcie mi link do odpowiedniej diety bo ja nie mogę znalezc!!!Plissssss!! nie pisz post po poscie, używaj funkcji zmień !

8

Odp: Pmocy!

6 weidera to taki trening na brzuch jest swietny

9

Odp: Pmocy!

PNphpBB2&file viewforum&f 4&sid a3f41a02e5665d1244e65579212f4adb przejzyj przyklejone bo jest tam dużo wskazówek co do diet

10

Odp: Pmocy!

link
modload&name News&file article&sid 439&mode thread&order 0&thold 0&thold

11

Odp: Pmocy!

aha!! i tu masz opis 6W:
a tu opinie na temat tego treningu:

12

Odp: Pmocy!

sam to robie ale jestem dopiero na 3 dniu przed PNphpBB2&file viewtopic&t 2944 2944
po
PNphpBB2&file viewtopic&t 2944&postdays 0&postorder asc&start 5 asc&start 5 to są fotki goscia czs tylko on nie robił spiecia przy końcu ruchu jak wytrzumasz caly trening z wspieciami to zobaczysz jak będziesz wygladal. pamiętaj miedzy seriami nie ob przerw chyba ze musisz złapać oddech to wtedy zrob dwa glebokie wdechy i dalej rob cwiczenie miłego robienia trennigu życzę

13

Odp: Pmocy!

sorki panowie ale toe linki na teamt 6w to otwierają mi stronę glownaNie wiem co jest...Opisze sioebie zybyscie mi co noie co doradzili.167cm wzrostu, 90kg wagi, biceps 40cm.Jak na pewno przypiszczacie jestem gruby, a wziąłem sie za kulturystykę i na wakacje chce jakoś wygladac.Doradcie!!Z gory thx!

14

Odp: Pmocy!

u mnie mój link normalnie dziala, ja piszesz to jetes sporych rozmiarów i to dość duzych, po każdym treningu ze 40min aerobów i po jakimś czasie powinnes dojsc do czegoś . teraz ci opisze jak dojsc do tego treningu
1. wchodisz na glowna stronę i widzisz takiego goscia co ron bi uginanie ze sztanga lamana
2. pod jego foto jest takie coś jak ,, najczęściej czytane,, i tam szukasz aerobiczna 6 weidera jest to czwarte od dołu wchozisz tam i tam masz to pokazane za pomocą rysunku z opisem
niektórym trzeba dosłownie tłumaczyć

15

Odp: Pmocy!

dodawaj 20-3 minut aerobów po treningu 2-3 razy w tygodniu ,a przed wakacjami zrob mala wycinkę , a dieta moze byc ckd poszukaj w intenrecie . ostatnio ta dieta jest b.
popularna

16

Odp: Pmocy!

ja sie nie znam na dietach wiec pisać nie bede o nich

17

Odp: Pmocy!

juz wiem.Po 42

18

Odp: Pmocy!

powinieneś sie troche dowiedzieć z tego: PNphpBB2&file viewtopic&t 455 ...viewtopic&t 455
to program do układania diet:

19

Odp: Pmocy!

1. NIE DA SIE zgubić TLUSZCZY Z JEDNEJ PARTI mięśnia
2. TLUSZC GLUBI SIE STOPNIO ZE WSZYSTKIEGO
3. Jak chesz potraktować priorytetowo brzuch by go odpowednio ukształtować rob 6w+aeroby, no i odpowiednia dieta(wyeliminowanie tluszczu-nadmairu a o tlusczach nasyconych zapomnij)
wszystko znjdziesz na forum każde info