Temat: Problem z bicami

Mam taki maly problem, koledzy mowia, ze mam dziwne bicepsy ponieważ wczesniej sie zaczynają i koncza, nie wiem czy to wada czy genetyka pomuzcie!!!!

2

Odp: Problem z bicami

wstaw fotke, bo tak niewiele sie poradzi
moze to byc wada genetyczna....
rob mlotki to go rosciagniesz;

3

Odp: Problem z bicami

tzn, ze masz krotki biceps tak?
unikaj cwiczen izolowanych

4

Odp: Problem z bicami

Dzieki za odpowiedz ale ja jestem poczatkujacy pod wzgledem kulturystyki i mam pytanie co to znaczy trening izolowany a jaki ćwiczy sie mlotem

5

Odp: Problem z bicami

mlotkowo
siedzisz, trzymasz hantelki w rekach, tak zeby kciuk skierowany był w gore i machasch gora-dol... . Cwiczenie to należy wykonywać dokładnie z pełnego wyprostu do maksymalnego napiecia. łokcie należy podczas całego ruchu trzymać blisko tułowia nie cofając ich do tylu, ani nie wysuwając do przodu.

cw. izolowane to takie hmm, sam nie wiem jak to wytlumaczyc, ale np. cw. na modlitewniku

6

Odp: Problem z bicami

cwiczenia izolowanie to takie w których skupićsz sie na tym zeby pracował tylko i wyłącznie jeden miesien (np.
uginanie ramion na modlitewniku), a chwyt młotkowy polega na trzymaniu hantla w naturalny sposob, czyli kciukiem do gory ;-) Faktycznie powinieneś pokazać fote, jak nie masz miejsca na necie to zagadaj z tym panem moderatorem z taaaaaaaakimi szerokimi plerami hehe

7

Odp: Problem z bicami

Mlotkowe- to tak jakbys mlotek trzymał i gwozdz wbijal.
Izolowane- to cwiczenia angażujące tylko i wyłącznie biceps, łokieć jest oparty i nie ma mozliwosci balansowania cialem np modlitewnik, uginanie z oparciem o kolano.

8

Odp: Problem z bicami

Dzieki wam za wyrozumiałość Niestety nie posiadam fotki, ale jak myslicie czy te wasze rady mogą pomoc??

9

Odp: Problem z bicami

powinny

10

Odp: Problem z bicami

napewno w mniejszym lub wiekszym stopniu pomoga, ale zdaje sie ze to co masz to poprostu taka cecha genetyczna i raczej nie sprawisz zeby twoje bice wyglądały dokladnnie tak jak bys sobie tego zyczyl, ale CH** z tym.
jak złapiesz masy to beda mówić o rozmiarze twoich lap, a nie o tym jaki kształt ma bic, wiec niczym sie nie przejmuj, tylko ćwicz