1

Temat: Zakres ruchu

http://img141.echo.cx/my.php?image=wyprostyłav http://img141.echo.cx/img141/3294/wyprostyłav.th
źródło : K&F

2

Odp: Zakres ruchu

NIe wyobrażam sobie w martwym ciągu nie stosować maksymalnego wyprostu rak.

3

Odp: Zakres ruchu

nie myślałem ze przy klatce nie trzeba w pelni prostować jakoś dziwnie

4

Odp: Zakres ruchu

ja nigdy nie wyprostowuje rak przy wyciskaniu bo uważam ze odbieram bodziec dla klaty a poza tym zabardzo odpoczywam trzymając sztangę w powietrzu....
BRAVO sopel poczatkujecy napewno skorzystają

5

Odp: Zakres ruchu

ale tak czy takie pełne wyprostowywanie i ściąganie moze miec bardzo duży negatywny wpływ ,lepeij robić niepełny wyprost utzrymujac rękę w napieciu ?

6

Odp: Zakres ruchu

panowie, słuchajmy mądrzejszych od nas
jak pisza ze tak trzeba robić to tak robmy, a autorem tej tabelki jak sie nie mylę jest Filleborn

7

Odp: Zakres ruchu

przciez to sie nawet czuje np.
kiedy przy wyciskaniu są wyprostowane ręce to klatka nie jest tak napieta jak przy lekko zgiętych

8

Odp: Zakres ruchu

przciez to sie nawet czuje np. kiedy przy wyciskaniu są wyprostowane ręce to klatka nie jest tak napieta jak przy lekko zgiętych  
to po 1

a po drugie przy pełnych wyprostach (nie mowie o cwiczeniach na tricepsa) latwiej o zerwanie mięśnia oraz wystepuje wieksze obciazenie stawow

9

Odp: Zakres ruchu

NIe wyobrażam sobie w  martwym ciągu nie stosować maksymalnego wyprostu rak.

to jest narzucone automatycznie
poczytaj dokładniej tabelke: rak, nog, tułowia
i to odnosi sie w MC do tułowia - nie powinno sie prostować na maxa odchylając do tylu

10

Odp: Zakres ruchu

NO TU BRAWA DLA sopel NAPEWNO SIE PRZYDA KAZDEMU!!!
ja zawsze robiłem no do tej pory do pełnego wyprostu większość cwiczen ale to ejst po prostu niższy stopień zaawansowania i wiedzy .
no i zacząłem robić niepełny zakres ruchu, to jets racja wtedy barzdiej mięśnie parcoja a poza tym takie blokowanie przrez stawy są ciężkie dla odpowiednich stawow

ja to popieram ze przykładowo lepij wycisac nie do pełnego wyprostu. popieram artukulik dobry! pozdrowki

11

Odp: Zakres ruchu

Temat został ponownie otwarty ze względu na pojawienie sie artykułu na wortalu o tym samym temacie, ludzie niech sie wypowiadają czy są zadowoleni z takiego treningu brzucha, czy coś wogole daje taki trening itp

12

Odp: Zakres ruchu

no to akurat mnie nie zdziwilo, wiedział o tym juz dawno, ale dzieki za przypomnienie

13

Odp: Zakres ruchu

3 posty temu pisałem ze zayczynam cwicvzyc ze skróconym zakresem ruchu.
widze roznice, naprwe lepsze wysjcie, wieszy nacisk na mięśnie mijszy na stawy -wszystko

a kto ma poblemy ze stawami tak jak ja z nadgarstakami to tylko skrócony ruch !!!

14

Odp: Zakres ruchu

zasada jest prosta ćwicząc sile robi sie pełny zakres ruchu a nabijając masę zakres w którym pracują wybrane miesni i utzrymuje sie napiecie, jeśli wyprostujesz ręce i je zablokujesz podczas wyciskania zniknie napiecie

15

Odp: Zakres ruchu

ja stosuje pełny wyprost w chwili, kiedy wiem, ze ciezko bedzie mi podnieść sztangę ten ostatni raz, wtedy robie pełny wyprost i odpoczywam nieco ze 3-4 sekundy i wtedy robie moje ostatnie powtorzenie ...

prawie nigdy nie prostuje rak do końca przy treningu bicepsow, przy wyciskaniach wszelkiego typu znacznie trudniej nad tym zapanowac, szczególnie jak ktoś popadł w pogon za kg

powtórzę tu slowa jednego goscia co przylgnęły do mnie mocno i chyba na zawsze (patrz podpis pod postem)

16

Odp: Zakres ruchu

Swietny artykuł !!!

Kiedy nie będziemy wyprostowywać rak w pelni mięśnie beda caly czas napiete. To na pewno pomoże w ich rozwijaniu sie. wyjątkiem są tricepsy - co jest wiadome