Temat: prosze o pomoc, wazne!

nie mam diety: a gdy ja chciałem sam ułożyć to si epogubilem, wiec prosze kto by mi pomógł ułożyć dieteż
mam 184cm wzrostu i waze 68kg, mój tydzień
poniedzialek: trening-pilka reczna 18.30-20. wtorek: silownia popołudniu nie ma godziny najwczesniej o 16 mogę
sroda trening reczna 18.30-20. czwartek trening reczna j/w
pićtek silownia
sobota silownia ok. 12. niedziela wolne
i prosze o jakas dietkę tylko zeby zawierała jakie stosowne produkty i tanie,
zeby nie było paprania z filecikami pęczenia czy coś w tym stylu nie mma czasu, ponieważ w dni powszednie szkola do godziny 14. prosze o pomoc, z gory wielkie dzieki!

2

Odp: prosze o pomoc, wazne!

zwiększ spozycie węglowodanów np.
platki owsiane, makaron ryz itp.
miod, masło orzechowe, mleko odtłuszczone w proszku + geiner np.
z Vitalmaxa do tego jakieś bialko i carbo do treningu Powodzenia

3

Odp: prosze o pomoc, wazne!

Jeśli masz problem z ułożeniem diety to może warto zasięgnąć porady specjalisty. Teraz bez problemu można znaleźć dobrego dietetyka. Popytaj znajomych może korzystają z jakiegoś, którego mogą Ci polecić. Osobiście mam dietę, ale trzymam się tej, którą dostałam, jako gratis do spalacza tłuszczu www.trizer.pl. Plan żywieniowy wraz ze spalaczem daje bardzo dobre efekty. Pomyśl nad skorzystaniem z oferty profesjonalnie ułożonego planu żywieniowego odpowiedniego do Twojego zapotrzebowania.

4

Odp: prosze o pomoc, wazne!

Nikt Ci nie ułoży diety. Ewentualnie możemy dokonać wspólnie poprawek jak coś przygotujesz. Poczytaj i wrzuć przygotowaną dietę. Nie zapomnij o wiedzy teoretycznej przed układaniem. Zrobienie jadłospisu nie należy do najłatwiejszych czynności, więc rozumiem, że możesz mieć problem. Ja też mam dietę do Trizera i nie liczę kalorii, bo mam wszystko gotowe. Jest to bardzo duże ułatwienie jak ktoś nie ma fachowej wiedzy.