Temat: Ross Training

Jako, ze korzystam z resztek moich ostatnich w zyciu wakacji i totalnego opierdalania sie jakiego nie pamiętam od podstawowki, postanowiłem wam przybliżyć bardzo ciekawy rodzaj treningu który znalazłem w necie.
Dla niektórych moze nie bedzie tu nic nowego, ale niektórych moze zaciekawi.
Najpierw linka do stronki: www.rosstraining.comA teraz pokrótce (wybaczcie, ze nie tlumacze wszystkiego, ale przedstawiam tylko krótkie zasady).Czym jest Ross Training ? Otoz, jak pisze na głównej stronie jest to bardzo wydajny sposob do uzyskania dużych przyrostów w sile, szybkosci, wytrzymalosci, a także w masie.
I to masie w czystej postaci.
W treningu tym bardzo mało wykorzystuje sie tradycyjne przyrządy kulturystyczne, co zresztą za moment sami zobaczycie na filmikach.
Kim jest Ross ? Szczerze to nie mam pojecia, pewnie to gosc z jotpega na stronie glowniej.
Ma coś z boksera, przystojny, mozna pod niego zjechać ':trening:' Jest to swietny trening dla ludzi trenujących sporty walki, którzy wraz z wzrostem masy probuja zwiększyć swoja szybkość i wytrzymalosc.
Troche o treningu i filmik: http://www.rosstraining.com/articles/hardcore.htmlOd razu czytamy, ze jest to system eksperymentalny, który dziala.
Do it right, Or don't do it.By masa poszła w gore, a co za tym idzie trening dzialal, trzeba pokrotce:- byc cierpliwym i ostroznym by nie zrobić sobie kuku- skupićc sie maksymalnie na tym co robimy, dawać z siebie wszystko- zapomnieć o trzymaniu tradycyjnej kulturystycznej formy ilosci serii, serie mogą byc robione, jak przyjrzycie sie filmikom w dużej mierze cwiczenia są wykonywane dynamicznie (choc nie wszystkie)- zapomnieć o izolacji, czyli jak sami widzicie wykorzystują najczęściej cwiczenia zlozone- jeść dużo i regularnie ( co 3 godziny), oczywiście wszystko w granicach rozsadku, mniej skupićc sie nad wiernym kopiowaniem diety, a po prostu jeść z glowa.
I nie pic gainerow Z czym sie akurat nie zgadzam.
Ale czesc dotyczaca diety powinna byc najbardziej indywidualna sprawa.
- jeśli chcemy urosnac, należy ograniczyć aeroby- kondycje tworzyć na podstawie treningów interwałowych Dalej autor mowi, ze przytył ok 6 kilo w 4 tygodnie.
Sprawa indywidualna.
Jest i lista cwiczen z filmiku.
Teraz sprobuje znaleźć dokładnie jak ma wyglądać trening.
Temat juz udostepniam, tak by mogliście sobie sami poogladac, a z czasem go wy edytuje.
Wybaczcie, ze mój angielski nie jest tak dobry jak wasz, tłumaczyłem skrótami i tak jak ja ro to rozumiem.
Dobra, nie ukrywam, ze sam do końca nie wiem jak ma wyglądać taki trening.
Podejrzewam, ze tradycyjnie powtarzamy kilka razy dane cwiczenie az do zmeczenia, moze potem mi sie uda poszukać dokładnych wytycznych.Swietny zasob linkow jak zrobić własny sprzet: http://www.rosstraining.com/articles/equipmentandlinks.htmlPewnie sami zauwazycie, ze jest tam kilka rodzajów treningu, który dobieramy wg tego co chcemy osiagnac.
Nie są to na pewno treningi kulturystyczne, chyba, ze na redukcje.
Nie chce mi sie zagłębiać w to za bardzo, bardzo mnie po prostu zainteresował dobór cwiczen ich wyglad i takie tam.
Mam zamiar z poczatkiem października wrócić na pakernie, ale nie mam ochoty na trening tradycyjny.
Masy tez nie zamierzam budować wielkiej, dlatego mysle, ze po eksperymentuje z czymś podobnym do tego.
Ten temat to oczywiście ciekawostka dla was, jak wam sie spodoba to sami po drążcie temat.

2

Odp: Ross Training

Przed wojem kapitalny spar big_smile ja juz np; zacznę biegać i moze trzeba byłoby wyprubowac takie coś ztego co tam obejzalem niezle nawet lepsze od wora trningowego big_smile ale to wszystko tak za 3-4 miesiace  ...Nawet Wyjebiaszte To ':-D'

3

Odp: Ross Training

ciekawa alternatywaSzkoda, ze nie ma przykładu planu treningowego

4

Odp: Ross Training

kiedyś poszperam to moze znajde na stronie albo na ich forum.

5

Odp: Ross Training

Nie widze tu nic nowego Na starej siłce był koleś dwuboista, który robil  na treningu podrzuty i rwania z taka dynamika.
Do cwiczenia " ciosu " to z guma są na siłowni przyrzady, zresztą na wyciągu idzie to zrobić