1

Temat: a co z tym miesniem??

W ramach groteski, żartu mam pytanie.
A co z cwiczeniami penisaż Przeciez to tez miesien no nie?? ;Da tak na powaznie, czy mozna również ćwiczyć łydki ale od przodu, tam gdzie jest piszczel.
Czy są tam jakieś mięśnie i jakieś odpowiednie cwiczenia i czy wogole warto tym sie zajmowac??Pozdrawiam

2

Odp: a co z tym miesniem??

przywieź sobie ciężarek podczas wzwodu i napinaj miesnie.Nie ma sensu trenować miesni golenia, ale pewnie jakoś sie da.
Zaraz Ci IQufI powie

3

Odp: a co z tym miesniem??

mięśnie te ćwiczą podczas unoszenia palcow stopy w gore tak mniej wiecej (i jest sens )

4

Odp: a co z tym miesniem??

A tam TamelaPL, nie ma sensu 'cosl'

5

Odp: a co z tym miesniem??

możesz je ćwiczyć wykonując odwrotne wspięcie w staniu.
Tzn podkładasz coś pod piety stejasz nimi na tym czymś i unosisz palce przednia czesc stopy w gore:>

6

Odp: a co z tym miesniem??

tylko ja obciążyć te stopy, zeby podnosiły ciężar do goryż O to jest pytanie... ja ich nie cwicze...

7

Odp: a co z tym miesniem??

da sie obciazyc.ja naprzyklad siedam na ławkę podkładam krazeki pod nogi kładę lamana sztangę na obie nogi i jadę z cwiczeniem

8

Odp: a co z tym miesniem??

mięśnie piszczelowe w każdych cwiczeniach w których stoisz pracują w skurczu izometrycznym tj.
MC, przysiady, wiosłowania i to wystarczy, ale jeśli tak bardzo chcesz to możesz robić odwrotne wspięcia w staniu lub w siadzie, czyli słuchaj sie Ahmad81a.
Mozna również przywiązać obciazenie na stopie i uginać ja grzbietowo.