26

Odp: Walentynki

a na walentynki pol kilo kreatynki i jazda na dziewczynki <lol> hrhr /

27

Odp: Walentynki

zapomniałeś o dextro! Jak tak można, bez transportera to jak bez zabezpieczenia, możesz się dorobić problemu

28

Odp: Walentynki

Wuchta to po poznańsku - baaardzo dużo //:-D :-D /

29

Odp: Walentynki

dziwny ten wasz poznanski /

30

Odp: Walentynki

Zazwyczaj jakiś słowo ma coś wspólnego z jego znaczeniam ale ty chyba ytego niewidac hyh

31

Odp: Walentynki

http://img77.imageshack.us/img77/9792/walentynkicm7

32

Odp: Walentynki

:-D dobre

33

Odp: Walentynki

Ja te święto spędziłem z przysiadami i z martwym na siłowni a teraz włączam jakiś film i relaxuie sie albo dziewczyna albo siłowni /pozniej trują dupę ze do niej czasu nie masz i robią fochy /a jutro tłusty czwartek mniammm /

34

Odp: Walentynki

nom ja dziś bary walilem, szkoda, ze czasu nie starcza na siłkę i laske ale cóż ...

35

Odp: Walentynki

i znów nie mialem Jej odwagi powiedzieć kim dla mnie jest //:-( :-( w końcu ktoś mnie uprzedzi i bede żałował

36

Odp: Walentynki

107550:date sro, 14 lut 2007 - 18:24:name WeekesPL) ''(WeekesPL @ sro, 14 lut 2007 - 18:24) snapback107550/snapback ''!i znów nie mialem Jej odwagi powiedzieć kim dla mnie jest //:-( :-( w końcu ktoś mnie uprzedzi i bede zalowalJak sie wstydzisz Real to napisz SMS i po sprawie chyba sie nie wstydzisz bo cie nie widzi /

37

Odp: Walentynki

Nie zawsze jest łatwo wszystko powiedzieć :Khull__, jak to nie masz czasu ? Po prostu Ci sie nie chce meczypraciu /A ja od dzisiaj podrywam kolejna panne : Chyba, ze ta ostatnia zmadrzeje /

38

Odp: Walentynki

Ty Czesiu jesteś nizly Kasanowa //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif moze jeszcze nauczycielkę wyrwiesz od polskiego z maslana

39

Odp: Walentynki

Khull__ masz błąd w opisie pod obrazkiem

40

Odp: Walentynki

'' ''! Khull__, jak to nie masz czasu ? Po prostu Ci sie nie chce meczypraciutaa wracam o 16 ze szkoly a o 17-18 uderzam na siłkę to kiedy mam miec czas na lasencje? Dylan95 ja nie widze bledu ;f mogłeś mi na gg napisać a nie mnie upokarzasz /