1

Temat: Walentynki

no wiec, zbliżają sie walentynki (swieto zakochanych) hehe moze zostanę wyśmiany ze zakładam ten temat, a moze nie...jestem ciekaw co podarujecie swoim sympatiom, dziewczyna, zono, nrzyczonym moze macie jakieś orginalne pomysły na prezenty itdwiec moze ja zaczne...wiec mam ochote podarować sowjej narzyczonej coś wyjatkowego... mianowicie chce kupić coś takiego ala szklankę zatykana u gory tak zeby woda nie uciekala, wsadzić do niej roze, zalac woda i zamrozic, wydaje mi sie ze bedzie to fajny efekt.zamrozona roza mam nadzieje ze sie jej spodoba....tylko mam problem, nie wiem gdzie kupić taka "szklanke" :9 ale bede szukał //:-D :-D /

2

Odp: Walentynki

Ja tam bojkotuje to swieto.
Czysto komercyjna zabawa sprawiajaca, ze większość par ma romantyczny dzien tylko 14 lutego Trzeba byc Don Juanem caly rok %)Ale wy jak możecie to go nie bojkotujcie bo nie warto, laski je lubia.
Ja mam duży problem z kobietami teraz i tyle /

3

Odp: Walentynki

Ja mam zamiar wyrawac super dziewczynę z ktora od dłuższego czasu dużo rozmawiam i jak jest okazja to z nią przebywam //:-D :-D bardzo chcetnie jak narazie powstrzymuje sie od powiedzenia jej co do niej czuje .. wysle jej wspaniala walentynke moze sie skapnie ze to ja .. twój pomysl z zamrożeniem Rozy chyba jeste zły dziwnie to bedzie wyglądało jak to rozmarznie ...a w lodowce nie bedzie ciagle tego trzymała znajdz coś ładniejszego i romantyczniejszego skoro to juz dla nazeczonej .

4

Odp: Walentynki

a ja kupie sobie Harnasia albo Lecha i posiedzę sam //:-( :-( /

5

Odp: Walentynki

a ja mysle ze to fajny pomysl i bedzie tego fajny efekt, przynajmniej na poczatku,takie orginalne.
a jak rozmarznieto zostanie tylko roza w wodzie, tez wyglada to fajnie.
to jest tak samo jak danie kwiata tylko w innej formie.

6

Odp: Walentynki

ja zaprosiłem do kina, przyjadę po nią z 2 rozami jedna wyręczę jej mamie z bardzo ladna gadka, a druga do niej i do tego kartke, na wiecej sie nie bede wysilał bo ledwie ja poznalem,swieta swietem tak jak ss napisal, powinniśmy kochać caly rok ale jak ktoś jest zakochany to ten dzien brzybiera szczególnego znaczenia wtedy nawet czerwone serce odbieramy całkowicie inaczej niz kiedyś

7

Odp: Walentynki

Ja caly rok staram sie byc jak to moja dziewczyna mówi "slodki" Bez okazji jej daje bielizne, roze, nawet kolczyki jej kiedyś kupiłem tak sobie //:-D :-D Czasem robimy sobie dzien wolny zeby do mnie przyszla zamiast szkoly i siedzimy w wiadomym cely, potem jakiies śniadanko robie , albo kolacje romantyczne : Takie coś trzeba robić caly czas! A na walentynki tez dam jej coś fajnego //:-D :-D Kupie jej 1 knoppersow, 5 Kinder Bueno, 5 Bounty i jakas czekoladę //:-D :-D Uwielbia dziewczyna słodkie /

8

Odp: Walentynki

Chcesz se tucznika wyhodować ?? /

9

Odp: Walentynki

SS o gustach sie nie rozmawia //:-D :-D /

10

Odp: Walentynki

SS uwierz mi, ta dziewczyna ma dosłownie doskonala figure i zadne slodkie, żaden fast food, nic na nią nie dziala! A słodkie lubi //:-D :-D /

11

Odp: Walentynki

Qubus, ależ oczywiscie, ze Ci wierze //:-D :-D To był tylko zarcik.
Mam nadzieje, ze sie nie obraziles, a jeśli tak to masz problem /No to standardowe pytanie: Kiedy wrzucisz jej fotki ? %)

12

Odp: Walentynki

słodkie to chyba kazda dziewczyna lubi, moja tez moja to zawsze zaczyna dzien tak... budzi sie-> otwiera oczy-> je cukierka lub czekoladę bo jak nie zje to sie nie obudzi jak to ona mówi //:-D :-D //:-D :-D /ale druga sprawa to walentynki.
owszem ja tez sowjej narzeczonej kupuje rozne rzeczy bez okazji, czy to bieliznę czy kwiaty czy ijakies inne pierdoly, ale walentynki to jest taki dzien gdzie słowo kocham nabiera dwa razy wiekszego znaczenia niz zwykle, zwykla roza pachnie dwa razy mocniej niz w zwykle dzien i wyglada dużo piekniej niz zwykle.
Po prostu taki urok tego dnia....

13

Odp: Walentynki

Widze, ze kolega dal sie porwać pro amerykańskiej komercjalizacji swiat.
Nie mowie, ze to coś zlego, ale przyjrzyjcie sie jaki wielki interes siedzi w tym swiecie.
Tym którym słowo miłość nie kojarzy sie od razu z 14 lutym, roze zawsze beda pachnieć tak samo, beda wyglądać rownie promiennie, a słowo kocham powinno miec zawsze taka sama sile razenia %) Slodkooo

14

Odp: Walentynki

moze i dalem sie porwac... ale co w tym zlego??...fajnie jest podarowc bliskiej bliskiej osobie coś właśnie w ten dzien.
ja lubie to święto i nie jest mi zal paru zlotych by kupić najbliszej osobie jakiś podarek.
a z drugiej strony to wole pamiętać o tym siwecie niz później słuchać to jaki to ja jestem nieczuly, niechce mi sie suchac tego wypomnania, a wierzcie mi dziewczyny lubia wypominac.
raz jak zapomniałem o swiecie kobiet to przez dwa miesiące mialem robione jazdy przez to ... //:-D :-D hehe

15

Odp: Walentynki

ehh ja musze dojeżdżać na siłkę teraz i nie mam czasu nawet jakbym sobie chciał znaleźć laske ... do 16 w szkole + silka i tutaj rodzi sie problem... a widywać sie w weekend z laska to lipa.
zazdroszczę wam jak macie swoje kobity bo ja walentynki spędzam sam /

16

Odp: Walentynki

A ja z notatkami i szczurami na siłowni //:-( :-( /Ehh, wszystko sie skomplikowało /

17

Odp: Walentynki

dobrze, ze mozna sobie chociaż na ręcznym zjechac... //laugh.gif lol laugh.gif /

18

Odp: Walentynki

'' ''!dobrze, ze mozna sobie chociaż na ręcznym zjechac...Zrobiles sie zbyt szczery ostatnio //:-D :-D /Poza tym jest roznica miedzy miloscia, a seksem z fajna kolezanka, a w walentynkach chyba chodzi w wiekszym stopniu o to pierwsze.
A nie o seks Khull__ !

19

Odp: Walentynki

hehe wiem ale ostatnio sie temat rozkręcił wiec chciałem zarzucić coś śmiesznego ale nie wyszlo <_< /

20

Odp: Walentynki

Przeciez nie możemy wszędzie o waleniu pisać /

21

Odp: Walentynki

co racja to racja Arnold zakazal nam tyle mówić o najskuteczniejszym treningu przedramienia

22

Odp: Walentynki

hehe dzieci //:-D :-D /

23

Odp: Walentynki

Khull__, głodnemu chleb na mysli, a Szalony - glodny, głodnemu wypomina Wyszlo na to, ze oboje walicie wuchte! A moja laska jest najlepsza //:-D :-D jak sobie zasłużycie to moze kiedyś (za jej zgoda) ja zobaczycie //:-D :-D /

24

Odp: Walentynki

Tylko ja sie pytam, co to k**wa jest WUCHTA i w jakim to jezyku ??

25

Odp: Walentynki

no wlasnie, nawet w wikipedii tego nie ma... /