Temat: TRENING NA SILE ???CHYBA??

Witam mam ogromna prośbę i potrzebuje pomocy może opisze Wam niżej sytuacje pomo?cie:
Oto? niedawno zaczo3em ćwiczyć na siłowni chodze z kolega na siłke ok 2 miesięcy mniej wiecej 3X w tygodniu czasami była przerwa czasami nie ale staram sie regularnie kolega mnie trenuje niestety nie jestem zadowolony że tak powiem z jego pomocy
Moje pytanie i prosba brzmi czy mogłby ktoś wymyslia dla mnie plan treningowy.Powiem o co chodzi głównie zależy mi na sile a bardziej precyzyjnie na podciąganiu na drażku. Oto? mam 193 cm i ok 102 kg Wagi wiec i mam nadwagę podnosze sie na drażku po 2 miesiącach treningu 3 razy podchwytem a nadchwytem może raz. Wiec chyba coś nie tak skoro tylko tyle a głównie na tym chciałem sie skupić ponieważ chce startowaa do szkoły gdzie podciąganie na drażku jest najważniejsze na egzaminach. A nie mogę wiecej niż 3 razy. Wydaje mi sie że przy podciąganiu na drażku podchwytem głównie pracuje biceps może na nim sie głównie skupić??? Prosze pomo?cie napiszcie dla mnie plan treningowy tak jak uważacie fakt mam troche brzucha i staram sie robić brzuszki ale nie wiele znika. Swojego czasu probowaćem brać L-karnityne ale nic nie pomoglo. Czy jest rada żeby mogł sie dużo razy podciagaa na drażku w krótkim czasie prosze o pomocpozdrawiam i z gory dzieki: jeśli o sprzęt chodzi to nie mam chyba tej maszyny nawet nie wiem o co chodzi ale raczej nie mam

2

Odp: TRENING NA SILE ???CHYBA??

Sprawa wyglada takowo: jeżeli chcesz sie wiecej razy podciagnaa to poprostu powinieneś ćwiczyć samo podciaganie, wiadomo że robiąc max 3 powtorzenia nie poćwiczysz zbytnio, wkonuj podciągania z nogami podpartymi z tyłu (np.
o 3awczke), lub ewentualnie niech ten twój kolega ci te nogi trzyma.
Wtedy powinieneś byc na tyle odciążony by moc sie podciagnaa ok 10-12 razy co już można bedzie uznaa za serie i takich serii rob po 5-6 dwa razy w tygodniu i staraj sie to robią nachwytem by raczej pracowa3y plecy niż biceps.
Co do brzucha... jak chcesz zgubią oponę to sam trening brzucha nic nie da.
Musisz skupić sie na ogólnym spalaniu tkanki tłuszczowej.
możesz to robią biegając lub je?d?ac na rowerze

3

Odp: TRENING NA SILE ???CHYBA??

Ok ale nachwytem wogole mi nie wychodzi a takie ćwiczenia jak piszesz robiłem fakt że może z 5 razy w ciągu tych dwóch miesięcy ale to dobry pomysł caly czas zastanawiam sie dlaczego własnie wszyscy proponują nachwytem mi osobiście podchwytem pasuje bardziej ale trzeba mieć chyba dobrze bica wyrobionego ale ok dzieki serdeczne a powiedz do spalania tkanki tłuszczowej oprócz biegania itp przyspieszya czymś np l-karnityna mozna myslisz że to coś da kiedyś mi nie pomogło ale nie ćwiczył tak jak teraz

4

Odp: TRENING NA SILE ???CHYBA??

jeśli masz nadwagę to najlepiej pobiegaj polepszy ci sie ogolna sprawność a podciąganie na drazku to nie tylko biceps ale również plecy, ramiona i przedramiona na cwiczeniach tych partii tez sie skoncentruj a na pewno polepszysz swoje wyniki 8)