Temat: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

Siema

dziś chciałem porownaa ile wyciskacie na klat sztangielkami(zarowno waga jak i ilość powtorzen)
jeżeli możecie to dorzucajcie jeszcze swoj wiek , wage ciała i wzrost oraz starz w pakowaniu

wyniki ankiety za tydzień
zrobie porownanie

2

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

nieestety bidnie mi to idzie : teraz mam przerwe w treningu
ale jak ćwiczyłem to brałem w ostatniej serii 20,6kg
8 ruchow...
było troche luzu
niestety nastepn ciężar to jush 27 kg
pare razy probowaćem ale nici z tego...
na jesien bede tym jush machał

3

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

ja robie na płasko ostatnio spokojnie 12 powtórzeń 27,5 kg na jedn1 rękę

4

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

JA ostatnio jak robiłem hantlami to na płaskiej brałem 26 kg na serie.
Wzio3 bym moze wiecej bo szło mi tym ciężarem spokojnie,ale nastepne hante waza po 3 kg wiec nie chciałem podrywać za dużych ciezarow.

5

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

spoko chłopaki ja macham najwyżej 25 bo mam mizern1 klatę jeszcze i caly czas pracuje nad nią przez wakacje rzebym później na treningach nie musiał sie kompromitowaa(mam nadzieje wygraa nastepne zawody---ale to dopiero po wakacjach)

6

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

mi hantlami dobrze idzie 37kg zarzucam i robie 8-1 rochow zalerzy od dnia :-) ... tyle ze musi mi ktoś podac hantle bo samemu nie bardzo...

7

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

Jeżeli chodzi o wyciskanie hantlami robie 4 serie ! Co każda serie zwiększam ciężar a zarazem zmiejszam ilooc powtórzeń !
Zaczynam od:
22 kg 15 powtórzeń
24 kg 12 powtórzeń
26 kg 1 powtórzeń
28 kg 8 powtórzeń

8

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

troche ten twój wynik rychu jest nieprawdopodobny bo u mniew na siłce jest taki typ co 120kg spokojnie w seriach(1 powt.) na w1ski zarzuca to hanklami 4 na jedn1 rękę bierze

9

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

No własnie mnie tez wynik rychua zakoczy3.
Moze sie pomysli3 i zamiast 27 napisał 37.
Kto wie??

10

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

A ja mam 14 lat ćwiczę od poprzednich wakacji biorę 15kg na rękę hantlem i robie 1 powtórzeń aha mój wzrost 160cm wag 60kg

11

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

No własnie mnie tez wynik rychua zakoczy3.
Moze sie pomysli3 i zamiast 27 napisał 37.
Kto wie??
mnie wynik rychua wcale nie zaskoczy3 czy od razu musi być nie wiara jeśli ktoś bierze wiecej niż pozostali ?
sam cwicz1c klatke zaczynam od 3awy płaskiej robie 3-4 serie a potem przechodzę do wyciskania hantli na skośnej głową w gore i robie 3 serie 10-6 powt. ciężarem 30-36kg

12

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

na płaskiej prawie nie wyciskam hantli, a na skośnej ćwiczę ciężarem w granicach 28-32kg

13

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

No własnie mnie tez wynik rychua zakoczy3.
Moze sie pomysli3 i zamiast 27 napisał 37.
Kto wie??
mnie wynik rychua wcale nie zaskoczy3 czy od razu musi być nie wiara jeśli ktoś bierze wiecej niż pozostali ?
sam cwicz1c klatke zaczynam od 3awy płaskiej robie 3-4 serie a potem przechodzę do wyciskania hantli na skośnej głową w gore i robie 3 serie 10-6 powt. ciężarem 30-36kg
mnie to tylko dziwi bo rychu pisał niedawno że na klatę sztangą to bierze 1 kg to 37kg hantlami bardzo dużo

14

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

Jeżeli ma sie technikę ! Hantle wyciskasz p3ynnie,bez chwiania rękoma ! To dochodzi sie do dużego ciężaru !
A wynik rychua z mojej perspektywy jest wiarygodny !
Uważam że we?mie tyle ile napisał !

15

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

zgodzę sie z asdfghhhem jeżeli tylko rychu ma dobr1 technikę to weYmie tyle.
Ja niestety niemam aż tak dobrej techniki 8) Na sztangielkę wezmę z 25kg ale ostatnio sie nie sprawdzalem.. lol

16

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

Ja 30kg na jedn1 rękę i ok 1 powtórzeń ale to ostatnio po sporej przerwie i spadkach.
Jakieo 2 miechy temu było 37kg na jedn1 3ape.

17

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

czy ja wiem czy taki niewiarygodny wynik u mnie normalny kumpel co ciska o coś ponad 5kg na 3awie ode mnie robi z onbciazeniem 40kg 8-1 powtórzeń wiec uwarzam ze nic nadzywczajnego... zresztą nie odrazu robiłem to dużymi ciezraami najpierw malymi wypracowałem technikę a potem juz było tylko mało i mało ciężaru big_smile

18

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

To niedługo Ci zabraknie sztangielek na siłowni z odpowiedznim obci1zeniem jeżeli tak Ci siła idzie :-)

19

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

bardzo mozliwe :-)

20

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

Czeoa
27,5 kg. na dzien dobry 12 razy
4 różne serie ,zwiekszam zawsze ciężar
po lub przed 1 innymi seriami 2-och ćwiczen na klatke
PS. Bez obrazy ale ..... a myola3em, że słabo mi to idzie.
Na biceps uginania po 22,5kg na rękę - to też nie wiem czy dużo??
podnosze nie podrzucam... 8)

21

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

na sztandze 3amanej to tak średnio...

22

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

Ja 27kg w serii 8 powtórzeń (oczywiście na jedn1 3ape) big_smile

23

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

...panowie szkoda stawow... przy takich obci1żeniach technika ćwiczenia pozostawia wiele do zyczenia... polecam zapoznanie sie z podstawowymi zagadnieniami biomechaniki....

24

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

należy tez spojrzea na to jakie macie k1ty skośnych 3awek bo jeden moze jechać na 30stopni a inny na 45 a wiadomo im wiekszy k1t tym chyba trudniej...

ja jadę na ławce o kacie nachylenia 40stopni sztangielkami po 32kg po 8-9 ruchow - 3-4serie

25

Odp: Ile wyciskacie sztangielkami na klate

na skosie 27kg na płaskiej 3 pare ale nie wiem dokładnie i masz racje MulleyPL ciezko sie robi i nie wygodnie noi terchnika spada ale niezle rozciąga klate.......