Temat: wyciskanie

witam wszystkich pakerow!!Mam 19 lat ćwiczę juz 1,5 roku i wyciskam tylko 95 kg>Natomiast waze 100.jestem za3amany bo jest to strasznie mało i chciałbym wiecej przynajmniej 13 kg.Jest to dla mnie wstyd ze tylkko tyle wyciskam.mam jeszcze pytanko na temat,,mostku' czy warto go robic????Klatke ćwiczę w poniedziałki po 12do 14 serii,teraz zmieniam na poniedzialek i pićtek, mysle ze 2 x w tygodniu moze coś da!!!!
prosze wszystkich o porade i pomoc z gory dzieki
pozdro

2

Odp: wyciskanie

Moze poprostu przyszed3 czas na stagnacje, brałes jakieś suple??
Wes jakas kredkę to sila na pewno pojdzie:D

3

Odp: wyciskanie

ja teraz zaczynam ćwiczyć klatę siłowo i 2x w tygodniu...czekam na efekty....jaki masz trening?? ile powtozren robisz>?

4

Odp: wyciskanie

jeszcze nie brałem zadnych odzywek.Narazie tego nie potrzebuje,boje sie ze za bardzo przytyje.S3ysza3em od kolegów ze po kreatynie ładnie idzie siła,ale jeszcze mam czas>
mój trening wyg3ada nastepujaco: ćwiczę w poniedziałek
wyciskanie na skosie sztangi 3X8-1 wyciskanie sztangielek na p3askim 3X8-1 rozpietki na p3askim 8-1 przenoszenie sztangielki albo bramka 8-1 to mój plan

5

Odp: wyciskanie

jeśli chodzi o siłe, to najbardziej typowym rozwijajacym siłe ćwiczenie w wyciskaniu jest własnie wyciskanie sztangi bad1 sztangielek.
jeśli zależy Ci na sile moze sprobuj ograniczya inne ćwiczenia zastepujaa np to przenoszenie sztangielki na jeszcze jakiś jeden rodzaj wyciskania.. ale to tylko taka jedna mozliwosa.
A jeśli chodzi otrening dwa razy w tygodniu na ta sama partie to moze to przynieść jescze odwrotne efekty, jeśli dobrze sie nie zregenerujesz.

6

Odp: wyciskanie

Nie wyciskasz na prostej ławce?? :

7

Odp: wyciskanie

oczywiście ze wyciskam od tego zaczynam cwiczyc.Najpierw malym ciezarem,taka rozgrzewka zeby stawy przy okazij rozgrzac,a puzniej wyciskam i takie ciężary zeby wycisnąć po 4-6 powtorzen.
Obawiam sie ze genetyka mi nie pozwala za dużo dzwigac,ale zobaczymy po pierwszycz odzywkach(podobno najlepiej idzie)

8

Odp: wyciskanie

I tak niezle że 1,5 roku wytrzyma3es bez ?adnego supla..... :-)
Ciesz sie że masz ta mase, inni musza na długo pracować :

9

Odp: wyciskanie

jakoś do suplemnyow mnie nie ciagnie,poniewaz boje sie ze sie obleje tłuszczem czego bym nie chciał,ale mogę troche złapac jeszcze masy mięśniowej :-) :-) narazie mam 41 w lapie ale moje mazenie to minimum 45-48.Musze chyba zaczoc zbierać na suplementy bo bez tego sie nie ma efektow jak to mówią ,,na sucho to i trawa nie rosnie',moze to i prawda.Ale wole zaoszczędzić i kupić sobie porządne suple,niz jakieś tanie badziewie.

10

Odp: wyciskanie

ja schodzę do 1-go powtorzenia, gora dwoch, potem jeszcze z powrotem zmniejszam ciężar i robie serie dopompowujaca do 1 powt.