1

Temat: Moj planik... czy moze byc??

Poniedzialek1.    Klatka piersiowa2.    Brzuch Sroda1.    Nogi 2.    PrzedramionaPiatek1.    Barki2.    BicepsSobota1.    Plecy 2.    TricepsJa jadę glownie na masę wiec wykonuje podstawowe cwiczenia z odpowiednimi ciezarami(nie za ciezkie, nie za lekkie) i jadę w sumie 8 powtórzeń po 12-16 serii.
1.Klatka piersiowa- wyciskanie sztangi w lezeniu na ławce poziomej- wyciskanie sztangi w lezeniu na ławce skośnej (kat około 4 stopni)2.
Biceps- cwiczenia hantlami- maszyny na cwiczenie bicepsow3.
Triceps- prostowanie przedramion na wyciągu gornym- pompki na poreczach4.
Barki- wyciskanie sztangi zza glowy/sprzed glowy- podciąganie sztangi wzdluz tułowia do brody 5.
Plecy- przyciaganie drazka wyciągu dolnego do brzucha - wiosłowanie sztanga6.
Nogi- przysiady ze sztanga trzymana na barkach- wspięcia na palcach (sztange trzymamy także na barkach)7.
Przedramiona- uginanie nadgarstków ze sztanga8.
Brzuch- brzuszki z ciezarem- brzuszki bez ciezaruGlownie to ćwiczę na atlasie (na silowni) no i w domu hantlami sie bawię wieczorami, albo jak mam wolny czas //:-D :-D Co sadzicie o takim planie ?? Ja go z kads tam sciagnalem, tylko troche przerobiłem /

2

Odp: Moj planik... czy moze byc??

plecy 16 seriklata 12 seribarki 12-9seribic tric 9 seriprzedramie 4-6kaptury 4lydki 4uda(dwu i cztero glowe) 12

3

Odp: Moj planik... czy moze byc??

aha, czyli w większości partii miesni musze zmniejszyć ilość serii...plecy jadę dobrze,klate,barki i nogi tez..tak wiec musze zmniejszyć lydki, bicy, tricy oraz przedramiona <hmm> ok thx /

4

Odp: Moj planik... czy moze byc??

stosuj progresje 12 1 1 8np a ta ilość seri to jest lacznie na jedna partie a nie na jedno cwiczenie polacz1klata bic2 uda ltric3 plecy kaptury4 barki łydki przedramielub inaczej napisz jeszcze raz plan

5

Odp: Moj planik... czy moze byc??

a co sadzisz o takim planie ?Poniedzialek1.    Klatka piersiowa2.    BicepsSroda1.    Nogi 2.    TricepsPiatek1.    Plecy2.    BrzuchSobota1.    Plecy 2.    Barki

6

Odp: Moj planik... czy moze byc??

oczywiście mam rozumieć ze plecy dwa razy bo rozkładasz na dolna i gorna czy coś innego, gdzie kaptury przedramie?

7

Odp: Moj planik... czy moze byc??

proponuje wymienić triceps z barkami.

8

Odp: Moj planik... czy moze byc??

W pićtek zamiast pleców dam kaptury i przedramie, i zamienie tricepsy z barkami... czyli w sumie bedzie to tak wygladalooniedzialek1.    Klatka piersiowa2.    BicepsSroda1.    Nogi 2.    BarkiPiatek1.    Kapturki2.    Brzuch3.
PrzedramieSobota1.    Plecy 2.    TricepsWydaje mi sie, ze tak bedzie juz dobrze

9

Odp: Moj planik... czy moze byc??

Rozpisz cwiczenie nie lepiej pon wt cz pt ćwiczyć a weekend wolny i mięśnie maja 2 dni przerwy

10

Odp: Moj planik... czy moze byc??

Niestety nie mam za bardzo czasu we wtorki, czwartki bo mam zajęcia do 19. a potem nie mam za bardzo siły, a trzeba tez przygotować do glupiej szkoly na następny dzien...Chociaż jak bym się bardzo mocno postrał to dałbym rade...hmm....wiesz ze to moze byc dobry pomysl A co do ćwiczeń to tak jak poprzednio, większość na maszynach, albo hantle lub sztanga...1.Klatka piersiowa- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej (kat około 4 stopni)2.
Biceps- ćwiczenia hantlami- maszyny na ćwiczenie bicepsow3.
Triceps- prostowanie przedramion na wyciągu gornym- pompki na poręczach4.
Barki- wyciskanie sztangi zza głowy/sprzed głowy- podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody5.
Plecy- przyciąganie drążka wyciągu dolnego do brzucha- wiosłowanie sztangą6.
Nogi- przysiady ze sztanga trzymana na barkach- wspięcia na palcach (sztangę trzymamy także na barkach)- na łydki maszynka jest7.
Przedramiona- uginanie nadgarstków ze sztanga8.
Brzuch- brzuszki z ciężarem- brzuszki bez ciężaruZa bardzo nie orientuje się jakie ćwiczenie robić na kaptury... Pozdro /Tak się zastanowiłem, przyznaje racje...bede chodził w pon,wt,czw i pt ;P Thx /

11

Odp: Moj planik... czy moze byc??

do kalty jedno cwiczenie do barkow tez możesz na plecach nic nie masz na dolna czesc pleców np MC lepiej daruj ten wtórej jak mówisz ze tak masz nie bedzie to efektywna sesja

12

Odp: Moj planik... czy moze byc??

W sumie wt i czw mi mogą pasowac....mam sql do 15, potem wpierdzielam obiadek...o 17 ide na lekcje z angielskiego, straszna zamula, wezmę sobie tam coś do picia i na siłkę jak znalazł pełen sily i wigoru po zamulających lekcjach hehe, w sumie mysle ze bedzie dobrze, sprobuje jak bedzie mi szlo...

13

Odp: Moj planik... czy moze byc??

pomysl o tym ze musisz byc psychicznie przygotowany tez moze to niektórzy ignorują ale to jest ważne moze to miec wpływ na glupie samopoczucie np

14

Odp: Moj planik... czy moze byc??

Sprobuje przez ten tydzień tak zrobic....zobacze jak bede sie czul psychicznie no i fizycznie....