Temat: plan na mase z bieganiem

Witam szanownych kulturystow! chciałem tak jak wiekszowsc użytkowników abyscie ocenili mój plan.
Najbardziej zalezy mi na masie, ale nie chce tracic kondycji, dlatego biegam i rozciągam sie co drugi dzien.
Wiem ze jedno wyklucza drugie, ale wole miec mniejsze przyrosty i nie tracic kondycji niz napompować sie do przesady i nie moc sie ruszyc.
Nie bede podawał ilosci cwiczen i ilosci powtórzeń bo robie je roznie, ale zwykle robie po 3 cwiczenia na jedna partie miesni po 12 powtorzen.
Chce tylko abyscie mi powiedzieli czy dobrze poukładałem grupy miesniowe.
A wiec takon: Plecy (przede wszystkim kaptury) i bicepsSr: Klatka, triceps, przedramiePt: Uda, lydki, barkiPonad to codziennie robie cwiczenia na brzuch "8min ABS"A wiec? Przejdzie taki plan?

2

Odp: plan na mase z bieganiem

Nie przejdzie Pon: Plecy (przede wszystkim kaptury) i bicepsPlecy i biceps zle polaczenieSr: Klatka, triceps, przedramieklata triceps zle polaczeniePt: Uda, lydki, barkiewentualniePonad to codziennie robie cwiczenia na brzuch "8min ABS"To okOgolnie po Twoim poscie stwierdzam ze nie chcesz ćwiczyć jak przyszly kulturysta wiec nie wdaje sie w szczegóły ile czego i dlaczego tak a nie inaczej.
No chyba ze sie myle???

3

Odp: plan na mase z bieganiem

przedramię daj na pon.
ogólnie moze byc.
Nie poweim Ci w 100% czy jest dobrze, bo nie podales mi cwiczen.Jesli chodzi o powtorzenia to zmień na progresje 12-6 na poczatek...

4

Odp: plan na mase z bieganiem

Ok dzieki, wydawało mi sie ze w tygodniu przedramię nie moze byc przed tricepsem, ale skoro tak mowisz.
A progresje stosuje od wczoraj i mi sie to spodobalo.
A czy mozliwe jest ze wicej bede spalał niz przybierał przez to bieganie bo wtedy caly plan do niczego.Dobre spostrzezenie kapokmauYFP, nie chce byc profesjonalnym kulturysta, tylko póki co chce odrobinę sylwetkę poprawić a do tego potrzeba mi troszke wiecej masy.

5

Odp: plan na mase z bieganiem

j.w tylko wydaje mi sie ze troche za wcześnie na ten plan jak dla ciebie, plan dla bardziej zaawansowanych ale moze byc /co do biegania, na masie mozna tez biegac, tylko chodzi o intensywność oraz częstotliwość

6

Odp: plan na mase z bieganiem

Co drugi dzien to chyba nie zbyt czesto?

7

Odp: plan na mase z bieganiem

na masie propnowal bym od 2 do max 3 dni po ok 3 - 4 min, co do intensywności to nie biegniesz jakimś szaleńczym tempem tylko tak spokojnie zebys mógł swobodnie rozmawaic i zeby nie dostać zadyszki

8

Odp: plan na mase z bieganiem

Tak właśnie robie //:-D :-D Wiec kontynuuje trening na tym planie.
A po jakim czasie musze go zmienic? Czy jest to konieczne skoro nie robie caly czas tych samych cwiczen?

9

Odp: plan na mase z bieganiem

Generalnie co ok.
6 tyg.
ale Twoje treningi są nieco odbiegające od normy wiec trudno powiedzieć

10

Odp: plan na mase z bieganiem

Ok, w takim razie zmienię go za 2 miechy.
Narazie sobie tym głowy nie zaprzatam.
Jak bede mial klopoty z nowym planem to sie do was zwroce.
Thx za rady