Temat: Pare Zmian w Moim TreNIngGGu

siemka tak sobie właśnie siedzę przed kompem i sobie mysle.. ze za pare dni szkola ,no ale ide teraz do liceum i bede mial znacznie mniej czasu niz w gimnazjum i postanowiłem poszukać rozwiazania .. ja jestem zwolennikiem planu wszystkei gupy dwa razy w tygodniu ... tylko tricepsi przedramię raz i nie powiemm bo mi ten plan wchodzi dosyc ładnie .. przynajmniej czuje ze mięśnie mi rosna .. bo raz w tygodniu to za mało czuje jakiś nie dosyt..ale cóż powróćmy do tematu przeglądam sobie forum .i znalazłem rozwiazanie moze mi pomoc:zasada serii przeplatanych czyli gdy skończyłem pierwsza serie na klatke to w czasie odpoczynku robie serie na biceps ...szybko rozciągam klatke i robie nastepna serie na klatę .. większość osób wie na czym to polega.. to pozwoli mi znacznie skrócić czas jaki poświęcam treningowi ale czy to dobre rozwiazanie w okrasie budowania masy mięśniowej ???? co o tym sadzicie .. dajcie znac ... pozdrawiam 8)

2

Odp: Pare Zmian w Moim TreNIngGGu

flyrora1981, znam Cie juz troche i to nie jest trening dla Ciebie, Ty musisz sie skupić na podstawowoym planie na masę 3 razy w tygodniu podstawowe ruchu budujace masę

3

Odp: Pare Zmian w Moim TreNIngGGu

no pomoże ktoś w koncu??? jesszcze dodaje jedno pytanie ... jaka czesc klatki ćwiczę robiąc pompki z nogami wyzej niz glowa i rękoma ulozonymi do wewnatrz(---> <----) , jaka czesc z rękoma ulozonymi w kieruynku przed siebie(^ ^), i jaka czesc z rękoma na zewnatrz(<--- ----&gt w nawiasach macie prymitywnie pokazany układ dłoni pomocy help pakerzy

4

Odp: Pare Zmian w Moim TreNIngGGu

zobacz wyzej

5

Odp: Pare Zmian w Moim TreNIngGGu

wesz ketefikaifAnm ze jesem uparty i jak widze postęp to i tak bede ciwczyl tym planem ... zmienię go dopiero jak mi sie odzywki skonczom .. bo przy tym typie planu widze u mnie najwieksszy przyrost miesni .... odpowiedz na moje pytanie czy przeplatanie bedzie miało duży wpływ przy budowaniu masy ????

6

Odp: Pare Zmian w Moim TreNIngGGu

flyrora1981u! nie widze tego dobrze, Ty potrzebujesz masy kształtowanej w normalny sposob !

7

Odp: Pare Zmian w Moim TreNIngGGu

no właśnie jak skończą mi sie odrzywki to wtedy przeskakuje na plan 3 razy tydzien.. ale odrzywki dają mi sile do efektywniejszej pracy i chce to w pelni wykorzystać tyle ze od wrzesnia nie bede mia tak dużo czasu : i mysle nad rozwiazaniem

8

Odp: Pare Zmian w Moim TreNIngGGu

to jest bez sensu - mam suple, to robie dana partie 2x w tygodniu; nie mam supli, to tylko raz (co bedzie jak na kox wejdziesz - 3 razy na tydzień ta sama partiaż )

chlopie, daj mięśniom po dupie i pokaz kto tu jest panem - kazda partia intensywnie raz w tygodniu, do tego suple, przestrzegać odpoczynku oraz diety i... będziesz wielki

9

Odp: Pare Zmian w Moim TreNIngGGu

uno .. nie bede nigy ćwiczył na koksie .. bo na koksie ćwiczą osoby którym sie nie chce włożyć trudu w to zeby dojsc do sukcesu tylko ida krotsza droga ... po drugie nie bede ćwiczył 3 razy w tygodniu ... ćwiczę 2 razy w tygodniu . bo ćwicząc raz w tygodniu czułem ogromny niedosyt... jak zrobiłem klatke w poniedzialek to w srode juz mi sie chciało isc zrobić klatke jeszcze raz ... dzisiaj sprobowalem przeplatanie.. i wyrobiłem sie w godzinę i 15 minut ... cwiczenia wykonywałem dobrze pod wzgledem tecjhnicznym i wcale sie tak bardzo nie spieszylem, fajna pompa po treningu .. moze mam za maly staż na takie katowanie miesni ale dzieki temu lepiej rosna .. przynajmniej ja mam takie wrazenia ... dzieki za uwagi