1

Temat: kretka 3l-5l

mam pytanie bo pisze by pic od 3litrow do 5 litrów wody, ale czy to trzeba pic tyle litrów wody czy w skład tego sie w liczą np.
herbata, sok pomaranczowy?????????

2

Odp: kretka 3l-5l

pij tyle ile ci sie chce nic na sile jak ci sie chce topijesz nie to nie proste podczas treningu pij kolo litra ;

3

Odp: kretka 3l-5l

hehe ja na treningu pije do 3-4 litrow, ale trening trwa około 3 h, zazcalem chlonac sporo wody jak krete zarzuciłem i do dziś pije 6-7 l dziennie

4

Odp: kretka 3l-5l

7l..ladnie, czyli ile razy latasz do kibla big_smile...

5

Odp: kretka 3l-5l

jak ja pije powyżej 3l to chodze po 12 razy dzienie do kibla!!!

6

Odp: kretka 3l-5l

mam pytanie bo pisze by pic od 3litrow do 5 litrów wody, ale czy to trzeba pic tyle litrów wody czy w skład tego sie w liczą np.
herbata, sok pomaranczowy????????? i ja sie do tego przylanczam w innym poscie nie dostałem odpowiedzi trzeba pic tyle wody ale pytanie brzmi czy w skład tego wchodzi przykładowo herbata lub inne soki???

7

Odp: kretka 3l-5l

ponoć inne płyny tez , ale dużo osób sondzi ze lepiej pic wode,ale co z tego ze sie pije dużo wody i uzyska fajna pompe,skoro wiele osób przestaje brac kreatynę , niebierze innych supli i cala pompe''wysika'' tzn.
ze spora czesc tej wody zejdzie z organizmu.

8

Odp: kretka 3l-5l

xXxstaszkasqxXx, to zalezy czy łykasz mono, czy coś lepszego

9

Odp: kretka 3l-5l

z tego co pamiętam to na poczatku troche sie latalo do kibla, ale teraz mogę walnąć bez problemu dzieki temu refil w pizza hut z cherbatki 4 l big_smile, aktualnie nie latam juz tak często

10

Odp: kretka 3l-5l

Fajnie a ja nie mogę wypic na treningach wiecej niz 1 litr wody bo czuje sie pełny i brzuch mam napompowany.
Zle mię sie wtedy ćwiczy

11

Odp: kretka 3l-5l

herbata i kawa odwadnia wiec sie nie wliczaja!

12

Odp: kretka 3l-5l

VIP... to chyba dobrze, co?

13

Odp: kretka 3l-5l

Panowie jeżeli chodzi o wode i kreatynę to jakiś następny mit , którego nie mogę pojac . oczywiście monohydrat zatrzymuje dużo wody w komorkach mięśniowych co ma pozytywne znaczenie ze względu na zachodzące wówczas w komórce przemiany . Poprostu wszystkie raeakcje chemivcczne zachodzące w komorkach mięśniowych maja miejsce w środowisku wody stad poniekąd anaboliczne dzialanie kreatyny , choć to nie jedyny powód do nazywania tego suplementu w ten sposob. Zatrzymanie wody w komorkach mięśniowych oczywiście wystepuje tylko do czasu brania monohydratu po jego odstawieniu woda zaczyna opuszczać komorki mięśniowe i po pewnym czasie wszytsko wraca do normy .
Onosnie ilosci wypijanej wody w ciągu dnia to oczywiście mowa tu o wodzie a nie o napojach , kawie czy herbacie . W środowisku kulturystycznym przez pojecie przyjowania płynów rozumie sie przede wszystkim wode .
następny mit dotyczy dużej ilosci spożywania wody . Nieprawda jest twierdzenie ze im wiecej wody wypijesz tym wiecej jej zatrzymasz w organizmie .Jest wrecz odwrotnie , jeżeli pijemy dużo wody podczas dnia organizm przyzwyczaja sie do jej częstych porcji i przestaje ja gromadzić czego dowodem są częste wizyty w wc . Stad prosty wniosek ze częste picie dużych ilosci wody powoduje jej wydalanie z organizmu a nie jak niektórzy sadza jeje zwiększone wchlanianie.

14

Odp: kretka 3l-5l

raczej trzeba pic dużo wody zeby dobrze rozprowadziła krete po ciele a co do RusselPola to trening 3h dla mnie nie ma sensu, nie wiem jak możesz ćwiczyć 3h?

15

Odp: kretka 3l-5l

czemu uważasz , ze nie ma sensu? chyba podważę twoja wypowiedz...

16

Odp: kretka 3l-5l

co ty robisz przez te 3 godz?
chyba ze gadasz z ziomkami, albo patrzysz sie na dupki jakiś lasek na silce;p

ja ćwiczę max 2h......

17

Odp: kretka 3l-5l

Woda nie jest odpowiedzialna za rozprowadzenie kreatyny po organizmie tylko jak nam wszytskim wiadomo insulina.
Prosze nie pisać takich bzdur na forum bo nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.
Trening trwający 3 godziny na bank jest do dupy bo nie da sie przez tak dlugi czas ćwiczyć z maksymalna intensywnoscia.

18

Odp: kretka 3l-5l

Tez uważam ze nie ma sensu ćwiczyć 3 h.
Pewnie robisz duze przerwy miedzy cwiczeniami i dlatego tyle on ci schodzi.
Olej ziomkow i sprobuj robić male przerwy pomiędzy cwiczeniami a nie wytrzymasz 2h.

19

Odp: kretka 3l-5l

ćwiczę sam i rezultaty są chyba zadawalające przez pierwsze 2 godziny trening silowy, 1 minut przerwy a potem brzuszki na ławce skośnej ,
przerwy w siłowym robie wiadomo w zależności od cwiczenia ale max 1,5 minuty,, a przy brzuszkach 45 sekund; moim zdaniem to sie oplaca od kiedy zwiększyłem długość cwiczen pokazały sie pierwsze zarysy na brzuchu po kilku tygodniach juz, a wszystko rosnie jak należy

20

Odp: kretka 3l-5l

napisałeś 2 godziny robie trening siłowy a potem brzuszki....... Robisz sam brzuch przez 1h?

21

Odp: kretka 3l-5l

Zgadzam sie z POWEREM.
odnośnie treningu 3 godzinnego, tez uwazam, ze jest do doupy.
Moim zdaniem dobry i intensywny trening nie powinien przekraczać 45-6 minut.
Jak trwa dluzej, to znaczy, ze robisz za dlugi przerwy miedzy seriami, a to znaczy, ze nie jest intensywny.
biorąc pod uwagę 3 godziny, to pewnie przerwy miedzy seriami trwają z 15 minut big_smile

22

Odp: kretka 3l-5l

co do wody to czemu w zawodowi kulturyści i producenci supli radza pic od 3 do 5l wody?

23

Odp: kretka 3l-5l

Np.
by dostsarczyc odpowiednie mikro/makro elementy komorka mięśniowym

24

Odp: kretka 3l-5l

dzieki za dobra rade

25

Odp: kretka 3l-5l

ta po drodze oglądam klan i m jak milosc, ale poza tym to nie mam przerw, wiec czyba nie jesttak zle? a tak na powaznie to odpowiada mi taki trening , bo po pierwsze gdy ćwiczę brzuchu przez 3 minut, a nie 5 min (tyle cwicze, do godziny nie daje rady) to musiałbym robić krótkie przerwy, a nie moge, bo mnie bardziej nogi bola od trzymania sie na lawce, po drugie ćwiczę siłowo nie ciagle na jedna partie X serii a potem na druga Y, tylko bywają cwiczenia na przemian i to pozwala mi dluzej cwiczyc,
tak jak mowie taki trening mi odpowiada i są ciagle postepy. w sumie pudzian tez ma trzygodzinne treningi i jakoś sobie radzi no nie?