Temat: SUPER WHEY GAYNER 4000(3800g)CREATINE MONOHYDRATE(250g).

MAM16 LAT WAZE 61 KG IMAM 178CM WZROSTU ćwiczę OD 9MIESIECY I ZA H.. NIE mogę zrobić MASY PRZEZ TE 9MIES.
NIE brałem ZADNYCH ODRZYWEK I TER CHCE kupić SUPER WHEY GAYNER 4000(3800g)ORAZCREATINE MONOHYDRATE(250g).
MOJE PYTANIE CZY TO BEDZIE DOBRE NA ZBUDOWANIE MASY, MOZE KTOSMA jakiś POMYSL TO NIECH NAPISZ Z Minn-CullaY DZIEKUJE <_< /

2

Odp: SUPER WHEY GAYNER 4000(3800g)CREATINE MONOHYDRATE(250g).

Widze ze ćwiczysz juz od 9 miechow....tak wiec staż masz....co do odzywek polecam dla Ciebie bialeczko 8 wraz z kreatynka abys nabrał masy....oczywiscie musisz to stosować przy odpowiedniej diecie...Jak wiesz bialko jest podstawowym budulcem miesni tak wiec bialko, musisz odpowiednio dużo go stosowac...61kg to malo, tak wiec dieta z bilansem kalorycznym...przed treningiem radze kawy sie napić abys był bardziej pobudzony...Tak wiec to co chcesz kupić powinno Ci pomoc...

3

Odp: SUPER WHEY GAYNER 4000(3800g)CREATINE MONOHYDRATE(250g).

powtarzam sie ale kreatyna odpada.
Po poerwsze zrob porzadna dietę bo zakładam ze takowej nie masz, dopiero potem w ramach uzupelnienia zapodaj sobie bialko lub gainera w zależności od potrzeb.
Nie ladujcie w takim wieku i od poczatku krety bo później będziecie sobie pluc w brode, ze chcecie dalej robić masę a nie macie juz jak pobudzis organizmu

4

Odp: SUPER WHEY GAYNER 4000(3800g)CREATINE MONOHYDRATE(250g).

mOim zdaniem kup Gainera z 7 kilo najlepiej zamiast tej kreatyny i jedz wuchte!!! Musisz jeść dużo ryzu, kaszy, makarony, na sniadanie owsianke, na kolacje twarog, jedz, jedz i jescze raz jedz!!!

5

Odp: SUPER WHEY GAYNER 4000(3800g)CREATINE MONOHYDRATE(250g).

a na napisze tak, nie ważne jest ile ćwiczysz tylko jak cwiczysz.najpierw popatrz czy masz odpowiedni trening i diete.!--sizeo:5--span font-size:18pt;line-height:100% !--/sizeo--!--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--ps.
czytałeś regulamin? zakaz pisania dużymi literami!!!--colorc--/span!--/colorc--!--sizec--/span!--/sizec--

6

Odp: SUPER WHEY GAYNER 4000(3800g)CREATINE MONOHYDRATE(250g).

Mam pytanko ja chciał bym zacząć brac jakieś odrzywki co by było najlepsze na poczatek??

7

Odp: SUPER WHEY GAYNER 4000(3800g)CREATINE MONOHYDRATE(250g).

Popatrz na date i temat, następnie zastanów sie po co piszesz tu glupie pytania