26

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

ja mam tak samo ale moze kiedyś pójdą po rozum do głowy

27

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

ja tez odzywy sam musze sobie kupować niestety, rodzicow nie przekonam, ze to nie jest syf Ale za to o dietkę nie musze sie martwic- mowie co bedzie mi potrzeba, i mam

28

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

U mnie nie ma szans na kasę na suple od starszych jedynie jak sam coś sobie uzbieram z kieszonkowych ale jak pierwszy raz mialem sobie kupić suple to powiedziałem ze mam zamiar kupić (to tylko byla taka krotka rozmowa ze to jakieś kosy czy coś tam) to powiedziałem ze to nie są zadne koksy, teraz to tylko puchy stoja na pulce big_smile

29

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

mi starka w ogole nie daje kasy na suple i nawet jak mowie zeby mi dala troche grosza to idzie po portwel i pyta na co jak mowie ze na suple to nie daje, ale mam jeszcze sporo swojej kasy, z tym, ze wole z glowa wydawać i powoli, zeby sie nie okazało ze za 2 lata nic mi nie zostało Za to dieta wychodzi mi około 1000- 11 zl miesiecznie, faktycznie jem caly czas w kolko na okraglo, ale mowie ojcu kup mi bla bla bla i codziennie mam bez problemow, bo na jedzeniu sie nie oszczedza, bo potem wydaje sie na lekarzy jak mówi moja matka, chociaż ostatnio coś mnie ochrzania, ze jem jak swinia (tak jest )

30

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

A mi tam starzy kupuja.

31

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

4 zl + zachcianki frykasy + tluszcze + woda mineralna ponad 5 wychodzi
z supli xpand , aminokwasy , animal pak , bialko , carbo i jakeis tam pierdolki
od stycznia grubo ruszam stawiając na podstawy bcaa , g , amino i krę akrylan

na zarcie mam od rodzicow , zaczynałem tez niemiałem jak niektórzy z was , to za swoje kupywalem , matula mi nie chciała dawac, ale jak zoabczyla ze kocham to to mi daje ..
z supłami roznie , zyla jestem w stos do innych wydatków typu ciuchy i sprzedaje suplementy...

32

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

Vince_Wer Za to dieta wychodzi mi około 1000- 11 zl miesięcznie - wez nie przesadzaj

33

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

Jesil chodzi o produkty spożywcze to rodzice zapewniają mi to co chce.Kiedys mówił ze latwiej mnie ubierać niz zywic ..heh.Co zrobic.Ile wydaja na samego mnie ..?? niewiem , warto by było sprawdzic.
Co do odzywek...oj jak sam bym sobie nie wyciulal...to nic z tego.

34

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

wiecie co ja to wam zazdroszcze!!!!!!!!!!!
mi matka nie daje na suple bo poprostu nie ma
na dietę tez mi nie daje bo tez poprostu nie ma no jedynie co mleko mi kupi do odrzywek i z tego jestem zadowolony bo widze ze chce mi pomuc ale poprostu nie moze bo u mnie ciezko jest z kasa w domu... pracuje dorywczo zarabiam po 250/3 zl z tego 2 idzie na szkole i raz w miesiącu kupie sobie coś na mega mass za 59 zl to zostanie mi tak jakieś 20/4 zl to kupie sobie ryz czy maslanke jakas..
poprostu niestac mnie na takie wydatki jak tu piszecie!!!
ale itak staram sie ćwiczyć i wogule...

35

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

ja jeszcze diety nie zacząłem ale zacznę od nowego roku i od staruszkow dostane kasę na jedzenie a cóż suple sam bede musial sobie kupic.
Raz na miech dostaje 5 zl na konto i zawsze coś wpadnie od rodzinki wiec nie powinno byc zle.

36

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

Vince_Wer Za to dieta wychodzi mi około 1000- 11 zl miesięcznie - wez nie przesadzaj
Niestety nie przesadzam, troszke sie ostatnio rozciągam i co 2 godziny duuuzo musze jesc, bo jestem coraz głodniejszy i glodniejszy, nawet zauważyłem ostatnio, ze jak pójdę do byle sklepu pokręcę sie tam i juz jestem głodny jak ***j. Ostatnio nawet matka sie wqrza i grozi strajkiem głodowym :?

37

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

1 zl na same dietę to lekka przesada.
no chyba ze dziennie jesz 3kg piersi z kurczaka:

38

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

Trzymanie diety jest trudne ze względu na to, że zdrowa żywność jest dużo droższa niż ogólnodostępne produkty. Miesięcznie wychodzi mi jakieś 300-400 zł na samo jedzenie. Dodatkowo kupuję spalacz tłuszczu www.trizer.pl więc to wydatek około 150 zł. Jednak ostatnio na stronie mają promocję i udało mi się kupić ten suplement dużo taniej. Zawsze robiąc zakupy staram się złapać jakąś dobrą okazję by zaoszczędzić trochę pieniędzy. Liczy się każdy grosz podczas trzymania diety.