1

Temat: Mass XXL + HMB

Witam zastanawiam sie nad kupnem Mass XXL Trecka + Olimp HMB. Zalezy mi na przybraniu na masie. Czy to dobre polacznie ??
Moja waga to 57kg wiek 16 lat. Z gory dzieki za pomoc!!!

2

Odp: Mass XXL + HMB

no jeżeli dołączyć dietkę na masę i trening na masę to moze byc efekt dobry,proponowal bym do tego jeszcze jakieś wegle oraz bialko,noi zalezy jeszcze cala sprawa od tego jaka masę juz posiadasz+twoj metabolizm

3

Odp: Mass XXL + HMB

dietę raczej mam dobra a wegle to myślałem o Carbo Pur HiTeca co sadzisz??

4

Odp: Mass XXL + HMB

no oki tylko ile chcesz to stosować bo chyba wiesz ze po jednym miesiącu to efekty beda o ile beda niezabardzo pewnie ciebie zadowalajace mógłbyś tak pocisnąć troszke dlozej

5

Odp: Mass XXL + HMB

a ile tak cykl powinien trwać zeby byly efekty ??

6

Odp: Mass XXL + HMB

A ja mam troszke inne pytanie ale tez dotyczące Treca ?? jeżeli kupiłbym Trec MASS XXL 4,8 kg to jeslibym to zjadł to zdałoby egzamin,(staram sie jadac 5 posilkow na dzien,ale nie zawsze wychodzi hmm) , czy czym wiecej gainera to lepiej ???? Czy jak to jest ?? Bo tez mam mala masę 172 cm,61,5 kg no i 17 lat.Czyli ogólnie mówiąc za dobrze nie jest.A z tego co wiem to właśnie gainer dla takich jak ja (szczupli i dobry metabolizm) to b.dobra sparwa,masa dobrze idzie do gory wtedy tylko nie wiem czy mozna to non stop brac czy np około 10-12 tyg i przerwe zeby organizm odpoczął troche ?????

7

Odp: Mass XXL + HMB

A czemu chcesz mass xxl łączyć z hmb? HMB to dobry spalacz tluszczu niepolecam go na masę raczej dodaj glute do masy bo po hmb sie zbytnio niezmasujesz

8

Odp: Mass XXL + HMB

A czemu chcesz mass xxl łączyć z hmb? HMB to dobry spalacz tluszczu niepolecam go na masę raczej dodaj glute do masy bo po hmb sie zbytnio niezmasujesz

Czyli co bys polecał jaki zestaw ?

9

Odp: Mass XXL + HMB

Kreatyna np.
Biogenix Cell Pump ( jeśli jest to twoja pierwsza kreatyna to wes monohydrant ale jeden z tańszych np.
z Vitalmaxu albo Mega kapsułki z Olimpu po co przeplacac)i do tego geinera obojętnie ale bierz go2 razy dziennie do tego dieta jeśli chcesz przybrać na masie zaopatrz sie w w mleko w proszku, miód i rodzynki i dodawaj do koktajlu a efekty beda jeszcze lepsze.
Pozdro

10

Odp: Mass XXL + HMB

hmb to nie spalacz tuszczu !! każdy uwaza ze hmb jest super bo spala tuszcz Głowno prawda ! hmb to przedewszykim bdb antykatabolik i dobrze było by dołączyć do gainera zeby chronić mięśnie ! tylko ze hmb drogo wychodzi najtaniej to mega capsy olimpu po hmb anbierzesz suchej masy mięśniowej !

11

Odp: Mass XXL + HMB

ok dzieki za pomoc co wy na taki zestaw Olimp Kreatyna 1 - 200tab + Trec Mass XXL - 3,0kg ??

12

Odp: Mass XXL + HMB

po pierwsze radze kreatynę w proszku 2 sprawa jeśli nie chcesz aby to by l typowy zykl kreatynowy to ja bym kupił 12 g kretki jakieś i z gainerem mieszal ale nie wiem miales juz jakiś cykl kreatynowy?

13

Odp: Mass XXL + HMB

Mialem poczatek wakacji.

14

Odp: Mass XXL + HMB

kup tego gainera mass xxl i hmb mega kaps 3 starczy Ci na ok.
3 miesiące wiec sie oplaca !!!

15

Odp: Mass XXL + HMB

Dobra chłopaki wielkie THX!!! Jednak pozostaje przy HMB + Mass XXL ; Temat mozna zamknąć ;

16

Odp: Mass XXL + HMB

a ja do mass xxl dozucil bym zamiast hmb kreatyne, a to napewno zda egzamin sam to stosowałem i rezultaty zadawalające