Temat: Odzywki na dwa cykle

Witam Serdecznie!Za kilka dni planuje kupić odzywki w zestawie jakim przedstawie ponizej.
Co o tym sadzicie?Cykl na masę 4tygodnieCykl na sile 4tygodnie* X-Pand 925g.
szt.
2* Gain Bolic 6 4kg szt.
2* Universal Animal Pack szt.
1+ dieta oczywiscie.Czy ktoś by coś dodał lub zmienił ? Z gory dziekuje za pomoc!

2

Odp: Odzywki na dwa cykle

Moze carbo i bcaa in glute ewentualnie.Strasznie drogi ci ten zestaw wyjdzie chyba /

3

Odp: Odzywki na dwa cykle

Strasznie drogi... mało powiedziane... No faktycznie glutaminka by sie przydala, bo BCAA jest wystarczająco w Animal Paku.
A jak zamierzasz to dawkowac?

4

Odp: Odzywki na dwa cykle

ja mam taki sam ( barzdo podobny zestawik) //:-D :-D /tylko nie zapomnij o amninokwasach to podstawa !!!!1

5

Odp: Odzywki na dwa cykle

jak masz to jedziesz z relacja!

6

Odp: Odzywki na dwa cykle

ja bym zmienił tylko tego gain bolica na jakiś inny gainer np sports one - extra mass

7

Odp: Odzywki na dwa cykle

112587:date wto, 27 mar 2007 - 13:59:name Qubus) ''(Qubus @ wto, 27 mar 2007 - 13:59) snapback112587/snapback ''!Strasznie drogi... mało powiedziane... No faktycznie glutaminka by sie przydala, bo BCAA jest wystarczająco w Animal Paku.
A jak zamierzasz to dawkowac?bcaa w animal paku ??? :-D:-D:-D:-D kurwa człowieku tam jest tylko 1 tabs unilivera (2 g aminokwasów ale wszystkich nie same rozgalezione) - przestań doradzać bo nie masz pojecia o czym piszesz

8

Odp: Odzywki na dwa cykle

xXxMisioexxXx w gainerze masz białko, białko składa sie z aminokwasow.
brawo za wiedzę podstawową //:-D :-D Zaimponowałeś mi naprawde!pozatym zdanie kogoś kto ma taki oryginalny opis napewno są wiele warte //:-D :-D /

9

Odp: Odzywki na dwa cykle

człowieku tam jest 0,5 g bcaa w porcji - to jest KURWA wystarczająco ?? ps ty masz za to zajebisty opis a porady masz profesjonalne //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif /

10

Odp: Odzywki na dwa cykle

Niestety wiecej niz pol grama, skoro jesteś takim omnibusem Ty wykaz sie wiedza //:-D :-D /

11

Odp: Odzywki na dwa cykle

Lizyna (z laktalbuminy) 300mg - **Metionina (z laktalbuminy) 500mg - **Leucyna (z laktalbuminy) 100mg - **Walina (z laktalbuminy) 760mg - **Treonina (z laktalbuminy) 48mg - **Kwas glutaminowy (z lakbalbuminy) 700mg - **Fenylanina (z laktalbuminy) 560mg - **Arginina (jako L-arginina) 2g - **razem 4968mg aminokwasow, fakt nie ma izoleucyny a leucyny faktycznie jest mało ale za to waliny wiecej w porcji niz w 5kaps BCAA Vitalmax' a.
Ale wiadomo po co wydawać kasę na dodatkowe BCAA, lepiej kupić Glute zwłaszcza przez to, ze podobno lepiej dziala na regeneracje

12

Odp: Odzywki na dwa cykle

porcja animal paka to 2 saszetki i to jest skład 2 saszetek - dla 1 saszetki to 0,5 g rozgalezionych (nie prostych &#33 - zazwyczaj szama sie 1 saszetkę - 2 dla zawodowców - teraz rozumiesz czy znowu ci coś nie pasuje /

13

Odp: Odzywki na dwa cykle

kup sobie porządnego gainera, kosztem gaien bolica i carbo