1

Temat: Skaza Bialkowa

Macie problem ze skaza bialkoważ? Wiecie jak zkomponowac w diecie zeby nie wysypało za duzo??  ':-('mnie juz szlag trafia ztym..

2

Odp: Skaza Bialkowa

jeżeli chodzi o nadmierne nieraz niedające wytrzymać swedzenie to mam z tym problem.
kiedyś wyskakiwały mi w dodatku do tego swedzenia czerwone plamy ale teraz nie mam z tym problemu bo jadlem dalej normalnie i samo przeszlo

3

Odp: Skaza Bialkowa

mi tez takie czerwone plamy wyskakuja..na plecach..dokaldnie 2 wtym jedna juz znikla ..tez zaczolem tak myśleć ze samo przejdzie i organizm sie sam przyzwyczai tak jakoś ostatnio ale tak zciekawosci spytałem ..

4

Odp: Skaza Bialkowa

A swedzi Cie czasem coś mocno? - tak, ze nie idzie sie powstrzymać ale nie w miejscu plam? Bo mnie tak, i wkurwia mnie to niemilosiernie...

5

Odp: Skaza Bialkowa

nie te syfy co wyskakują tylko skora niekiedy poprostu..hym niekiedy wsumie co 2-3 dzien

6

Odp: Skaza Bialkowa

chyba mylicie pojecia, skaza bialkowa to coś poważniejszego mnie sie zdaje

7

Odp: Skaza Bialkowa

grozna jest ale u malych dzieci a normalnie to raczej bardzo wkurwiajaca

8

Odp: Skaza Bialkowa

najgorzej jak na twarzy pallicho jak ci wyskoczy syf na plecach albo gdzie indziej

9

Odp: Skaza Bialkowa

Zle sie dzieje... Z mojej prognozy wynika, ze nabawiłem sie skazy białkowej w stopniu zaawansowanym... Od dłuższego czasu objawiało sie to tylko swedzeniem skory na całym ciele a dzisiaj doszła do tego potezna wysypka od dłoni do przedramion, nieciekawie to wyglada i wkoncu zmusiło mnie to do poważniejszego traktowania tego schorzenia.
uzgodniłem z mama, ze odstawiam odzywke bialkowa i wszelki nabiał a w zamian za to mam sponsorowane mięso wiec nie ma co narzekac! ; niedługo ide do dermatologa to zobaczymy co on stwierdzi

10

Odp: Skaza Bialkowa

Oj spółczucie ja odzywek białkowych nie ruszam ztego względu wlasnie(tak na marginesie wogole odzywek).Ale to problem jest mow co chcesz.....glupie conie ztym jedynie nieszczęsnym nabiałem heh Matka mi truje strasznie ztym  zebym tyle nie wcinał nabialu...w dzien tak mleka pije 1.5 L i 100g twarogu reszta mięsa i jaja kurze...tak mysle czy na ryby sie nie przezucic dużo bialka i wogole big_smile

11

Odp: Skaza Bialkowa

iwesz jak mama stawia mięsko to mi pasuje bardziej niz jedzenie chemii

12

Odp: Skaza Bialkowa

ale tak wsumie wole taka skaze niz zeby mi sie to magazynowało i nie dawało znaków w postaci syfa jakiegos, jak u niektórych potem w szpitalu laduja...(kolega tak mial).Chcialbym zeby moja mamuska takie zrozumienie miala tez heh..No ale coz" jak mi truje tak to jeszcze bardziej mnie nakreca  big_smile

13

Odp: Skaza Bialkowa

jak to czytam .to wynika z tego ze wy dokładnie niewiecie czy macie skaze bialkowa .moze jesteście na laktozę uczuleni ? a to jest roznica

14

Odp: Skaza Bialkowa

czytałem sporo i doczekałem sie dzisiaj ciekawej odpowiedzi na to co mi dolega... właśnie o zakwaszeniu zamist przebialczeniu ciagle pisze tez Dr.
Ponomarenko.Wiele dają spotkania OPTY w kolach.
Otatnio uczetniczylem na spotkaniu wSlupsku, gdzie OPTY wymieniało doswiadczenia i dr.
Kania wiele ciekawychspraw wyjasnil.Z praktyki wynika ze zakwaszenie "przebialczenie" organizmu objawia sie:szwedzeniem i pękaniem skory, nawrot loszczycy, cuchnacy mocz, bole watroby,nerek, stawow, przyspieszone tetno, arytmia serca, wzrost cisnieniatetniczego, nadmierna pobudliwosc, nerwowosc, pocenie sie, powrót cukrzycy,rzut dny moczanowej, wzmożony szum w uszach, zaparcia, przykry zapach z ust,nieuzasadniony wzrost wagi, ogólne oslabienie, otepienie mozgowe, uczuciazimna, pogorszenie samopoczucia, słabość w stopach i lydkach, mrowienie,dretwienie, na paznokciach pojawiają sie plamy, slabe wlosy, wzrost poziomuchoresterolu, należy wówczas ograniczyć SPOZYCIE BILKA!Natomiast niedobór węglowodanów objawia sie inaczej.Z tego wszystkiego odczuwam i najbardziej wkurwia mnie swedzenie, to jest tak wkurwiajace, ze nie da sie tego opisac!!! Nie da sie powstrzymać przed podrapaniem a podrapanie nasila swedzenie! Jednym słowem koszmar ;o ciśnienie to mi skacze po saa wiec norma, nadpobudliwość mam od dziecka wiec tez nic specjalnego, mocz mam jak galaretkę a z poceniem sie to tez zauwazylem, ze zabardzo sie ze mnie leje

15

Odp: Skaza Bialkowa

k....! , i ty te wszystkie objawy masz ? wspolczuje chlopie  . a poza tym masz jeszcze inne hobby ?  ;-)

16

Odp: Skaza Bialkowa

nie ; bodyboulding to moje zycie wiec ograniczyłem w diecie bialko do minimum potrzebnego do budowania masy, pije dużo wody i jem owoce bo to ponoć pomaga w odkwaszeniu organizmu

17

Odp: Skaza Bialkowa

xXxjogeronexXx luluuu normalnie...ja mam niecałe 1,4-5G B NA KG ciała i jest ok jak narazie jak utyje to zwiększę dop.
aty jak dawkujesz..

18

Odp: Skaza Bialkowa

pawlikkk napisał/a:

najgorzej jak na twarzy pallicho jak ci wyskoczy syf na plecach albo gdzie indziej

Bardzo się obawiałam, że po stosowaniu suplementów pojawią mi się wypryski. Jednak jestem zadowolona, bo www.trizer.pl nie spowodował zmiany mojej skóry. Nie pojawiły się też żadne inne działania niepożądane jak bezsenność czy potliwość. Działa tylko w pozytywnym znaczeniu. Ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Mam już o dwa kilogramy mniej. Warto było zaryzykować zakup nowego produktu. Sprawdził się doskonale.