1

Temat: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

Witam! Moze sie orientujecie ale w dziale z Odzywakmi poleciliście mi abym zakupił CP+MONO+CARBO //:-D :-D A terazz prosze was o to abyscie mi pomogli dobrać do tego odpowiednia dietę ! dużo słyszałem ze tuńczyk i Twarozek(hudy) jest bardzo często stosowany w diecie!? No dobra ale jak i kiedy to brac! Moze znacie jakieś dobre przepisy z tuńczykiem i Twarozkiem.
Wiem ze mój kolega jak robił masse jadł dużo Ryzu, twarożku z Makronem i troche melka, bananow, ryby( z tym nie bede mial problem bo gdy sie zacznie sezon wędkarski mój tata odrazu wyrusza na polowy prawie co tydzień jest jakas rybka), jajka i do tego oczywiście pil duzee ilosci wody.Prosze was o Pomoc //:-D :-D PS.
Wiem ze dużo jest tutaj tematów tego typu ale nie każdy kupił te odrzywki co ja... a to jest chyba roznica miec dietę z odrzwykami albo bez. //:-D :-D /

2

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

Nie ma roznicy, dieta to dieta //:-D :-D Czasem bierze sie suple tylko dlatego, ze nie możemy z diety wyciągnąć wszystkiego co trzeba.
Ale z tego co widze to zastosuj sie do diet i tematów z forum, najlepiej zajrzyj do podwieszonych.

3

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

107060:date nie, 11 lut 2007 - 21:53:name murkyyy) ''(murkyyy @ nie, 11 lut 2007 - 21:53) snapback107060/snapback ''!Nie ma roznicy, dieta to dieta //:-D :-D Czasem bierze sie suple nie suple, a odzywki ;

4

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

Ja tuńczyka nie przyzadzam poprostu kupiuje z Neptuna bo najlepiej mi smakuje i jem z chlebem z puszki //:-D :-D oczywiście posiadam tak jak ty mono +Cp....bez Carbo

5

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

'' ''!nie suple, a odzywki ;Nie cwaniakuj, bo Cie wychłostam

6

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

//ohmy.gif yikes ohmy.gif //ohmy.gif yikes ohmy.gif //ohmy.gif yikes ohmy.gif //ohmy.gif yikes ohmy.gif //ohmy.gif yikes ohmy.gif //ohmy.gif yikes ohmy.gif //ohmy.gif yikes ohmy.gif /

7

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

//:-D :-D a co myslicie o saladce z tuńczyka //:-D :-D /Sklad:tunczyk w sosie wlasnymjajkacebulamajonez(do konsystencji)?? ?? ?? ?? ?? ??Kiedy jest najlepsza pora na tuńczyka przed czy po treningu?

8

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

tuńczyk ryz troche majonezu musztardy i kukurydzy

9

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

Moja mama zawsze robi saladke z tuńczyka .. ale ja jej nie jem nie smakuje mi z puszki z chlebem lepsy ale jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysl na tuńczyka to piszcie //:-D :-D moze komuś sie przyda

10

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

smak tuńczyka jest dla mnie nie do zniesienia to jedna z niewileu rzeczy ktorech nie toleruje probowalem go kiedyś wprowadzić do diety ale nie dało sie

11

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

Ja gotuje paczkę ryżu otwieram puszkę z tuńczykiem i buch to wszystko na talerz wymieszam i jest cacy a tuńczyk z majonezem????? tego chyba bym nie strawił a po drugie majonez jest za tłusty...bleee

12

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

107190:date pon, 12 lut 2007 - 19:07:name Selena1965) ''(Selena1965 @ pon, 12 lut 2007 - 19:07) snapback107190/snapback ''!Ja gotuje paczkę ryżu otwieram puszkę z tuńczykiem i buch to wszystko na talerz wymieszam i jest cacy a tuńczyk z majonezem????? tego chyba bym nie strawił a po drugie majonez jest za tlusty...bleeeHehe robie dokładnie tak jak Selena1965 xD

13

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

Jak pokroisz jajka w kostke i cebulkę w paski i zmieszasz to z tuńczykiem dodasz troche tluszczy to jest cacy palce lizac //:-D :-D A po drugie to chyba w każdej diecie musi byc troche tluszczu //:-D :-D /

14

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

1g na kg/m/c /

15

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

Moja mama jak patrzy jak ja jem tego tynczyka to mówi ze ja na wymoity zbiera //laugh.gif lol laugh.gif ale dla mnie nie liczy sie smak tylko efekt po tym //:-D :-D 100g to jest nic lyk lyk i nie ma /

16

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

ja juz sie przyzwyczailem, ze często jem coś co mi nie smakuje /

17

Odp: Twarozek i Tunczyk ? Jak i kiedy!?!?!

Ja lubię tuńczyka w każdej postaci. Ostatnio robiłam z makaronem orkiszowym. Jest on doskonałym źródłem błonnika, witamin z grupy B, PP oraz cynku, potasu, wapnia i żelaza. Wracając jednak do przepisu to jest łatwy, bo jedynie należy przygotować makron, tuńczyka i natkę pietruszki. Wszystko wymieszać i gotowe. Obiad smaczny i zdrowy. Nadaje się do spożywania podczas diety, którą staram się trzymać. Wspomagam sie spalaczem tłuszczu www.trizer.pl z którym łatwiej mi trzymać dietę. Wspomaga on moją przemianę materii i ułatwia zrzucanie kilogramów.