Temat: Potrzebuje dobra diete PROSZE!!!

Czesa mam 15 lat,waże 52kg,mam 170cm wzrostu 8) i prosze was o jakas dobra dietę na masę jak dla mnie.
Za bardzo nie znam sie na tym bo trenuje od 2 miesięcy mam w domu 2 hantle po 5 kg(troche mało) ale mam zamiar zapisać sie na siłownie już wkrotce.
Prosze pomo?cie mi u3o?ya dietę i powiedzcie co powinienem robią żeby ulepszya sobie biceps,klate big_smile Prosze pomo?cie mi czekam...

2

Odp: Potrzebuje dobra diete PROSZE!!!

Hej, ja ćwiczę tylko od po3 roku, jeśli chodzi o biceps to roznie bywa.
Ale no klatka to w domu raczej ciezko, możesz robią pompki np na krzese3kach dla utrudnienia, ale wiekszych efektow nie osiagniesz.
Parwda jest taka, że tylko sztanga.
To jest podstawa, przynajmniej jak na poczatek.
Kiedy juz będziesz miał możliwość ćwiczenia ze sztanga nie zapomnij o tym, i? należy ja atakowaa pod roznymi katami, inaczej no z kszta3tu nici.
TO ja tyle, pozdrawiam.

3

Odp: Potrzebuje dobra diete PROSZE!!!

W przypadku odchudzania się jak i tworzenia rzeźby warto zastanowić się nad suplementami. Ja z tych osób, które póki co używają spalaczy tłuszczu. Biorę www.trizer.pl i widzę efekty. Udało mi się zrzucić dwa kilogramy. Nie pojawiły się żadne skutki uboczne. Łatwiej mi utrzymać dietę dzięki odpowiednio skomponowanym składnikom utrzymującym stały poziom cukru we krwi. Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem produktu. Póki co jest moimi najlepszym spalaczem tłuszczu.