1

Temat: kreatyna mój wybór

Witam!

Zakupiłem wczoraj puszkę 500g kreatyny inkospor (mono).
Myślicie że to dobry wybór? Do najtańszych nie należy, ale zależy mi na jakości, jest jakaś lepsza kretka niż ta?
Aha i jeszcze jedno jak ją dawkujecie?

2

Odp: kreatyna mój wybór

Nie przepłaciłeś, inkospor ma dobrą jakościowo kreatynę. Niektórzy uważają,że można kupić tańszą i z takim samym składem. Nie ma co słuchać takich osób, lepiej jest zapłacić więcej i wiedzieć co się bierze.

3

Odp: kreatyna mój wybór

Mi tez ktoś polecał tą firmę inkospor.  Jestem teraz w fazie zastanawiania się nad wyborem. Ale kasowo to tak średni co wypada?

4

Odp: kreatyna mój wybór

Warto postawić na jakość i sprawdzone produkty.A te inkosport są naprawdę dobre.

5

Odp: kreatyna mój wybór

Możecie coś więcej napisać na temat Inkospor? Jak wyglądają cenowo, czy są efekty po zażywaniu suplementów? Podchodzę raczej sceptycznie do zażywania suplementów, ale jestem ciekaw czy na innych to działa.

6

Odp: kreatyna mój wybór

Kreatyna z Inkosporu kosztuje 85 zł, efekty są jeśli stosujesz dobrze dobraną dietę. A ta firma jest jedną z najlepszych na rynku. Niektórzy uważają,że to za wysoka cena, ja się z tym nie zgadzam. Płaci się za jakość.

7

Odp: kreatyna mój wybór

Wiadomo nie od dziś, że lepiej jest dołożyć więcej kasy i byc pewnym jakości danego produktu niż kupować buble.
Zajrze na ich stronkę i pomyślę. Może jeszcze ktoś się wypowie? Najbardziej zależy mi na efektach stosowanych suplementów.

8

Odp: kreatyna mój wybór

no tez mi się tak zdawało, że ta jest najlepsza, wszyscy z górnej półki polecali mi tą. Napiszecie mi jeszcze coś o dawkowaniu?

9

Odp: kreatyna mój wybór

ja od niedawna zacząłem zażywac batoniki i naprawde nie spodziewalem sie takiego efektu! podchodze do pewnych nieznanych rzeczy z rezerwą mając na uwadze np przesadne reklamowanie ale skusilem sie i nie żaluje. dobry power dają to fakt

10

Odp: kreatyna mój wybór

Obejrzałem sobie stonkę Inkosporu,no mają bogatą ofertę. Ceny też w miarę. Zastanawiam się nad witaminami i minerałami. Ktoś może z Was zażywał?

11

Odp: kreatyna mój wybór

Gdzie kupujecie?

I czy ogólnie uważacie, ze warto?

12

Odp: kreatyna mój wybór

Jeśli szukasz dobrych cen, polecam rozejrzeć się w sklepach online, ceny kreatyny są korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych https://swiatsupli.pl/pl/33-kreatyny

Nie liczy się tutaj jednak jedynie to jaką kreatynę bierzesz ale w jaki sposób ją przyswajasz. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty podczas treningu siłowego, warto stopniowo wprowadzać kreatynę do organizmu.  Nie polecam zaczynać od dużych dawek, zwykle lepiej brać na początku mniejsze dawki, potem stopniowo je sobie zwiekszać. Zazwyczaj dawkowanie rozpoczyna się od 3 do 4 tabletek 5-gramowych w ciągu dnia. Kreatynę najlepiej brać bezpośrednio po treningu, ponieważ zwiększa się ilość insuliny w organizmie, która wspomaga przyswajanie suplementu.