1

Temat: Przygotowywanie posiłków

Pytanko. Jak organizujecie sobie przygotowywanie posiłków na następne dni? Kiedy robicie zakupy, kiedy obiad i na kiedy go robicie (na następny dzień, jecie tego samego dnia czy pakujecie do lodówki na parę dni)? Prawdę mówiąc leniuch ze mnie jeśli chodzi o gotowanie, a jedyne przepisy jakie potrafię zrobić to schabowy, ziemniaki, jajka i naleśniki, a tego niestety w diecie nie posiadam i ostatecznie budzę się z ręką w nocniku o 12:00, kiedy już powinienem obiad jeść...
I druga sprawa - czy są jakieś apki na telefon, które pozwalają monitorować treningi i przypominają o posiłkach? Nie chodzi mi nawet o kcal, ale o przypomnienie o jednym i drugim. Zamierzam się zabrać za siebie konkretnie i z 48kg podjechać pod 60 i zbudować masę mięśniową.
PS. nigdy mi nic nie było po jajkach, ale w ostatnim czasie po prostu boli mnie po nich brzuch cały dzień + pojawia się biegunka. Czym można je zamienić w diecie?

2

Odp: Przygotowywanie posiłków

Ja zaczynam dzień od shake'a. Jakieś banany, mleko, odżywka białkowa, trochę masła orzechowego, skyr koniecznie jagodowy (xD) i mam już sporo kcal i białka bez kombinowania

Jeśli szukasz dobrych przepisow na co dzień zerknij sobie na stronę:
https://glodnapolka.pl/tortilla-w-wersj … rona-mocy/

Na stronie jest przepis na smaczną tortillę.