1

Temat: Piękna umieśniona sylwetka? To da się zrobić!

Dzisiaj coraz więcej osób o siebie dba. Przykładamy wagę do tego co jemy, staramy się żyć aktywnie, a dzięki temu zachować zdrowie i piękny wygląd. Któż nie marzy o sylwetce jak z kolorowych magazynów? Być może wiele z nich jest komputerowo poprawiane, jednak faktem jest, że każdy może osiągnąć podobny efekt. Imponująca, umięśniona sylwetka to efekt regularnej pracy. Trzeba włożyć w to sporo wysiłku, ale istnieją sposoby na przyspieszenie i poprawienie wyników. Mowa oczywiście o suplementach. To must have każdego, kto liczy na świetne rezultaty.

Odżywki na masę – co to takiego?
Tego typu odżywki dostaniemy w każdym sklepie z suplementami. To produkty, które powstały z myślą właśnie o sportowcach chcących zbudować masę mięśniową. Skład takich środków jest dokładnie przemyślany i przyczynia się do szybszego rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej. Zawierają wiele cennych elementów, których nie sposób byłoby znaleźć w codziennej diecie.
Wśród odżywek na masę znajdziemy produkty bogate przede wszystkim z białka, węglowodanów  oraz zdrowych dla naszego organizmu tłuszcze.  Wybór jest bogaty, dlatego najlepiej dokładnie zapoznać się z produktami. Warto zasięgnąć rady specjalisty – w sklepach z odżywkami znajdziesz doświadczone osoby, które z chęcią pomogą wybrać najlepiej dostosowany do naszych potrzeb produkt.

Dlaczego warto sięgać po odżywki?
Odżywki to nie tylko sposób na pozyskanie odpowiedniej ilości energii do codziennych treningów. Stosowanie suplementów na masę to najlepszy sposób na osiagnięcie świetnych wyników. Odżywki zwiększają efektywność treningu, sprawiają, że mięśnie skutecznie się rozbudowują, a przy tym są zabezpieczone przed uszkodzeniami, jak chociażby ich rozpadem. To nie wszystko – dzięki suplementom organizm znacznie szybciej regeneruje się po intensywnych ćwiczeniach.
Składniki odżywek na masę mięśniową są tak dobrane, aby najlepiej pomagać w treningu. Węglowodany dodają energii, natomiast białka sprzyjają zdrowej rozbudowie mięśni.
Dobierając odpowiednie produkty dla siebie musimy mieć na uwadze własne predyspozycje. Odżywki pomogą zarówno osobom szczupłym mającym problem z nabraniem masy mieśniowej, jak i tym, którzy trenują i chcą zwiększyć efekty i jednoczesnie zapobiec rozpadowi mięśni.

Szybkie efekty zwiększają motywację
Przeglądając produkty zauważysz, że oprócz standardowych składników, jak aminokwasy i węglowodany, znajdują się tam również liczne dodatki. Wszsytko to ma jeden cel – pomóc nam osiągnąć zamierzony efekt. Intensywne ćwiczenia z pewnością przyniosą rezultaty, jednak bez dodatkowej pomocy możemy poczekać na nie bardzo długo, a jak wiadomo bez wyraźnych postępów może spaść nasza motywacja. Niemałe znaczenie ma obecność antykatabolików, które zapobiegają rozpadowi mięśni.

Kupuj w sprawdzonym miejscu
Wszystko, co stosujemy powinno pochodzić ze sprawdzonych źródeł. Dotyczy to zarówno naszego pożywienia, leków, kosmetyków, jak i właśnie odżywek. To niezwykle ważne – najlepsze i przede wszystkim bezpieczne produkty znajdziemy w sklepach z odżywkami. Tam możemy również zasięgnąć pomocy. Z pewnością otrzymamy cenne rady dotyczące wyboru właściwego produktu.

2

Odp: Piękna umieśniona sylwetka? To da się zrobić!

Tak ale weźmy pod uwagę, ze to trening jest najwazniejszy

3 (edytowany przez starmilks 2019-12-24 14:09)

Odp: Piękna umieśniona sylwetka? To da się zrobić!

Z odżywek bialkowych polecam koncentrat białka serwatkowego. Zawartość białka w koncentracie waha się od 70 do 85%, reszta to tłuszcze i węglowodany. Wchłania się stosunkowo wolno i jest najtańszy. Dzięki dość wysokiej zawartości cukru jest smaczną przekąską potreningową, lub dodatkiem do posiłków dla osób budujących masę mięśniową. Koncentrat zaczyna być trawiony ok 30 minut od wypicia, a jego całkowite przyswojenie trwa między 1,5h-2h. Obecnie jest to chyba najbardziej popularna odżywka.

Zerknijcie sobie na firmę Allnutrition. https://swiatsupli.pl/pl/kategorie-prod … -908g.html