51

Odp: Depilacja,golenie...

Oj ale sie porobiło widze

JAki jest temat sex czy golenie bo sam juz nie wiem :badgrin:

A tak na powaznie : na solare chodze bo mialem kasę i fajnie sie wyglada jak sie jest brązowym , kosmetyczka odpada 8) co do golenia to gole pachy bo wtedy sie lepiej czuje na silce(nie rozumiem jak nie którzy maja busz i wali od nich jak ,,,)

Co do tego cio napisała eminem81:
JAk ona i on nie maja partnerów to czemu nie big_smile gozej jak ktoras ze stron ma to wtedy odpada 8)

A co myslicie na temat lizania sie z dobra przyjaciolka ( ale takiego ostrego)

52

Odp: Depilacja,golenie...

hmm.. no takie krzywe jazdy jak z tym ostrym lizaniem to sie roznie koncza...tzn moze to przejsc bez echa i wszystko bedzie dalej super i w ogole, ale moze sie to tak skończyć ze oboje uznacie ze to nie jest to co tak naprawdę was laczy i nie powinno byc takich sytuacji....
hehehe to tak w ramach poważnego wywodu hehe...
ale tak osobiście to wiem ze nieraz ciezko sie powstrzymać szczególnie jeśli juz dawno ta przyjaciolka wydawała Ci sie atrakcyjna...

no i nie zebym był tylko jakiś zwierz na kobitki, po prostu lubie damskie towarzystwo i dobrze sie w nim czuje

53

Odp: Depilacja,golenie...

Nie widze nic zlego w calowaniu czy nawet lizaniu sie z przyjaciolka (pod warunkiem ze oboje są wolni),ale w takich sytuacjach, po jakimś czasie zawsze pojawia sie problem, gdy tylko jednej osobie zacznie sie wydawać ze to coś wiecej niz przyjazn... Po seksie z przyjaciolka(elem) zapomnijcie o dalszej przyjazni.
według mnie przyjazn damsko meska jest mozliwa ale tylko do pewnej granicy,o której wyzej napisalem.

54

Odp: Depilacja,golenie...

ja kocham kobietki jestem ze swoja 4,5 roku każdy mi gada ze jak mogę tak długo z jedna kobitka byc a to poprostu samo wyszlo i nawet jeszcze jej nie zdradziłem i nie zdradzę bo nie mam w zwyczaju takich rzeczy jak jestem z kimś to jestem z nią a nie jeszcze z kilkoma blacharami czy takie tam...

55

Odp: Depilacja,golenie...

TYlko taki motyw ze ja juz kiedyś z nią byłem na serio ale nam nie wyszlo za mało sie spotykaliśmy (ona mieszka w innym miesice)
wiec teraz jest przyjazn big_smile heheh czasem tak wychodzi jakoś
Co do sexu to na pewno nie dojdzie bo ja szanuje i mam pewne granice

POzdro for all

56

Odp: Depilacja,golenie...

Panowie a co sądzicie o depilacji? Obecnie zastanawiam się nad zapisaniem na depilację laserową gdzies w Gdańsku wink

57 (edytowany przez starmilks 2018-02-02 16:12)

Odp: Depilacja,golenie...

Jeśli chcesz raz na zawsze usunąć włoski z danej okolicy to jest to najlepsza opcja depilacji i w zasadzie najbardziej skuteczna. O ile oczywiście zdecydujesz się na laser. IPL to nie jest laser ale jedynie depilacja światłem. Niestety wiele osób to reklamuje jako laser, ale laserem nie jest. O wiele lepiej jest wybrać sie na light sheer. Jest to prawdziwy laser, który będzie w stanie w 100% usunąć włoski.

Najlepiej poczytaj sobie opinie o poszczególnych salonach depilacji w swojej okolicy,
http://www.kobiecybialystok.pl/jak-wygl … laserowej/