Temat: zablokowany = lipa na suchara?

Qrde jeżeli sie zablokowałem cyklami a teraz mam zajebioza dietę i ciezko ćwiczę jak ćwiczyłem tyle ze niema koksu to znaczy ze jest lipa ? ze nic a nic mi nieprzyrosnie ? ;/; Kto wie nieh pisze....

2

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

ludzie piszcie qrde chce wiedzieć TT

3

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

penwie bedize ciezej...;

4

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

ale czy po odbloku bede mógł liczyć na przyrosty ? na suplayach i na dietce?

5

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

ja mysle ze tu wrozek nie ma, przysrosty powinny byc ale słabsze niz wczesniej, pamiętaj ze teraz na cyklu z mocnych srodkow nie miales przyrostów - wiec na supłach cudow nie bedzie

6

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

no właśnie ;p i tomnie dobija...ale jeszce do teraz niedoszlem czy niemiałem przyrostów przez to ze nie zrobiłem przerwy po 1 cyklu czy moze ze coś tam ;p

ale mam nadzieje ze po odbloku jak juz sie wyczyszce z syfu to suplaye i dieta beda działać ?

7

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

pewnie ze beda dzialac, tylko dalej rob wszystko z glowa, a nie na przypal i bezmyślnie jak do tej pory !

8

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

wiem juz mam postanowione bede dbał o to by nie działać pochopnie

9

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

Przekoksowales lipa... będziesz teraz potrzebował furę chajsu na suple zeby to odblokować :cry:

10

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

nie przesadzaj cksite62

11

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

sam go tak straszę a zaraz sam narobię w gacie bo chce cykl na clomidzie pojechać . Ale jeszcze poczekam bo za maly staż mam.
Nie chce byc koksem robiony big_smile

12

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

widze xXxCandacexXx ze jednak zrezygnowałeś z koksu,i bardzo dobrze,takie podejscie mi sie podoba ale czeka cie teraz ciezka praca!
Powodzenia!

13

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

Na clomidzie? coś chyba nie tak...
cksite62 a po czym sie odlokowujesz??

14

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

są tacy desperaci co mysla o cyklach na clomidzie/itd, jedyne czego sie po tym możesz spodziweac to bol jaj

15

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

cksite62 czy ja czasem tobie nie układałem planu ?? Z tego co wiem to masz klopoty z sercem i chcesz zacząć koksować ??

16

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

Tak układałeś . Bardzo dobry ten planik tylko go troszke podrasowalem.
dorzuciłem sobie pompki na rozgrzewkę i brzuszki big_smile.
Aeroby ćwiczę codziennie.
całkiem zajebiście idzie big_smile.
A co do koksu to mam zamiar kiedyś w przyszłości pojechać z raz sprubowac na testosteronie.
Ale nie wczesniej niz za rok, a co do clomidu to po prostu mialem zamiar sie tym odblokować big_smile, ale nie mam po czym jeszcze.
Poczatkujacy jestem i na razie wzmacniam organizm 8) . Kurde ale normalnie wielkie dzieki za ten plan.
Razem z dietka i HMB i L-Karnityna i lekiem który musze brac a jest troche koksem idzie jak złoto big_smile.
Ale chyba w kulturystyce beta-blokery to nie doping.
Tak czy inaczej musze go brac a jednocześnie kozystam na tym .

17

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

powodzenia.
tylko jak Ci jebnie serducho to sie nie dziw.
heh wtedy i tak juz nic Cie nie zdziwi big_smile xXxCandacexXx będziesz musial ostro tyrać teraz, nie tylko zeby byly przyrosty ale zeby nie było spadkow.

18

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

cksite62 bierzesz beta-blokery i chcesz walić sok ?
kur#a, co sie z tobą dzieje ?

19

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

etam ;p wage utrzymuje mięso mi nie spada a juz 1,5 tyg nic niebiore;p mam jablczan kretki i tribula ale za mało clomidu ; jakoś hyba dam rade;p

20

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

bo jeszcze masz sok we krwi sprawdź sobie co to jest okres poltrwania srodka, pozatym sie nie odblowales - wiec jeszcze wszystko przed tobą ...

21

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

no dobra kubikkk, nie mozna go tak dolowac, bo sie zalamie zupelnie, pamietaj, ze spadki są rzeczą naturalna po cyklu, nie da sie ich uniknac, wiec lepiej wiedz, ze beda.
ale jak będziesz ostro pracowal, to nie bedzie zle.

22

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

to niech nie udaje takiego kozaka, jak ch#j wie o tym staffie,

23

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

ja udaje kozaka ? LOL poprostu zjebałem cykl, a swoja wiedze na ten temat tez mam ^^
i wiem co to jest okres poltrwania...lol

24

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

a zresztą nie mowie ze wiem wiecej niz wy bo prawda jest taka ze dużo mniej wiem... ale nierobcie zemnie ofiary ani jakiegoś dolna ...kurwa ludzie każdy popelnia bledy a ja zjebałem sie z cyklem...powodzenia jak wy będziecie soki wpierdzielac...wtedy bedzie ok

A pamiętajcie ze każdy kiedyś weźmie ^^
I prosze jeżeli ktoś juz ma uwagę to troszke kulturki niezaszkodzi

Dzieki i pozdro all~~

25

Odp: zablokowany = lipa na suchara?

ofiarę to zrobiłeś z siebie sam to raz, pisząc w każdym temacie ze masz gino i jesteś zablokwany

śmiech na sali - wielki LOL

nie masz podstawowej wiedzy o czymkolwiek tymbardzej o koksie