Temat: Cykl na 12 miesiecy - kto mi rozpisze?

Witam wszystkich!Waga 62Wzrost ok 185Wiek 17Staz 1 miesiacCel - MASA!Dietke mam, plan treningowy - jestem w trakcie ukladania.
Wiem ze zaraz ktoś napisze - dobra dieta wystarczy ale... Jest tyle odzywek na naszym rynku, po co tracic cenny czas.. Cena odzywek - BEZ ograniczen.Chcial bym do wakacji jako tako wygladac, przytyc, musicie mi pomoc //ohmy.gif yikes ohmy.gif Chce zacząć od teraz brac odzywki, pierwsze 2 miesiące na samym gainerze, po tych 2 miesiącach dalej gainer + coś mocniejszego.
Nie znam sie na tym zabardzo, szukam obeznanej osoby co mi rozpisze kolejność brania odzywek...Jakiego gainera kupić teraz (nigdy nic nie bralem) co mi polecacie panowie? Na sam poczatek gainer styka czy dokupić do tego jeszcze cos, jakieś bcaa itd? Powtarzam ze kasa sie nie liczy.Z gory dzieki za pomoc!

2

Odp: Cykl na 12 miesiecy - kto mi rozpisze?

Zro dobry plan treningowy, trzymaj diete! Z miesięcznym stażem nie lap sie za odzywki, raczej inwestuj w jedzenie

3

Odp: Cykl na 12 miesiecy - kto mi rozpisze?

dieta + gainery

4

Odp: Cykl na 12 miesiecy - kto mi rozpisze?

narazie sama dieta przyniesie dobre efekty poczekaj z supłami do pierwszego zastoju

5

Odp: Cykl na 12 miesiecy - kto mi rozpisze?

ale jeśli ci zalezy możesz zakupić aminokwasy i glutaminę tego nigdy zawiele

6

Odp: Cykl na 12 miesiecy - kto mi rozpisze?

Na poczatku przez miesiąc chociaż sie oamietaj i nic nie bierz.
Potem BCAA i glutaminę możesz brac codziennie przez okrągły rok.
Po miesiącu kup sobie Gain Fast (gainer z Universala) skoro cena sie nie liczy //:-D :-D potem napiszesz jakie efekty i będziemy myśleć dalej //:-D :-D /