1

Temat: Kreatyna + L-karnityna

Witam wszystkich !
(jest to mój pierwszy post na tym forum dlatego wypadało sie przywitać )
Mam taki problem. Palnuje zacząć troche ćwiczyć na silowni, i zalezy mi na dwóch sprawach:

1. przybraniu masy mięśniowej
2. spaleniu tkanki tluszcowej

Moje pytanie brzmi: jeżeli zastosuje Kratyna i L-karnityne jednocześnie to czy osiągnę zamierzony cel ? jeżeli nie to moze zaproponujecie coś innego ?

2

Odp: Kreatyna + L-karnityna

zły pomysl, po pierwsze zacznij trenować później zastosuj odpowiednia dietę a później możesz zastosować jakieś suplementy i wybiesz opcjie co chcesz najbardziej czy zdobyc masę czy spalić tlusz ,jesli chodzi o l-karnityne to kiepski srodek.

3

Odp: Kreatyna + L-karnityna

W takim razie ile powinienem poćwiczyć zebym mógł zastosować jakiekolwiek suplementy ? I czy istnieją suplementy które przyniosłyby oczekiwany efekt tzn. spalenie tkanki tłuszczowej i przybranie masy mięśniowej ? Czy moze lepiej najpierw zajac sie tkanka tluszczowa a potem budowaniem masy ?
doradźcie prosze

4

Odp: Kreatyna + L-karnityna

Zacznij od diety i treningu. Potem pierwszym suplementem który powinieneś kupić jest bialko, najlpiej OSTROWIA WPC-80. Kretyna nic Ci nie da jeśli nie dostarczysz organizmowi odpowiedniej ilosci pozywienia, w tym bialka. L-karnityna nie spowoduje utraty tkanki tluszczowej, jeśli będziesz jadł za duzo. także wniosek z tego prosty, ze robienie jednocześnie masy i spalanie tkanki tłuszczowej jest niemożliwy do osiagniecia.

PS. pomyliłeś dzialy, także temat zostaje przenisiony do dzialu Suplementy i odzywki - informacje, porady i ciekawostki.

5

Odp: Kreatyna + L-karnityna

To wszystko zalezy ile ty masz tej tkanki tłuszczowej bo jak bardzo dużo to wez sie za spalanie bo potem nie wiadomo czy sobie poradzisz

6

Odp: Kreatyna + L-karnityna

Ok w takim razie zabieram sie za cwiczenie, z suplementami na razie poczekam. Mam jeszcze jedna prosbe, czy mógłby ktoś mi pomoc w ulozeniu treningu, 3 razy w tygodniu, poniedzialek, sroda i pićtek bez nog.

Po jakim czasie powinienem zakupić bialko ?

7

Odp: Kreatyna + L-karnityna

Bialko możesz zakupić odrazu nie powinno zaszkodzić a jeśli chodzi o trening to poszukaj na dziale trening napewno coś znajdziesz.

Powodzenia.

8

Odp: Kreatyna + L-karnityna

jak zaczynasz to zacznij od treningu ogólnorozwojowego a później przejdź na jakiś konkretny

9

Odp: Kreatyna + L-karnityna

Przez jaki okres powinien trwać trening ogólnorozwojowy ?

10

Odp: Kreatyna + L-karnityna

Optymalnie ok 1-2 miesiace.
Potem treningi dla poczatkujacych przez jakieś 3miesiace.

11

Odp: Kreatyna + L-karnityna

Jeszcze jedno: do jakiej grupy osób powinienem sie zaliczyć ?
kiedyś troszke ćwiczyłem na słowni (pare miesiecy) potem mialem przerwe z pol roku i znowu zacząłem ćwiczyć tylko domowymi sposobami potem znowu przerwa (pare miesiecy) i teraz znowu zaczynam (tym razem mam nadzieje wytrwać i podchodzę do tego powaznie, zawiozłem sie :x ), czy mogę przejsc od razu na trening dla poczatkujacych ? gdzieś czytałem ze osoby które maja przerwe w treningu wieksza niz 4 miesiące musza zaczynać od treningu dla poczatkujacych, czy to prawda ? Jak rozróżnić kiedy zastosować trening ogolnorozwojowy, dla poczatkujacych, zaawansowanych itd ?

12

Odp: Kreatyna + L-karnityna

jak miales dluga przerwe to zacznij od dla poczatkujacych poćwiczysz tak ze 4 miesiące to przechodzisz na kolejny szczebel średniozaawansowany i na tym poziomie zostajesz juz przez dłuższy czas,zeby byc zaawansowanym to naprawdę wiele lat treningu cie czeka i wielka wiedza przed tobą