Temat: Massa

Siema.
Chodzi mi o suple na mase.
Kasa w granicach 400-45 zl.
Profil wypełniony wiec macie moje dane.
Darujcie sobie texty dieta i trening bo wszystko wiem chodzi mi jedynie o odzywki.
Chce uzyskać max korzyści z supli wiec prosze o jakieś dobre tady co do nich.
Dzieki z gory pozdro

2

Odp: Massa

jeśli pierwszy cykl to zapodaj mono z dextroza i do tego jakieś bcaa glutamina bialko lub gainer, vitaminy, na pierwszy cykl nie ma co za dużo polecić

3

Odp: Massa

WPC 8 OSTRAVIA CARBO Z OLIMPA I NITROBOLON!--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--/Jeszcze jeden post z włączonym Capsem to dostajesz ostrzezenie.
Administrator.!--colorc--/span!--/colorc--

4

Odp: Massa

gainer, bialko kreatyna + ewentualnie dodatki:>

5

Odp: Massa

To bedzie generalnie 3 cykl.
Wczesniej było mono i cp.
Chodzi mi o coś konkretnego dajcie mi nazwy dobrych produktów mialem na mysli 2x cp, albo xpand, bialko (jakis matrix dymatize moze?) bcaa i moze jakieś amino?

6

Odp: Massa

kup sobie Animal Paka, Crevolution i Gainerka jakiegos.

7

Odp: Massa

brałeś CP i jak zadziałało byłeś zadowolony z efektow, jeśli nie to bym postawił na XPanda + Gainer Dymatize albo Sports One, bialko z Dymatize, BCAA Vitalmax + trzeba by było coś do XP druga kreatynę ja bym wzia CP lub ester kreatyny z Biogenixu 250kap.
juz kupisz za 50-60zl i bedzie ok.
powinieneś sie zmieścić w kwocie 450zl + jakieś witaminy

8

Odp: Massa

No po cp mila pompa byla //:-D :-D ale brałem bez bialka poczatki, głupi bylem: No ładny zestawik do xpanda bym dokupił mala puszkę cp i chyba styknie?

9

Odp: Massa

maly CP to jest chyba 45 porcji powinno starczyć wal DT przed treningiem XPand po treningu CP w DN rano XP 7-6godzin CP

10

Odp: Massa

Okay bedzie taki zestawik jak podal LukaszKarkola //:-D :-D teraz prosze o rozpiskę jak brac te suple?! Trening bede stosował wg gorzkiego.... Jest na forum.... Pls o pomoc.
Z gory dzieki