1

Temat: Jakie bialko lepsze ??

Mam takie pytanie: które bialko jest lepsze WPC ostrowia, czy qattro pro z megabola ??

2

Odp: Jakie bialko lepsze ??

ostrowia to produkt chwalony,a na megabola dużo osób narzeka ja tak przynajmiej slyszalem.

3

Odp: Jakie bialko lepsze ??

ja z megabola nic nie chce,
biorę codziennie ostrowie od kilku tygodni i jest ok

4

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Ok dzieki.

5

Odp: Jakie bialko lepsze ??

ja mam pyszne i dobra bialeczko big_smile MRM - metabolic whey - wanilina- yyyy pychotka big_smile big_smile swietne ejst na 30g ma protein 22g, tluszczu 2g ww 3g i bcaa 5g, dla mnie bomba big_smile big_smile tylko ze ksoztuje

6

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Lala bierzesz jakieś inne suple ?

7

Odp: Jakie bialko lepsze ??

nooo bcaa, fat transporteta i tighta , żmą

8

Odp: Jakie bialko lepsze ??

no to konkret a żmą w jakim celu ?

9

Odp: Jakie bialko lepsze ??

ogólnie dla zdrowia, dermatolog kazała brac mi cykn wiec kumpel poradził zebym to kupiła , lepiej mi sie śpi a i stan buzki sie poprawił magnezu tez było brak w mojej diecie , wiec maialm hajs to kupiłam sobie mam kaizena żmą

10

Odp: Jakie bialko lepsze ??

no widze, ze suple z pierwszej ligi stosujesz

11

Odp: Jakie bialko lepsze ??

jak stosować to konkrety same jak kupuje droższe to mam pewności ze nie są zwałkowane jakieś czy cos....

12

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Soorki ze spytam Tadek1971 ta fotka pod nickiem to twoja lol lol

13

Odp: Jakie bialko lepsze ??

żmą ci odradzam...lepiej CYNK i to ZINCAS FORTE bo jest najmocniejsze i najtansze, dotego kup aspargin <magnez>..a tak poza tym to rozpisz swoje żmą domowe jaki masz ZENSZEN...??
a co do pytanie pierwotneg...MEGABOL bBernsteiieee nigdy wiecej nic z tej firmy.......

14

Odp: Jakie bialko lepsze ??

mam zincas tez go lykam... nie chce domowego żmą wole kupić i miec z głowy super śpię po żmą , wczesniej miałam problemy teraz jest super nie zrezygnuje z tego

15

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Ja tez odradzam MEGABOLA kupiłem ostatnio HMB i to był błąd roku.
kiedyś kupiłem z pod lady fajne hmb ze stanow bardzo wydajne w jednej kapsule było tyle co w dwuch olimpu.
Nie pamiętam jaka to byla firma ale nie miala w polsce koncesji.

16

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Megabol to jeden wielki niewypal.

17

Odp: Jakie bialko lepsze ??

megabol takie samo ściero jak aktivita omg, miałam bialko aktivity to na kibel mnie ganiało a smak jak gówno

18

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Tadek1971 to co ty sie zajmujesz kulturystyka ??

19

Odp: Jakie bialko lepsze ??

moze nie zajmuje ale interesuje sie fitnessem z deczka i kulturystyka i dzieki temu tez supłami itp

20

Odp: Jakie bialko lepsze ??

lol do fitnesu suple hehe omg

21

Odp: Jakie bialko lepsze ??

a co w tym dziwnego?? ze do fitnessu suple??? co ty myslsiz ze fitneski nie biorą nic??? jak tak to sie grubo mylisz !!!!!!

22

Odp: Jakie bialko lepsze ??

fitneski są na takim towarku (suple to jakiś procent calosci) ze nie jednemu by kopara opadla, jak by sie dowiedział

23

Odp: Jakie bialko lepsze ??

no wlasnie, ja wiem bo gadałam z nie jedna mocniejsze towary tez ida w grę :

24

Odp: Jakie bialko lepsze ??

no wiesz jak dalmnie to kobieta ktora chodzi na fitnes to nie poto zeby mięśnie wyzezbic tylko zeby schudnąć i byc wmiare wysportowana a do tego kreatyna i bialko raczej niepotrzebne sa...

25

Odp: Jakie bialko lepsze ??

lol chyba jak chodzi na aerobik do kulu fitness to po to zeby schudnac....

ty wiesz wogole jak wyglądają prawdziwe fitnesski, chyba nie bo jakieś farmazony pierdzielisz....