1

Temat: Nowy potrzebuje pomocy

Witam jestem nowy mam 18lat mysle nad zakupen kreatyny chce przybrać troche masy ćwiczę troche w domu bo nie stać mnie na siłkę mam w domu 3kg hatle prosze o rady i jaka kreatynę wybrać i ile zazywac!! z gory dzieki!!

2

Odp: Nowy potrzebuje pomocy

masz tylko 2 hantle 3 kilogramowe?

3

Odp: Nowy potrzebuje pomocy

tacy ludzie mię rozwalają niema kasy na silownie ale na kreatynę sie znajdzie no i jeszce te 3 kg hantle na tym jak weźmie kreatynę to mu lepsze mięśnie urosną niz po cwiczeniach na normalnej siłce bez kreayny(respekt dla takich ludzi)

4

Odp: Nowy potrzebuje pomocy

Zamiast tej kreatyny idź na zlom i za te poieniadze kup sobie żelastwo z którego zrobisz sprzęt do cwiczen! POtrzebujesz przynajmnije sztangi z ok 5 kg obciazenia na poczatek zeby zrobić dobry trening! kreatynę bierz po pol roku cwiczen, lub jak Cie pierwsza stagnacja dopadnie!

5

Odp: Nowy potrzebuje pomocy

Nawet nie musi złomu kupowac.
pamiętam jak mój kumpel zaczynał to zainwestował tylko w sztange, ojciec mu z betonu odlał ciezary(lacznie sie mieściło coś ok.
75kg) a zamiast ławeczki układał 3 taborety i przykrywał kocem ^^ moze to nie brzmi za ciekawie ale na poczatek starczalo.

6

Odp: Nowy potrzebuje pomocy

mylisz priorytety tetrus.
Jak chcesz torche przytyć to kup sobie 5kg czekoladydawkowanie: tabliczka przed snem :blink: /

7

Odp: Nowy potrzebuje pomocy

możesz sobie aerobik porobić znimi... śmiech na salimyslisz ze kreatyna taki dobry środek wszyscy w niej pokładają swoje nadzieje...z silownia intenswnym treningiem ciezko jest coś z niej wykszesac wiecej a co dopiero bez niczego

Odp: Nowy potrzebuje pomocy

ja ci proponuje Shotguna jedna porcja tylko w dni treningowe 3 min.
przed treningiem cena w detalu w sklepach na miescie 200zl //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif idź na normalna silownie gdzie jest sprzęt a te hantelki to niewiem moze do niektórych cwiczen na triceps, twój post jest smieszny, ja nie mam dla ciebie zadnej porady niz cwiczenie w normalnej silowni.
A tak na marginesie mam pytanie mam 10zl podajcie jeakies ekskluzywne suple na mase, najlepiej bym ćwiczył raz w miesiacu, i bym sie za dużo nie przemeczal.Zapisz sie na normalna silownie, a jeśli nie masz kasy to ćwicz w domu pompki, brzuszki, podciaganieitp chodzisz jeszcze do szkoly moze tam coś sie znajdzie lepszy rydz niz nic.
Pozdro

9

Odp: Nowy potrzebuje pomocy

karolka ty masz dychę a ja mam 15 to ja juz sobie dwie dobre odzywki kupie //laugh.gif lol laugh.gif tylko szkoda ze to tylko nasza fantazja

10

Odp: Nowy potrzebuje pomocy

Nie rozumiem, dlaczego nikt nie spytał ile ten użytkownik trenuje czasu na siłowni .... ? Kreatyna jest tylko dla doswiadczonych !