51

Odp: dieta

Neooo... ja kilka lat temu właśnie w ten sposob zjechałem 14 kg

52

Odp: dieta

i co to jest thermal

53

Odp: dieta

środek skutecznie odchudzający zaliczany do suplementów

54

Odp: dieta

a ckd??

55

Odp: dieta

boze łonny ale ty jesteś super tempak normalnie jak z tad do new jorku... wiesz istrnieje coś takiego jak wyszukiwarka i tam wpisz CKD a pozatem masz wiele psotuw o CKD tu Ań forum rusz dupę zamiast nabijać sobie posty

56

Odp: dieta

ZA MOMENT SIE POSYPIA BANY I BEDZIE TU WKONCU POZADEK - SPRZATANIE SIE JUZ zaczęło

57

Odp: dieta

xXxarturunioxXx jeżeli chodzi o moja łacinę to sorry ale mam zły dzien i ryje mię jak ktoś sobie psoty nabija zanim sprawdzi czy niema tego gdzieś na forum...

58

Odp: dieta

sorry... ale mam jeszcze 3 pytanka
1.wiem juz co to jest ckd ale czy taka dieta nie wyniszcza troche organizumu??
2.czy mogę brac to Thermal pomimio mojego mlodego wieku???
3. czy mogę brac normalna dawkę l-karnityny w moim wieku???

59

Odp: dieta

dla ciebie tylko l-karnityna + aeroby

60

Odp: dieta

Tak, jak napisał xXxarturunioxXx.
Karnityna minimum 1000mg na 2 godziny przed treningiem.
Do tego dieta redukcyjna i aeroby.
Do karnityny możesz dodać ekstrakt z zielonej herbaty (Green Tea Extract).

61

Odp: dieta

łonny a rusz troche makowka i pomysl czy tak wiele osub polecało by CKD jak by wyniszczalo organizm ????

62

Odp: dieta

spoko dzieki za pomoc teraz tylko poszukam jakiejś diety redukcyjniej i jade:
aeroby+1000mg l-karnityny na 2h przed treningiem+dieta
ewentualnie dojdzie moze jeszcze ten ekstrakt z zielonej herbaty

63

Odp: dieta

areoby rub naczczo jak wstaniesz przez minimum 35minut i bież bcaa przed porannymi areobami

64

Odp: dieta

akle durnota według mnie ale to twój wybór teraz zrzucając zbędne kg poleci Ci po miesnaich tez No niestety mięśnie tez zostaną spalone troche a potem robiąc masę znów nabierzesz tluszczu bo to wkoncu normalne a potem znowu będziesz robił rzeźbę masz chlopie zdrowie

65

Odp: dieta

niespadna mi mięśnie zabardzo bo podczas proannych areobow stosuje bcaa, potem owszem bede nabieram masy ale bede to kontrolował do takeij wagi jaka chce miec a nie znowu przedobzyc, pozatem tak jak mowie jak odrazu sie zzuca kg i ćwiczy to dorazu widać rezultat a tak jak ty mówisz to conajmniej rok trzeba czekać na jakieś rezultaty w wygladzie...

66

Odp: dieta

wiadomo ze trzeba czekać długo ale kulturystyka to nie sport dla niewytrwałych Sposobem ktora ja polecam szybciej osiągnie końcowy efekt chyba ze jemu zalezy tylko na jakiejś tam niedużej lapce z relatywnie dobra rzezba

67

Odp: dieta

wiesz mój wymog to 40cm w lapie i juz wiecej niechce miec wtedy lece na sile i tylko sile non stop jak zabuzy sie lekko wygald to podzezbic i dalej sila, sila, sila, sila

68

Odp: dieta

Nie ma sensu moim zdaniem stosować restrykcyjnych diet....Sam byłem na kilku i z czasem jak wracałem do odżywiania się to dopadał mnie efekt jojo ( jest to naturalne).

Tak więc warto jest wprowadzić sobie oczyszczającą dietę ale bez niedoborów oraz ćwiczyć. Będziecie chudnęli wolniej ale za to skutecznie i bez efektu jojo:
http://www.fabrykafigury.pl/naturalne-s … -z-toksyn/

Na stronie są opisane naturalne środki na oczyszczenie organizmu z toksyn