26

Odp: dieta

no i wytrzymałość

27

Odp: dieta

łonny no bo sam powiedz miej Ań tyle samokrytyki i powiedz ze jesteś gruby a nie duzy... nikt kto ma 10kg nadwagy przy twoim wzroscie niepowie ze jest troche gruby, troche grubym mozna pwoiedziec jak ma sie 2kg nadwagi no max 5kg... ja mam około 5kg nadwagi i uważam ze jestem spaslak... Zoraaa ok to twoje zdanie ja mowie jak ja uważam latwiej i szybciej moim zdaniem jest najpeirw zbic wage bo potem odrazu widzi sie efekty, no ale terz zalezy kto jak chce wyglądać mię np.
zadowala 35 w lapie ale zeby było fajnie wyzezbione a nie 4 ale zeby wyglądało jak kolek... dlatego polecam najpierw spalanie potem nabieranie masy bo odrazu zobaczy zarys zezby

28

Odp: dieta

to zalezy ...nadwaga niezawsze oznacza grubość czy zły wyglad...jest to zależne czy cholop ćwiczy i ma mięso i ma duza wage ale i dobry wyglad, czy tez niecwiczyl nigdy i poprostu jest grubas ... w tym przypadku jest hyba to 2 ale nie zawsze tak jest ...

29

Odp: dieta

odnośnie Pudziana to wiadomo ze nie jest kulturysta ale zobacz jaka ma rzeźbę Jak praktycznie żaden ze strongmanów Wiec musi coś robić w tym kierunku Kaloryfer na brzuchu sam mu sie nie zrobił Wiadomo ze to wogole coś zupełnie innego niz kulturysi którzy maja minimala ilość tkanki tłuszczowej i wody w organizmie To poprostu jest cholernie niezdrowe i niebezpieczne dla organizmu A co do ostatniej wypowiedzi IandrzejxyzI-a To mam zupełnie inne zdanie na temat cwiczenia według mnie 35 w lapie to jest bardzo mało No chyba ze masz 165 wzrostu Ja uważam ze to nawet nie ma co rzeźbić takiej reki Dla mnie idealne ciało to masywne wyrzeźbione zdrowe i wysportowane ciałko Dla mnie musi byc mięso zeby dobrze wyglądać Tylko mięso daje Ci przewagę nad innymi Pozdrawiam

30

Odp: dieta

No chyba ze nie lubisz tego uczucia ze ludzie maja respekt do Ciebie albo tego jeszcze nie doświadczyłeś bo jesteś za maly Jak wchodzisz gdzieś i za plecami słyszysz ale on jest dojebany Mi to imponuje nie bede ukrywał Ty możesz miec inne piorytety w cwiczeniu i wygladzie swojego ciała

31

Odp: dieta

fajan :trening: zaczyna sie od 45 a nie od 35

32

Odp: dieta

dokładnie ...tak jak konri powiedział fajne lapy zaczynają sie od 45 !!!! 43 jest ok 42 tez 4 mozna znieść ale 35 to je lipa ; od 45 zaczyna sie na serio super :trening:,niemowie juz o 5 cm bez tluszczu XD

33

Odp: dieta

no właśnie mowie wszystko zalezy jak kto chce byc wielki i wystarczy miec tyle ile mam ( 36 ) i nienazekam jest nawet wyzezbione ale dlamnie terz sila sie liczy... niby niewygladam jeszcze super dobze ale sily troche mam i pod kosze z każdym wygrywam nawet z doroslymi... i terz twierdze ze u tego chłopaka co chce pomocy ze on jest poprostu gruby i nieowijajmy w bawełnę trzeba mówić prosto z mostu a nie masz grube kosci niejestes taki gruby co on baba jakas jest ? moim zdaniem z nadwaga 10kg i jego wzrostem wyglada jak obwazanek, i to w tak mlodym wieku jeszcze ;

34

Odp: dieta

sadze ze mozna tak i tak ale nasze organizmy to nie plastelina by to zrzucić sadło z 10-15 kg potem przytyć o tyle samo to nie maszyan ze żetony by wkładać i wyjmowac, wiec ja sadze ze lepiej stopniowo zrzucać wage przy jednoczesnych cwiczenaich silowyvh i aerobowych
A I SADZE ZE ktoś TU POWINNIEM zostać MODEM...to mój sugestia
super Zoraaa;P

35

Odp: dieta

ale tak łatwo niepojdzie z robieniem suchej masy i spalaniem tluszczu naraz, a jak juz zzucisz tłuszczyk to bedzie lepiej widoczne to co zdobędziesz z miesni.

36

Odp: dieta

no tak jak mówiłem altwiej jest zzucic bo juz wtedy zobaczysz efekty a potem dobiero systematycznie nabierać wagi i ja kontrolowac...

37

Odp: dieta

N0rmand dzieki Powiem krotko i wiecej tutaj juz nic nie pisze Systematyczny ciezki tening na siłowni w polaczeniu z dieta utrzymujaca aktualna wage ciała Ja bym tak osobisice to widział i tak bym zrobił gdyby chodziło o mnie IandrzejxyzI dla mnie liczy sie tylko efekt końcowy a nie efekt po zrzucieniu tkanki tlussczowej bez masy Pozatym przybieranie na masie wcale tez tak łatwo nie daje sie kontrolować Najwaznejsze ze takie dyskusje sie tu ciekawe odbywają dzieki nim zawsze sie czegoś mozna nowego nauczyć Pozdrawiam

38

Odp: dieta

moje zdanie podzielam z pajakiem gadałem o takim czymś ostatnio z typem co sie zna na tym i radził tak jak pajak,niezapominajmy ze jeżeli ktoś szybko schudnie w krótkim czasie gloodujac sie lub tylko za pomocą diety to wlacza sie tak zwany katabolizm i dopierdziela sie strasznie organizm a co za tym idzie później po schudnięciu mięśnie wolniej beda rosly,lepjej ćwiczyć i dietkę trzymac,a nie chudnac szybko XD

39

Odp: dieta

a ja zaluje ze zrobiłem tak jak wy mówicie myślałem ze to bedzie lepsze rozwiazanie i teraz mam duuuzo pracy a tak to moglem schudnąć i odrazu by sie troche zarysowało i potem tylko na sile bym lecial... a kształt z czasem by sam przyszedł ( lepszy )

40

Odp: dieta

w sumie IandrzejxyzI tez ma racje...ten nasz sposob jest dla tych których az za dużo nieobchodzi to ze są obtluszczeni , maja cierpliwość i mogą sobie dlugie lata ćwiczyć i sie nieprzejmuja,natomisast ten 2gi sposob jest właśnie dla ciebie czyli,: shudnac ( JUZ lepszy dym) i masę robić
wiem bo sam to kiedyś przerabiałem i zrobiłem to jednak tym 2 czyli szybko bardzo dużo kg shudlem i potem zaczelem ćwiczyć iNIEZALUJE bo gdybym skozystal z tego 2giego sposobu to pewnie do teraz użerałbym sie ze zbędnymi kilogramami a niewspomne juz o jakich kolwiek widocznych mięśniach

a wiec dostosujmy spoob do tego jak nam na tym zalezy i w jakim czasie chcemy miec efekt

41

Odp: dieta

no właśnie i ja teraz zaluje ze niezrobilem jak ty TanishaQWF bo teraz niby emisnie są ale użeram sie ze zbędnymi kg a tak to wtedy bym to spalił widać bylob y troche mięśnie i potem bym je powiększył tylko a tak to teraz zbijac, i na sile dopiero :

42

Odp: dieta

Aeroby, czyli...

Mi tam moja masa nigdy nie przeszkadzała zbytnio. Jestem gruby i juz ale mi to nie przeszkadza jakoś strasznie, bo przynajmniej mam dużo sily, nie wiem czy to tylko z powodu masy, ważne ze mam. Pewnie postaram sie zrzucić troche kg i ćwiczyć na mase. Wybieram takie pośrednie rozwiazanie, a nie na chama zrzucanie, czy niczego nie zrzucanie. Tak bedzie najlepiej, ponieważ mam duuzo czasu na cwiczenia i zamierzam przestać tylko, jeżeli nie bede mógł trenować jednak pewnie efekty chce widziec.

43

Odp: dieta

tak moze i dzieki masie masz troche sily... ( twoja wypowiadz o sile zabzamial jak bys mówił pod kontem bicia sie, to ta sila nic ci nieda jak jesteś wolny słabszy a szybszy by ci nastukal jak nic- lekkie skrzywienie bo lubie gadać co sw ) jak niewiesz co to areoby to poszukaj na forum pełno tego było powiem tyle ze przykaldem areobow jest : bieganie, rowerek (stacjonarny i normalny ), skakanka itp.

44

Odp: dieta

IandrzejxyzI ROZUMIEM CIE W każdym CALU ! KUMAM CO CZUJESZ I ZE żałujesz ZE NIESHUDLES NAJPIERW BO WIEM , ZE GDYBYM JA TEGO NIEZROBIL TYLKO POWOLNYM SPOSOBEM PROBOWAL TERAZ JUZ DAWNO powiesiłbym SIE,BO MAM STRASZNIE SLABA PSYCHE POD TYM WZGLEDEM ...
ALE DASZ RADE HLOPIE ! NIELAM SIE !

45

Odp: dieta

chłopaki najwazniejsza jest technika

46

Odp: dieta

jaka technika ? chodzi tu o to ze niektórzy niemaja czasu na to by latami spalać strasznie mozolnie tkankę miesniowa jednocześnie budując masę miesniowa ... są prostrze sposoby nieraz bardziej niebezpieczne ale dają zadowolenie...bo jeżeli typowi az tak niezalezy na tym by wyglądać dobrze to wybierze sposob pajaka , ale jeżeli typowi na serio zalezy na szybkiej zmianie wygladu i od tego praktycznie zalezy jego zycie , czy byc albo niebyc,i niechce nastepnych wakacji przesiedzieć w swoim pokoju to radze wybrać to : FAST SHUDNAC POCZYM budować masę !
ale należy pamiętać ze wczasie gwałtownego hudniecia co wiaze sie z niejedzeniem niczego oprócz wazyw wiaze sie to ze w tym czasie za holere niemozna ćwiczyć ! pod zadnym pozorem ! dlaczego ? bo palisz mięśnie tak,jak bys oblał je benzyna !!!

47

Odp: dieta

no wiem TanishaQWF i teraz zaluje wyboru i musze sie zajebiście męczyć teraz ;

48

Odp: dieta

moze zamiast wyzerowania tluszczu kupić thermala i ograniczyć ilość spożywanych tluszczy do 0,5-1g/kmc? biega mi to po glowie od tygodnia, zeby wyprobowac polaczenie thermala, diety i intesywnego treningu

co myslicie?

49

Odp: dieta

ckd+areoby+trening na silce+ jakieś wposmagacze ( far burnery albo l-karnityny ) powinno zdecydowanie pomuc...

50

Odp: dieta

a co to jest ckd???
niedawno brałem l-karnityne ale tylko jedna dżinnie i nic nie pomagalo wiec ile powinienem brac(przypominam ze mam dopiero 15 lat)