Temat: dieta

mam 15 lat 176 wzrostu i ok 86 kg wagi.
Od niedawna zaczolem ćwiczyć i chciałbym jakoms dietę aby w polaczeniu z cwiczeniami masę ogolna ciała przerobić w masę miesniowa albo poprostu jakoms dobra dietę dla mnie

2

Odp: dieta

ćwiczysz na siłowni z ciężarami ? jak tak to przestań ! daj sobie jeszce rok na wstrzymanie i rubw domu pompki i pdocaiganie sie i takei tam niech kosci ci sie jeszce rozrosna... a pozatem po co ci dieta na amse jak masz duza nadwagę lepeij zacznij zbijać kg

3

Odp: dieta

ZAgadaj do mnie na gg to napewno coś poradzimy Pozdrawiam

4

Odp: dieta

Wcale nie napisał ze chce dietę na masę tylko dietę aby zwiększyć ilość miesni kosztem tkanki tłuszczowej

5

Odp: dieta

tak tylko dieta na masę to duuzo bialka i zero areobow a jak on juz ma tak duza nadwagę to powinien najpierw ja zwalczyć a potem zabrać sie za budowanie masy i kontrolowanie jej

6

Odp: dieta

IandrzejxyzI Zoraaa jest dietykiem i sie zna na tym

7

Odp: dieta

No Zoraaa to prawdziwy specjalista.Ja po jego radach zrobiłem juz praktycznie 8 kg masy :!: :!: :!: Wiec łonny radze ci zebys sie z nim zkontaktowal napewno ci pomoze.

8

Odp: dieta

moze wreszcie bedzie mod dzialu odzywianie z prawdziwego zdarzenia:D

9

Odp: dieta

Zoraaa , to ja tez musze z tobą zagadać ; mam pare pytań co do dietki

10

Odp: dieta

Hehe dzieki za slowa uznania Kisielll dopiero zaczyna ale twierdził ze juz probowal wszystkiego i nic mu nie pomaga Wiec ja sie podjelem i jestem przekonany ze coś mu pójdzie masy Jak macie pytania to pytajcie na gg Zwasze coś tam pomogę troche sie zna bo studiuje wiele przxedmiotow związanych z zywieniem człowieka A i z wlasnego doswiadczenia dużo wyniosłem

11

Odp: dieta

hehehe to good tak jak to kisiel powiedział z prawdziwego zdążenia
musze zagadać ;p potrzebna mi masowka

12

Odp: dieta

ja niemowie ze Zoraaa sie niezna tylko njapierw radze dal tego koelsia zzucic zbędny balast bo ma duza nadwagę i niech ja straci a potem nabiera nan nowo masy i niech ja kontroloje zeby niedopuscil do takiej andwagi jak teraz.... moim zdanime najpierw leppiej zzucic a potem dowolnie kontrolować masę

13

Odp: dieta

W takich przypadkach często juz same ograniczenie cukrow prostych np slodyczy oraz wcześniejsze jedzenie kolacji połączone z odpowiednim treningiem powoduje spadek kilku kilogramów Lekka nadwaga podczas cwiczenia nie jest az taka zla często trudniej jest nabrać masy mięśniowej ludzia o wzmożonej przemianie materii niz zamienić tluszcz w mięśnie ludzia z lekka nadwaga Pozdrawiam

14

Odp: dieta

tak tylko ze on niema lekkiej nadwagi wyobraź sobie 15latka, ze wzrostem 176cm i waga 86 kg przeciez to prawie Obważanek prawie 10kg nadwagi ma a jak młody jest zwruc terz na to uwage... ja upieram sie przy swoim zeby przez wakacje porobił areoby zastosował dietkę ckd zeby stroche mu spadło i dopiero potem za prawdziwe trniengi i diety na mase...

15

Odp: dieta

IandrzejxyzI.. zauważyłem ze te ciolki na jednym takim zdrowym forum cie zbanowały za ortografie.. dlatego jusz tam nie zaglondam a zeby nie spamować to dodam ze mi tez sie wydaje ze przez wakacje aeroby i dieta redukcyjna i bedzie z kolegi tłuszczyk az sie topił a później masa:D

16

Odp: dieta

Eltbart a czy ja mówiłem ze oni są ciolkami i wogule co to ma do tematu ? dostałem bana za ortografie bo niepasowalo jednemu ze jestem dyslektykiem ale niedługo założę tam nowe konto ? niewiem po co wogule o tym wpsomniales tutaj, jak tak barzdo chciałeś to mogels dac to do knajpy

17

Odp: dieta

a moze ten typ jest tak wyjeba** ze ma taka wage ? :_) (testosteron boys) sie kłania xD

18

Odp: dieta

eh.. dobra ja jzu sie wogole do nikogo nie odzywam bo szkoda sie denerwoawac.. po prostu ban za ortografie to dla mnie glupota.. a jeśli ktoś jak ty jest dyslektykiem to juz wogole paranoja.. tak bardzo chcialem.. ja p******.. zobaczyłem twoej posty w tym temacie to mi sie przypomnialo.. eh..

19

Odp: dieta

spoko ale niewiem czemu poruszyłeś ten teamt wogule tutaj... co do tematu wątpię zeby on był az tak super hiper mega emce ze te około 10kg nadwagi to są meisnie...

20

Odp: dieta

Tylko powiedzcie mi po co pierw na chama zrzucać wage a później robić masę trzeba odrazu ćwiczyć na siłowni i zamieniać tluszcz w mięśnie a nie biegacza pilka gubić masę a potem sie męczyć zeby przytyć

21

Odp: dieta

Raczej jest to niespotykane zeby najpier robić trening na rzeźbę a następnie na masę ważne zeby wogole chłopak mial chec coś robić to bedzie dobrze wyglądał i na tym utnijmy ta pogawędkę

22

Odp: dieta

jest sens bo tak to kontrolijesz wage i niedopuscisz do takeij sytuacji zeby zbytnio sie zatłuścić tak jak on teraz ma ( pewnie ).... a tak zbije mięśnie sie zarysują delikatnie a potem bedzie je tylko powiększał uważam to za owiele lepsze wyjscie niz teraz sie zezbic... wiem bo sam tak zrobiłem jakt y proponujesz Zoraaa i teraz mam wieksze problemy z zarysowaniem miesni niz kolesie co njapierw chudneli a tera je powiekszaja...

23

Odp: dieta

Szczerze mówiąc to dziwne Taki Pudzian jak robi masę to chyba ze 15 wazy a potem zrzuca do 13 kilku Nie bede sie upierał przy swojim zdaniu lekarzem sportowym nie jestem Mozliwe ze masz razcje każdy ćwiczy jak mu sie podoba ważne aby efekt końcowy był jak najlepszy

24

Odp: dieta

spoko pogadam z Zoraaaiem a wszyscy mnie tu odrazu za jakoms obwazanke uznali.
Jestem troche guby ale nie az tak.
Od zawsze byłem dobze zbudowany bo w klacie mam 108 a w tali 86.

25

Odp: dieta

Zoraaa: Pudzian nie jest kulturysta (w ostatnim wywiadzie z kulturystów szydzil) i on nie ma takich priorytetow, jak masa, czy rzezba.
Dla niego raczej wazniejsza jest sila