1

Temat: co bedzie lepsze ?

Witam,chce sobie zrobić jakiś maly cyklik we wrzesniu ale nie wiem dokładnie co wybrać i liczę na wasza pomoc a wiec tak zastanawiałem sie nad gainetem z vitalmax'u 2,5KG i kreatyna z vitalmaxu 500g zielona http://www.sklep. 1069 (cos takiego jak to,ale mniejszy gainer a wiecej krety) czy x-pand http://www.sklep. 1149 i teraz moje pytanie co bedzie dla mnie lepsze zestaw nr 1 czy nr 2 ? a moze całkiem coś innego? dysponuje kwota około 130zl cykl planuje na wrzesien.

2

Odp: co bedzie lepsze ?

zdecydowanie zestaw 1, na XP masz jeszcze czas (swoja droga XP to naprawdę zajebi... stack)

3

Odp: co bedzie lepsze ?

xp nie dla Ciebie, 500g to wystarczająco kretki nawet Ci zostanie jak,bedziesz dobrze brał 80g, 

4

Odp: co bedzie lepsze ?

ok.
dzieki a nie macie jeszcze jakiś dobrych propozycji? czy ta pierwsza bedzie najlepszażWAnnett wiem, dlatego sie nad nim zastanawiałem ale tez mi sie zdawało ze to dla bardziej zaawansowanych

5

Odp: co bedzie lepsze ?

pierwszy zestaw Co do XP nie zgodzę sie, ze zajebisty stack bo jak narazie 3 moich kumpli niedawno skończyło cykl i mowia, ze za ta cenę sie nie oplaca tego brac, lepiej juz zwykla krete.
Jedyny atut XP to, to, ze zajebiście pompuje na treningu ale z masa ciezko jak sie skończy brac bo wszystko spada

6

Odp: co bedzie lepsze ?

aha..no to spoko teraz tylko trzeba kasę skołować i juz dzieki za pomoc !

7

Odp: co bedzie lepsze ?

dextroza i witaminy do tego, jak masz kasę to glute

8

Odp: co bedzie lepsze ?

a ile tej dextrozy i gluty zeby wystarczylo?

9

Odp: co bedzie lepsze ?

ok 3kg, lecz to zalezy od Ciebie bo jeśli będziesz mieszac kretke w gainerze po treningu to mniej wyjdzieedit a gluty to roznie zalezy jaka kupisz

10

Odp: co bedzie lepsze ?

xXxBryantxXx wyprobuj potem krytykuj XP - koledżu pewnie dieta, trening i dawkowanie slabe a potem jest nazekanie.
ja miesiąc po XP nie mailem zadnych spadkow  w obwodach czy w masie... to nie nitrobolon który ma zachwiana reputacje tylko naprawdę konkretny stack! tyle w temacie

11

Odp: co bedzie lepsze ?

masz lepsze stacki od tego.

12

Odp: co bedzie lepsze ?

WAnnett mowie jak słyszałem czyli, ze za ta cenę nie warto tego brac, shoowekkka sprawa jest tez to, ze na każdego wszystko inaczej dziala

13

Odp: co bedzie lepsze ?

ja mam nadzieje ze na mnie zadziala ten gainer i kretka +gluta i witaminki i ze polepszy sie mój wyglad

14

Odp: co bedzie lepsze ?

aha chciał bym osiągnąć nastepujace efekty przy tym cyklu : w przedramieniu chociaż 1cm w ramieniu z 2-3 cm w klacie 2-4 cm ,czy jest taka szansaż

15

Odp: co bedzie lepsze ?

to zalezy od tego jak bedzie wyglądać dieta, inna sprawa jest genetyka, bardzo mozliwe, ale nie liczył bym na wymiary a na sama wage, później lepiej osiągnąć 1cm pozadnego mięsa niz 2cm tluszczu

16

Odp: co bedzie lepsze ?

dietę trzymam 65-75kg której autorem jest xXxBryantxXx i mam zamiar trzymać ja caly czas bo juz sie przyzwyczaiłem ale przeciez jak sie idzie waga w gore to mięśnie rosna wiec moze mam szanse te 3 cm w klacie i z 2 w lapie

17

Odp: co bedzie lepsze ?

polima, xXxBryantxXx 120zl za 925gr XP który starcza na 6 tygodni cyklu to duzo? bez żartów prosze..czekam na Wasze propozycje lepszych stackow, za ta cene, bo chyba nie o Cellpump Wam chodzi... /sorx za OT/

18

Odp: co bedzie lepsze ?

925g to 25 porcji wiec na samym XP trzeba wydac 240zl ; Ja nie brałem i nie wiem ale kumple twierdza, ze sie nie oplaca

19

Odp: co bedzie lepsze ?

zeby zrobić pozadny cykl potrzeba 2 puchja powiedziałem ze są lepsze stacki takie jak clout na ortonanie oparty, creapump extreme,ceo,hp,ko,noz, no i nasza vitalmax zielona:D

20

Odp: co bedzie lepsze ?

zeby zrobić pozadny cykl potrzeba 2 puchja powiedziałem ze są lepsze stacki takie jak clout na ortonanie oparty, creapump extreme,ceo,hp,ko,noz, no i nasza vitalmax zielona:DZart? vitalmax zielony jest lepszy od XP? creapump extrem ok 50% tego co XPzeby zrobić cykl wystarczy jedna pucha.
A HP kosztuje troszke wiecej od XPzreszta nie bede Was przkonywal na sile -> nie chcecie probowac nie probujcie, tylko potem znów bedzie: "cellpump niedziala"?, A taki mati37 zrobił dwa cykle na XP i teraz każdy podnieca sie jego fotami, ja na jednym przybrałem 6kg...

21

Odp: co bedzie lepsze ?

porcja to 18,5g ale bierze sie dwie porcje dziennie wiec 25porcji na cyklu wychodzi z jednej puchy big_smile

22

Odp: co bedzie lepsze ?

ale w dzien nie treningowy jedna trenując 3 razy w tydgodniu starcza na 6 tygodni

23

Odp: co bedzie lepsze ?

ojejku nie wiem czy mam płakać czy sie smiac.. do jaj napisałem vitalmaxa... lewa noga chyba wstalestwierdzisz ze creapump to 50%xp? chyba nie wiesz co to za srodek..tyle chyba wystaczy skaldu:monohydrat kreatyny, ekstrakt z ziaren soi, chlorowodorek estru etylowego kreatyny, jablczan tri-kreatyny, orotonian tri-kreatyny, orotonian di-kreatyny, β-hydroksy β-metylomaslan kreatyny, α-ketoglutaran kreatyny, ester etylowy kreatyny, jablczan estru etylowego kreatyny, pirogronian kreatyny

24

Odp: co bedzie lepsze ?

prawda jest taka ze te XPandy te z pierwszej edycji te 775g, wiele osób ocenia wyzej niz te nowe 925g, ja sam powiem ze brałem tylko ten nowy 925g teraz zaluje bo mial bym skale porownawcza.
rozmawiałem na siłowni z takim kolesiem 3 paro latkiem, i on mówił ze brał 2 stare XP w jednym cyklu a potem chyba ze 2 lata później XPE+XPR, i mówił ze odczuwał roznice i to dość spora na kozysc wersji tych starszych.
Ale to moze byc przyzwyczajenie organizmu na to moze miec wplyw, albo troche juz inna receptura.Choc prawda jest ze wiele XPandow to walki, podroby tez o tym slyszalem, dlatego tez ludzie biorą XP w kapsułkach choć teraz tez podobno coś innego.
Poza tym słyszałem takie opinie ze Wszystkie Staki które zawierają jakieś tam bcaa to juz nie to samo, podobno juz są kombinowane - miewiem jak sie do tego mam odniesc.Ale napewno nie jest przypadkiem to ze na rynek w pierwszej edycji trafiają najlepsze rzeczy, potem pójdzie fama - a reklama jest dzwignia handlu tak to wszystko dziala.Pozdro

25

Odp: co bedzie lepsze ?

dobra wrócę do tematu moich przyrostów ;P ile tym którzy brali zielona kredkę z vitalmaxu wzrosla silaż i mam pytanie czy uda mi sie do grudnia zrobić 32 w lapie jak na razie mam 3