1

Temat: dietka do fut burnera

Wiec tak.Na silownie chodze 3-4 razy w tygodniu.Od tygodnia biorę fut burnera i prawie wogole nie jem weglowodanow.Po siłowni place za jedna porcje odrzywek są to jakieś odrzwki na masę miesniowa.Chcialbym schudnąć około 6 kg by ważyć 64 kg.Co mi polecacie doradzicie ? prosiłbym o jakas dobra diete.Slyszalem ze dobra dla mnie dieta bedzie dieta niskoweglowodanowa, lecz w necie nic nie znalazlem...Z gory dziekuje za pomoc ! po fut burnerze mam zamiat brac L-karnitine 1 wiek-15
wzrost-168
waga-70kg
naprawdę prosze o jakas pomoc bo narazie tylko jem to co zdrowe dużo owoców i bialekryby,jajka itp

2

Odp: dietka do fut burnera

7 kg i ty spalasz : eh no nie iwme ja bym pozadnie masował ;

3

Odp: dietka do fut burnera

no ok nawet jak mialbym masować to jaka dieta na mój wiek ? cwiczenia itd... ja chciałem spalić troche tluszczu bo jak zauważyliście nie jestem za wysoki ; i później jakoś przybrać masy mięśniowej co o tym sadzicie ? dalej czekam na pomoc i dietę bo jak mowie jej nie mam big_smile

4

Odp: dietka do fut burnera

chciałbym miec jakas dietę zeby juz nie przybrać tkanki tluszczowej, tylko wyrzeźbić juz to co mam.Naprawde liczę na was bo sam nic nie wymysle a naprawdę mnie to wciagnelo.

5

Odp: dietka do fut burnera

chciałbym miec jakas dietę zeby juz nie przybrać tkanki tluszczowej, tylko wyrzeźbić juz to co mam.Naprawde liczę na was bo sam nic nie wymysle a naprawdę mnie to wciagnelo.najpierw musisz miec z czego robić te mięśnie ^^

6

Odp: dietka do fut burnera

naprawdę mi pomacie big_smile jak wam to wytlumaczyc...
Wiec tak tak jak mówiłem nie chce byc bardzo wielki.Mowie waze gdzieś 7 kg mam 168 cm, wiec nie jestem za chudy, spaliłbym ze 5 kg to chyba max i później zaczol rzezbic, wiec bardzo prosze podajcie jakas dietę mówicie o diecie niskoweglowodanowej ale ja nic nie mogę znalesc...jakies konkrety big_smile i prosze nie dawajcie linku gdzie mam sobie ulozyc.

7

Odp: dietka do fut burnera

jedz o 1/4 mniej niz wczesniej i zażywaj fat burnera, a najlepiej poszukaj sobie diety na forum tego jest naprawdę multum.