Temat: Prosze o porade

Mam TREC Kreatyna Mikro 4 g +Tauryna.
TREC 5 g Dextrozy.
TREC Hmb FC 3 kap.
OLIMP Glutarol 1 25 tab.Ile mogę po tym uzyskaa mam teraz 38cm w biku w klatce 110cm mam 17 ŻW i waże 74kg.Czwicze już niecały rok i nigdy jeszcze nie brałem odzrzywek o prócz na masę mass gainera z hi tec.
Prosze o odpowiedz.
Czwicze trzyrazy w tygodniu.

2

Odp: Prosze o porade

Ile mogę po tym uzyskaa mam teraz 38cm w biku w klatce 110cm mam 17 ŻW i waże 74kg

poczekaj na xXxPablooxXx - on ma swoja magiczna kule z kalkulatorem, który liczy co do grama i milimetra lol

3

Odp: Prosze o porade

Widze ze nakupiłeś supli ze oooo rozumiem ze dietę masz dobra nie nie widze gainera ani bialka hmb musisz brac dluzej niz 1,5 miesiąca a na tyle mniej wiecej przy dobrej dawce starczy ci 300kap glutarol możesz sobie zjeść dla zabawy najgorszy suplement o jakm spyszalem kazda tab ma tylko 0,25g glutaminy a dzienie powinno sie przjmowac min 10g wiec jak łatwo policzyć na długo ci nie starczy a co do przyrostów napewno beda po kreatynie zawsze są mniejsze czy wieksze ale jeżeli nie masz diety obawiam sie ze spadki beda dosa znaczne mogłeś zamiast glutarolu kupić bcaa albo porzadna glutaminę

4

Odp: Prosze o porade

Ile mogę po tym uzyskaa mam teraz 38cm w biku w klatce 110cm mam 17 ŻW i waże 74kg

poczekaj na xXxPablooxXx - on ma swoja magiczna kule z kalkulatorem, który liczy co do grama i milimetra lol

kalkulator mi sie zepsuł a wrozka sąsiada zbiła magiczna kule...