Temat: sterydy

jaki jest najlepszy steryd na mase?

2

Odp: sterydy

sterydów jest masa... wiele z nich rozni sie przeznaczeniem, na jednych mozna zrobić sporo masy slabej jakości ( oxymethandione, testosterone mix ) a na innych mniej masy ale znakomitej gęstości ( nandrolon, trenbolon ). Jak nie masz pojecia o koksie to lepiej sie za niego nie lap bo wiecej zlego niz dobrego z tego wyniknie i będziesz zalowal.

3

Odp: sterydy

ja mam pytanko jestem teraz w anglii ale niedługo wracam do polski w polsce chce kupić sterydy tylko jak je przewiozę przez granice moze znacie jakiś sposob

4

Odp: sterydy

paczka wyślij , tabsy wsyp po pudelku po witaminkach i możesz z sobą zabrać , z ampami roznie bywa 1 razy sie udaje a 1001 to bedzie Twoja wpadka ':-Dha'

5

Odp: sterydy

Tak z ciekawosci.
Jak wysle se paczka do chaty i go jebną to moze powiedziec, ze nie wie kto to nadal ( o ile nie poda nadawcy na poczcie ). Jest wogole taka możliwość czy nie ma gadki?

6

Odp: sterydy

wystarczy odbiorce podac ale tez nie musi byc ADRES to podstawa  nadawca moze byc np ANDRZEJ RACZKOWSKI  hehe! paczka tez lepiej jak zwykla jest ponoć rzadko sparawdzaja pozatym listonosz wkłada ja do skrzynki i po krzyku  , powiem tak ja sprowadzam wszystko z polski od 8 lat i nigdy nie było wpadki najwieksze ilosci to np 5 mety i 40/5 fiolek np prolki enana ewentualnie 4,5 fiolek po 1 ml nigdy nie zamawiam wiecej  , w razie wiekszej ilosci mozna podac tylko adres i inne nazwisko nadawcy jak i odbiorcy , wtedy trzymasz paczkę kilka tygodni 2,3 gora i jak wpada FBI  to mówisz ze masz jakas paczkę ,ale nie jest dla ciebie i czekasz moze ktoś sie zgłosi ,to system tutejszych hurtowników

7

Odp: sterydy

SeamonDoc... poczułem sie jak na ruskim forum dla dilerow...

8

Odp: sterydy

  inne nazwisko nadawcy jak i odbiorcy , sorry moze jestem ciemny jak SS po solArium, ale jak do huja ma ona do Ciebie trafić jak podasz  inne nazwisko odbiorcy? po samej ULICY paczki nie dochodza...

9

Odp: sterydy

ciezko z Twoim mysleniem....przeciez bedzie adres dobry tam gdzie on mieszka,a nazwisko bedzie taka sciema..ze w razie jakiegoś najazdu to pokaze dowodzik i zobaczą ze sie niezgadza z tym na paczce..

10

Odp: sterydy

ciezko z Twoim mysleniem....przeciez bedzie adres dobry tam gdzie on mieszka,a nazwisko bedzie taka sciema..ze w razie jakiegoś najazdu to pokaze dowodzik i zobaczą ze sie niezgadza z tym na paczce..to chyba Ty masz nie teges z mysleniem bo sama ulica nie wystraczy aby paczka dotarla! Zle imię i nazwisko wyklucza prawidłowe dotarcie paczki.. kumasz czy nie?

11

Odp: sterydy

aha no wsumie racja,ale z tego co wiem to SeamonDoc jest w stanach to moze tam jest inaczej niewiem...

12

Odp: sterydy

jak paczka jest do odbioru osobistego to nie mozna go nie podac ale moze są paczki, które sie w skrzynce zostawia

13

Odp: sterydy

paczkę normalnie w skrzynke wkładają bo to zwykla paczka ,mie POLECONA DO RAK WLASNYCH!!! podobna sytuacja jak ktoś zamawia na swoje nazwisko jakieś ciuchy/buty ja mu zamawiam na jego nazwisko , ale wcale tam nie mieszka ja paczkę odbieram bo lezy na schodach !!! Andrzej raczkiewicz tez tam nie mieszka ,ale paczkę musza dostarczyć i maja to w dupie czy ktoś inny ja odbierze czy nie bo to ZWYKLA PACZKA NIE DO RAK WLASNYCH ZA OKAZANIEM DOWODU!!!!  nie wiem dlaczego w polsce inne nazwisko wyklucza dotarcie paczki moze ma to coś wspólnego z zameldowaniem, ale z tego co pamiętam jak paczka przychodziła do wujka( który na stale był zameldowany w innym miesci) ze stanow to wystarczyło pokazać dowod  podpisać odbiór i po sprawie   trzy miesiące temu UPS  zostawił laptopa na schodach i h...

14

Odp: sterydy

jeśli są wspólne skrzynki np.
w blokach, kamienicach to to nie przejdzie bo kazda ma przypisane nazwisko i listonosz jej poprostu nie zostawi obojętnie czy był zwykla czy niezwykla!co innego w domku jednorodzinym kiedy przed wejsciem na podwórko masz skrzynke tylko swoja osobista - ale to sprawa oczywista, ze taki sposob przejdzie.

15

Odp: sterydy

Nie wiem panowie, ja jak dostaje przesyłkę kurierska to mi nikt dowodu nie kaze pokazywać i nie pyto sie "Kto tu mjeszko ?" Tylko daje mi do podpisania i spierdala w podskokach.
A z poczta to nie wiem jak reagują na lewe imiona, tez mozna odebrać na inne nazwisko paczke.
Ale zostawianie paczek na schodach ?? WTF ?

16

Odp: sterydy

1) nie mówimy o paczkach kurierskich2) taaa a na domofonie zgadywał kaj zadzonic3) na poczcie to dowód pokazujesz, inaczej paczki nie odbierzesz..skonczmy ten bezsensowny temat, bo niektórzy udają ze nigdy na poczcie paczki nie odbierali...

17

Odp: sterydy

1) ok - SeamonDoc wspomniał coś o UPS... wienc...2) pisze nazwisko, wujek tez moze miec takie jak tył) no tak, nawet jak paczka nie jest na CiebieJa odbieralem, i mi przynosza.
Ostatnio nawet fioletowego dildusia dostalem.
Wkurwiasz mnie HockadayBusch, zarozumiały jesteś 'cosl' ':trening:'

18

Odp: sterydy

) ok - SeamonDoc wspomniał coś o UPS... wienc...2) pisze nazwisko, wujek tez moze miec takie jak tył) no tak, nawet jak paczka nie jest na CiebieJa odbieralem, i mi przynosza.
Ostatnio nawet fioletowego dildusia dostalem.
Wkurwiasz mnie HockadayBusch, zarozumiały jesteś 'cosl' ':trening:' 1) ja nie odnosiłem sie do tego co wspomniał SeamonDoc o ups, tylko do dyskusji o zwyklej poczcie2) no to rzeczywiście po rodzinie nie dojdą kto przezuca towar - super sposob!3) pokazaniu dowodu, nie jest chyba najlepszym sposobem na anonimowy przesył dopingu nie?Ty tesh mnie wkurwiasz bo jesteś jeszcze bardziej zarozumiały nish ja

19

Odp: sterydy

panowie nie ma o co sie klucic ja mieszkam w innym swiecie  to raz a dwa jak ktoś mieszka w bloku to zamawia na znajomego który mieszka w domku wszystko jest do obejscia i przeskoczenia zresztą piszemy o angli z tego co pamiętam bo nikt raczej z polski koksu ze stanow nie bedzie zamawiał bo są inne mozliwosci DILERKA  o ktora tutaj ciezko do mnie przychodzą paczki z hongkongu np BD z tailandi GLOBAL  minimum dwie/trzy paczki na rok  i nikt tego nie sprawdza+ paczki z polski

20

Odp: sterydy

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś o hormonach polecam stronę http://taniesterydy.com
Sama z niej korzystałam i jestem zadowolona.