1

Temat: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

Ktora z kolei kreatynę polecacie po cyklach mono. Moze warto połączyć mono z jakimś cytrynianem, jablczanem ??? Tylko nie chce odrazu mocniejszej dawać zeby sobie drogi nie zamykać ale zastanawia mnie czy taki cytrynian czy pirogronian naprawdę lepiej dziala - chętnie wysłucham opini ludzi którzy ja brali, chce brac po kolei wszystkie kreatynki ale nie chce brac takiej ktora nie dziala jak nalezy.
Ja sam myślałem o polaczeniu cytrynianu z mono. Moze ktoś testowaltakie polaczenie ???

2

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

wez jablczan Cell Pump albo Cubeld 79zl za 25 gram czystego jablczanu big_smile:D ale jak masz kasę to stacka możesz zarzucić to nie prawda ze drogę zobie zamkniej możesz robić 3 cykle w roku np na stakach kreatynowych i tez na dobrze Ci to wyjdzie i zadnej drogi sobie nie zamkniesz a miedzy cyklami brac ester stack big_smile:D

3

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

a czy warto łączyć jablczan z mono czy lepiej sam brac ?? Narazie nie mam kasy na stacki probuje ułożyć kolejny cykl pod katem dobrych wynikow/ceny - oczywiście jeżeli trzeba wole dołożyć bo uważam ze nie należy oszczędzać na sile - chce tylko mniej wydac jeżeli sie da.

4

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

cell pump kosztuje 100pln, uda ci sie odlozyc, postaraj sie.

5

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

1 zl na caly cykl ??? jeżeli tak to nie ma o czym gadać big_smile myślałem ze to drozej wychodzi.
Z jakiej firmy ???

6

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

Biogenix

7

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

czy to opakowanie starcza na jeden cykl ??? tam jest 45 gram a zalecana porcja to 9 gram 2 x dziennie.
Wychodzi mi ze trzeba dwa opakowania na cykl - chyba ze cykl trwa krócej niz na zwykłym mono

8

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

dobre pytanie.
jak jest z okresem dawkowania lepszych form kreatyny i stackow?? bo w przypadku TCM, cytrynianu i progranianu to jak stosować sie do tego co pisza producenci to wychodzi maskarycznie drogo : o wiele drozej niz xpand np.
wiec jak to jest, bo przyznam, ze z tymi ulepszonymi kretami to sie juz pogubiłem

9

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

wcale nie trzeba brac niewiadomo jak dużo bo przeciez 1 gr kreatyny konigowanej zastepuje ok 1 gr monohydratu.
Mono w większości ulega konwersji pod wpływem kwasnego środowiska zoladka do kreatyniny.
Jak ktoś ma nadkwasotę to mono wogole na niego nie zadziala.

10

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

co to jest nakwasota.....??

11

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

objawia sie to tym ze np często cie ssie w zoladku, masz gazy, bekasz, miewasz zgagę itd.
Na google napewno bezproblemu znajdziesz.

12

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

kup cell pumpa 665g starcza na caly cykl bez problemy ( 6 tyg ) i kosztuje 105 zl

13

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

no to juz lepiej wychodzi

14

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

Zapodaj sobie Cell pumpa możesz sobie do tego jeszcze dokupić omega3 albo żmą jeśli oczywiście masz kasę

15

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

po co omega3 do tego?

16

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

tylko do tego CP dokup jakiś transporter np 2 puszki dextro, wtedy wychodzi ci 16 zl za cykl, ale jest zajebiste kopniecie!!!! jakbym mial ciut wiecej kasy teraz to bym sobie kupił ,moze pod choinkę ... zobaczymy.... mam wahania czy walić mono, ale chyba lece CP, zwlaszcza, ze krete bede brał raz w roku, wiec organizm sie nie przyzwyczaja i dostaje powera

17

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

ale cell pump został chyba wycofany tak samo jak KO ????

18

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

produkty jzu worily Ań rynek.
do cell pumpa nie trzeba zadnej dextrozy

19

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

no właśnie - coś mi tutaj nie pasowało z ta dextroza - przeciez cell pump to caly komplet i transporter juz tam jest

20

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

Cell Pump ciezko teraz dostać ale jeszcze są w sklepach internetowych trzeba tylko poszukać gdzie niegdzie są nawet na promocji ale podobno od stycznia maja wznowić produkcje oby

21

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

jeszcze Storm universala fajny stack cena 200zl ale 8 porcji??

22

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

wybór raczej padnie na cell pumpa - akurat dostałem 4 nowe krążki po 5 kilo to trzeba troche sie podpompowac big_smile

23

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

Looknij na to całkiem spoko

http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/26/products_id/1087/products_name/biogenix-crevolution-stage-i--450g.html http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_i...ge-i--450g.html

24

Odp: Kreatyna konigowana - ktora warto wybrac po cyklach na mono

lukasz storm czy fajny bede mógł powiedzieć juz za pare tygodni big_smile
dobre jest właśnie to ze starczy na caly cykl jedna pucha big_smile