Temat: Urlopik...

No panowie, przez tydzień nie bedzie mnie na forum.
O 00.2 mam pociąg nad morze do Wladyslawowa.
Jutro bede sie wylegiwal... w zmazalni, bo ma padać :doubt: Powitam od was morze ...i wreszcie zapomne o diecie, odzywkach i pigulach... chociaż na tydzien... niestety o siłce tez Moze zahaczę gdzieś tam o kafeje, to sprawdzę czy jest tu porządek :badgrin: Do zobaczenia za tydzien.
Pa

2

Odp: Urlopik...

miłego wypoczynku życzę

3

Odp: Urlopik...

no ja jutro wyjeżdżam do jantara na 8 dni big_smile:D

4

Odp: Urlopik...

Jantar oooo tam jest konkrecik

5

Odp: Urlopik...

to miłego pobytu chłopaki i niech masa bedzie z wami

6

Odp: Urlopik...

ooo to ja przez ten tydzień sie podpakuje i cie marjio przegonie rhrhrh big_smile :

7

Odp: Urlopik...

;heh w jantarze jest ok ; a do wladyslawowa kiedyś sie jeździło , tez wypas ;

8

Odp: Urlopik...

a ja właśnie kilka dni temu wrozilem z tygodniowego urlopiku
polecam :-D, ale spadki tez sa;

9

Odp: Urlopik...

nie mam az tyle kasy zeby nad morze jeździć ale za to na mazury prawie co tydizne z kumplami na weekendzik wypad robimy polecam mazurki

10

Odp: Urlopik...

Nad morzem jeszcze w grudniu nie byłem . Wolimy zdecydowanie wypoczywać wtedy w górach tak aby skorzystać ze śniegu ( zarówno ja jak i moja kobieta jeździmy na snowboardzie).
Za to latem jak najbardziej morze i plaża. Wylegiwanie się dniami i opalanie się. Jeśli chodzi o nocleg to rezerwowaliśmy na tej stronie:
http://www.sunandsnow.pl/index.php
NIe zaden pokój w hotelu czy w pensjonacie ale po prostu własne mieszkanie. Cenowo wychodzi tak samo , no może trochę drożej jeśli chcecie jakiś standard na ful wypas . Ale za to przestrzeń i wygoda większe.